Vintage Lady

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 21.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 21.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Balea Beauty Effect Szemkörnyék- és Ajakkontúr Feszesítő Szérum

Balea Beauty Effect Szemkörnyék- és Ajakkontúr Feszesítő Szérum
2015. november 18.

Olyan kis átlagos. Kicsit mintha lágyabb lenne a bõröm, mióta használom, de ha felkenem nem ad semmi extra érzést. Vízszerû állaga van, lehet emiatt. Nem rossz, de ha elfogy, valószínûleg kipróbálok valami mást.

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél
2015. november 18.

Az 500 ml-es verzióját rendeltem meg még nyáron, azóta minden este ezt használom. Nagyon jól tisztít, ici-picit szárít csak, a sminket is tökéletesen lehozza. Segít a pattanásokat megelõzni. Megéri az árát, ha a kiszerelést nézzük, nem is drága. Sokáig elég.

Isana Hair Professional Sampon Volumen Növelő

Isana Hair Professional Sampon Volumen Növelő
2015. november 18.

Nagyon szárít, szinte lemar mindent a hajról mosáskor. Kuka.

Fructis Citrus-Detox Sampon

Fructis Citrus-Detox Sampon
2015. november 18.

A zsírosodást nem javította, sõt, talán rosszabb lett. Amiért repül a kukába, hogy még kis mennyiségben is nagyon szárít, sprõddé teszi a hajat. Mikor öblítem, csikorgós és gubancos lesz tõle, amit ki nem állhatok.

Syoss Oleo Intense Thermo Care Balzsam

Syoss Oleo Intense Thermo Care Balzsam
2014. október 8.

Ez valami borzalmas. A hajam egészséges, és nincs vele gond, de ettől most száraz tapintású, mégis zsírosnak tűnik, ragacsos és nehezen fésülhető. A kihullott szálakon, amiket kiszedek a keféből, észrevettem, hogy nyúlnak és szakadnak el. Én ilyet még nem láttam. Dobom ki a kukába.

Balea Szárazsampon (régi)

Balea Szárazsampon (régi)
2014. szeptember 11.

Ha lehetne, -5 csillagot adnék. Borzalmas. Olyan köhögőrohamot kaptam tőle, hogy ilyet még nem láttam. Már csak ezért is repült a kukába. Ezen kívül, hogy semmit nem használ, mert ugyanolyan zsíros hatású maradt tőle a hajam, csak fekete helyett szürkében, az mellékes.

Tangle Teezer Compact Styler

Tangle Teezer Compact Styler
2014. március 8.

Nagyon imádom, hurcolászom magammal mindenhova a táskámban. A Beloved limitált kiadásút vettem meg, olyan szééép. *__*
A hatás a Tangle Teezertől megszokott, villámgyors kócbontás, nem tépi, nem húzza a hajat.

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution
2013. november 5.

Nagyon jó, biztos, hogy újraveszem. Minimális mennyiség kell belőle, sokáig elég, nem vészes az ára. Reggel szoktam arctisztításra használni, vagy este ha sminklemosás után még a szemem körül marad valami maszat, azt szedem le vele. Még a vízvonalat is simán le tudom vele törölni, egyáltalán nem irritálja a szemem, viszont az arcom jól tisztítja, pedig zsíros a bőröm.

Tangle Teezer Aqua Splash

Tangle Teezer Aqua Splash
2013. november 5.

1 éve vettem meg, azóta sem nagyon használtam. Annyira nem rossz, mindenképp jobb egy átlag kefénél, de a TT Salon Elite sokkal jobb. Ez nekem néha kicsit tépi a hajam, hiába próbálkoztam vele, hogy majd megszokom. Tisztítani viszont könnyebb. Legszívesebben 3/4-et adnék, de legyen 4-es.

Tangle Teezer Salon Elite

Tangle Teezer Salon Elite
2013. november 5.

Már másfél éve megvan fekete színben. Nagyon szeretem. Korábban legalább 20 fésűt halmoztam fel, kerestem mi a jó, de amióta ez megvan, azóta csak ezt használom. Nagyon dús, fenék alá érő hajam van, könnyű kibontani vele, nem tépi, nem károsítja, vizesen is pillanatok alatt kifésüli. Tökéletesebb lenne, ha lenne nyele, mint a DTanglernek, és mivel nekem nagyon sok hajam van, kicsit lehetnének hosszabbak a tüskéi, de így is maximálisan megérdemli az 5*-ot. :D