violetti

Regisztráció dátuma: 2018. január 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. január 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Reparation Hajbalzsam

Yves Rocher Reparation Hajbalzsam
2020. július 21.

A samponnal együtt tök jó páros és meglepő, hogy a szilikonmentessége ellenére nem lesz szöszös a göndör hajam tőle.

Yves Rocher Reparation Sampon

Yves Rocher Reparation Sampon
2020. július 21.

Általában a szilikonmentes samponoktól a göndör hajam teljesen vállalhatatlanul néz ki, de ezzel nem. Ajándékba kaptam, de lehet újraveszem.

Sába Illatmentes Női Intim Mosakodó

Sába Illatmentes Női Intim Mosakodó
2020. július 17.

Van ennél jobb szerintem, adagolása is nehézkes főleg mikor már kifogyóban van, nem venném újra

Love Beauty And Planet Coconut & Ylang Ylang Tropical Hydration

Love Beauty And Planet Coconut & Ylang Ylang Tropical Hydration
2020. július 13.

Hatásra még mindig elégedett vagyok a márkával, nem szárít, illata is tartósabb, mint egy átlag tusfürdőnek, viszont még mindig a kókuszos a kedvenc.

Schwarzkopf Gliss Kur Repair Booster Hajápoló Adalék

Schwarzkopf Gliss Kur Repair Booster Hajápoló Adalék
2020. július 9.

1 hete egy strandolós nap után nem csak a bőröm, de a hajam is rottyra került, gondoltam ez majd segíteni fog. Kicsit úgy éreztem, hogy a halálból kell visszahozni a festett göndör szőke hajam, de sikerült. Ehhez persze kellett, hogy mosás előtt egy külön tálkában már bekeverjem a balzsammal, mert egyébként esélytelen egy kézzel (főleg ha vizes) kipréselni a tubusból. Leárazva vettem, de ki tudja megmondani, hogy volt e igazán része ebben az "életmentő" műtétben vagy sem.

Gliss Kur Regeneráló Hajápoló Tej Tejproteinnel és Virágnektárral

Gliss Kur Regeneráló Hajápoló Tej Tejproteinnel és Virágnektárral
2020. július 9.

Hajmosás előtti este szoktam bőségesen telefújkálni a hajam vele és így látom értelmét, egyébként a finom illatán kívül más nincs.

eos Ultra Moisturizing Shave Cream - Pomegranate Raspberry

eos Ultra Moisturizing Shave Cream - Pomegranate Raspberry
2020. június 16.

Leárazva találtam az egyik Rossmannban és nagyon fura, hogy ilyen testápoló jellegű, de azt hiszem ebben rejlik az ő ereje. Tényleg 24 órán keresztül puha lett tőle a lábam, teljesen meglepődtem, mivel ezt még egy sima testápoló sem érte el eddig. Nagyon elégedett vagyok!

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2020. június 16.

Önmagában szerintem semmi extrát nem ad és ahhoz képest még sokba is kerül, viszont megmaradt a NYX Doubled Stacked szempillaspirálom primere és azzal használom, úgy viszont elégedett vagyok. Később vettem csak észre, hogy a Paradisenak is van primere, lehet igazából csak úgy van értelme megvásárolni. Egyébként ez most mellékes kicsit, de már csak primerrel vagyok hajlandó szempillaspirált használni, tényleg annyival jobb úgy a végeredmény.

Catrice Calligraph Pro Precise 24H Matt Szemhéjtus-Vízálló

Catrice Calligraph Pro Precise 24H Matt Szemhéjtus-Vízálló
2020. június 16.

Évek óta szinte minden nap tusvonalat húzok és még így is meggyűlik a bajom ezzel a tollal néha :D De ez valószínűleg a filcjellegéből adódó probléma, mert eddig gélt használtam, azzal lehet lassabban építeni, itt viszont már egy bejáratott, határozott mozdulat kell. A színe intenzív, de nem annyira matt, mint gondoltam, viszont nagyon tartós. Tudom ezzel nem leszek népszerű, de megtörtént, hogy egy italozós este után lefeküdtem benne aludni és a tusvonal mit sem moccant. Csak azért vonok le egy csillagot, mert ha picit megszárad akkor már nehezen tudom korrigálni, de ha mondjuk nem lennék béna, akkor elsőre jót húznék.

The Body Shop Indian Night Jasmine Fragrance Mist

The Body Shop Indian Night Jasmine Fragrance Mist
2020. június 15.

Nem vagyok a testpermetek híve, mert szinte hatástalannak tartom a műfajt, akkor már inkább veszek egy drágább, de tartós parfümöt. Erre viszont elcsábultam a karanténakciók alatt. Finom is az illata, de nagyon gyorsan elillan. Általában fürdés után fújom magamra, de a reggelt nem éli meg.