violavoncydonia

Regisztráció dátuma: 2015. március 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. március 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

La Roche-Posay Anthelios Age Correct SPF50

La Roche-Posay Anthelios Age Correct SPF50
2021. június 23.

Imádom. Már egy hónapja minden nap használom. Nagyon érzékeny, vízhiányos fakó világos bőrömnek tökéletes. Gazdag krém ami teljesen beszívódik, nem zsíros. Aki a zselés könnyed krémeket kedvelik, nem fog beválni. Sminkalapnak is szép nem kukacosodik. A lényege, hogy a hiperpigmentàción segít, amiből nekem egy kis bajusznyi van. Luxus krém érzete van, az illatanyag egyáltalán nem zavaró. Ha belekenem a szemembe csíp, mint minden fényvédő. Nagyon ajánlom!

Nuxe Réve De Miel Lip Balm

Nuxe Réve De Miel Lip Balm
2021. január 31.

Isteni finom narancsos csoki illata van, karácsonyra kaptam. Nagyon jó lefekvés előtti ajak maszkként, vagy rúzs alá, hisz matt és nem csúszik le tőle a rúzs.

La Roche-Posay Toleriane Arctisztító

La Roche-Posay Toleriane Arctisztító
2021. január 31.

Párommal már csak ezt használjuk. Sminklemosáshoz nem a legalkalmasabb, de én double cleansing rutinnal tökéletesen tudom használni, érzékeny bőröm mindig ragyogó és puha utána.

La Roche-Posay Tolériane Ultra Dermallergo Szérum

La Roche-Posay Tolériane Ultra Dermallergo Szérum
2021. január 31.

Nagyon érzékeny, periorális dermatitisszel szenvedő bőrömre vettem, remélve, hogy extra hidratálást ad majd a kiütések hergelése nélkül. 3. Üveggel használok el belőle, ami rám nem jellenző. A kiütéseket csökkenti (orrlyuk, ajkak és áll körüli PD) azonban a vízhiány okozta ráncokat kisimítja. Nagyon nagyon jó termék, bár lenne nagyobb kiszerelés, nekem 1-1,5 hónapig elég.

Essence I Love Extreme Curl & Volume Szempillaspirál

Essence I Love Extreme Curl & Volume Szempillaspirál
2018. október 13.

Nagyon hosszú és viszonylag sűrű pilláim vannak, de ettől függetlenül kifestésük nélkül nem látványosak. Minden 3. hónapban más spirált használok mert egyik sem tetszik eléggé. régen haználtam Lancome-okat meg Mac-et de már sajnálom rá a pénzt. Egy hete vettem ezt a spirált a Müllerben, ahol az Essence pultnál SEMMIBŐL nincs Tester. Nem is akarnék kipróbálni semmit, de legalább a kefét szeretem megnézni, meg a festék állagát. Hát nem tudtam, ezért mivel egy értékelés sem volt róla sehol a neten, gondoltam milyen izgi, megprónálom. A csomagolásán azt ígéri, hogy liftingeli- tehát felemeli apillák ívét. Csodák csodájára valóban ez történik. Mintha egy suhintással göndörítve és festve lennének a pilláim, a szemöldökömet csikizik! A keféje hatttttttallmas és furi de nekem tetszik, kicsit bénázom vele néha és nem a legtartósabb a világon de azért szuper.

Essence Fresh & Fit Awake Alapozó

Essence Fresh & Fit Awake Alapozó
2018. október 13.

Itt olvastam róla, az az igazság, hogy alapozó téren elég sznob vagyok és szeretem a luxusminőségű termékeket. Rengeteget szenvedek a tökéletes szín és textúra megtalálásával, és ahogy telik az idő rájöttem, hogy kifejezetten előnytelen a matt finish az arcomon, főleg ha teljes fedésű. Ezért kerestem valami egészségesen csillogó közepes fedést biztosító terméket és amint megtaláltam vettem is belőle. Esküszöm, hogy olyan hatalmas a különbség, ha ezt viselem sokkal szebb rajtam a smink és mindenki megdícsérte a bőrömet. Nyáron a Perricone MD No foundation foundation serum-ját használtam de télre picit sötét és ahogy jönnek a pattik, száraz foltok, pirosodás a szél miatt már nem elég. de hurrá, van essennce fresh&fit.

LVLY Ajakbalzsam Manukaméz-Kivonattal

LVLY Ajakbalzsam Manukaméz-Kivonattal
2018. október 9.

Az átlag ajakápolóknál sokkal jobb, hidratál, nem annyira mint a körömvirágos alverde, de nekem tetszik, az illata play-doh gyurmara emlékeztet, állaga nagyon tömör zsíros, éjszakára is szeretem használni.

LVLY Arcmaszk Manukaméz-Kivonattal

LVLY Arcmaszk Manukaméz-Kivonattal
2018. október 9.

Nem rossz összetevők, sok felesleged dolgot làtok benne. Sajnos csípte nagyon az arcomat, pedig ez ritkán fordul elő.

Balea Coffee & Coco Testradír

Balea Coffee & Coco Testradír
2018. október 9.

A LEGJOBB kávé dörzsi!!!! Olyan illata van mint egy kávézónak ahol fánkokat sütnek. Sokat utaztam Amerikába és pont ilyen illata van a New yorki kávézóknak. Nagyon nagyon olcsó, ahhoz képest tök jó az inci és szépen radíroz, hidratál, én eddig 4-szer használtam egész testre, szerintem összesen 10-et fog bírni. Mindig reggeli zuhanynál veszem elő mert felébreszt és boldoggá tesz.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2018. október 9.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Reggel és este is használom, Weleda Skin Food-ot keverek hozzá. Feltölti az arcomat, hidratál.