Violet 1

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Jimjams Habzó Lemosó Gél

Jimjams Habzó Lemosó Gél
2019. február 12.

Nem tudom ez mitől habzó. Alig bírtam felhabosítani,hogy kicsit az legyen és el tudjam oszlatni, a nagyja folyt le a kezemben a mosdóba. Azon kívül,hogy nem szárítja a bőröm semmilyen más pozitív vagy extra hatása nincs.

Himalaya Herbals Sampon Száraz Hajra Avokádóval

Himalaya Herbals Sampon Száraz Hajra Avokádóval
2019. február 12.

Büdös, büdös, büdös. Borzasztó nyanyás émelyítő parfüm szaga van,sajnos mint az összes többinek, legalábbis az újak közül. Kicsit sűrűbb mint az átlag sampon. Nekem nem szárította kevésbé a hajam mint az összes többi

Nivea Urban Skin Detox Mattító Lehúzható Arcmaszk

Nivea Urban Skin Detox Mattító Lehúzható Arcmaszk
2019. február 12.

Sajnos borzasztó. Akár vékonyan akár vastagon kentem fel, alig tudtam pár részét egyben lehúzni. A nagy része darabosan jött le, még ragacsos volt és még a mosdót is megfogta. A bőröm kiszárította, minden volt csak üde nem. Nagy csalódás, pedig az előző detox termékek elég jók, főleg az első kiadásos tisztító maszk ami tényleg egy perc alatt elvégzi a dolgát.

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Levendula Hidratáló Sampon

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Levendula Hidratáló Sampon
2018. május 17.

nekem ez jobban bejött mint a Beology. tetszik a pumpás kiszerelés. jó az illat, nem tolakodó. selymesebb lesz tőle a hajam. azt nem mondom, hogy csodát tett, de talán eddig ez a legnormálisabb sampon amit használtam.

Schwarzkopf Beology Regeneráló Szulfátmentes Sampon

Schwarzkopf Beology Regeneráló Szulfátmentes Sampon
2018. május 17.

én is alig vártam hogy megvegyem. előtte használtam már egy kék flakonost is. gondoltam ez hátha picivel jobb, avagy nézzük meg mi a különbség. hát, se illatra se látszatra semmi. ez egy nagy átverés szerintem. ráadásul ez is jól kiszárította a fejbőröm és hajam is. de ennyi pénzért sajnálom nem elhasználni.

Isana Med Kézfertőtlenítő Kamillával

Isana Med Kézfertőtlenítő Kamillával
2018. május 17.

szerintem jó kis gél ez. finom az illata, nincs alkoholos szaga,sőt még hosszú idő múlva is finom illata van a kezemnek tőle. nekem egyáltalán nem ragad, semennyire. az állaga kissé túl folyós, ennyi hibája van.

update: azóta is rengetegszer vettem belőle, de most ( 2018 május) változtattak az illatán és borzasztó. émelyítő, erős, parfümös bűz. nagyon sajnálom,hogy megint eltoltak egy eddig jó terméket.

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2018. május 16.

ez a cucc nálam is betalált. mennyei harapnivaló illat és régóta az egyetlen aminek 2 nap múlva is megmarad az illata. a hatása is klassz. én hajmosás előtt teszem fel és egy jó negyed órát hagyom fent. baromi könnyen eloszlatható a hajon és finoman beszívódik, jól be lehet masszírozni. a hámló fejbőrömnek nagyon jót tett. szemezek még az avokádóssal, de biztos újravevős termék. kár hogy sampon változatban nincs. vagy reménykedjünk? :-)

Dr. Konopka's Feszesítő Arcszérum

Dr. Konopka's Feszesítő Arcszérum
2018. május 16.

nem az a nagyon zsírosító fajta olaj. azért inkább vizezett bőrre viszem fel, de szárazon se hagy nagyon olajos réteget, az illata is jó, elég szolid. a hatása annyira nem győzött meg. már 3 hete használom, de csak esténként. semmi wow érzés, de nem is árt. inkább elfogadhatónak mondanám.

Dr. Konopka's Korpásodás Elleni Szérum

Dr. Konopka's Korpásodás Elleni Szérum
2018. május 16.

ez egy nagy semmi volt. iszonyú hamar elfogy és nekem még korpásabb is lett a hajam tőle. egy réteget képzett és így egyből újra hajat kellett mosnom

Balea Arclemosó Stick

Balea Arclemosó Stick
2018. május 16.

semmilyen habot nem képez. próbáltam bevizezett bőrre, aztán úgy is ha a sticket vizezem be, nekem semmi hab. egy nagyon vékony krémes réteget hagy csak a bőrön. a homlokomon utáltam használni, mert úgy éreztem csak a koponyacsontom ütögetem vele. nem tudom jobban leírni..... illata diszkrét inkább, hatása semmi extra. kicsit puhítja a bőrt.