Virag0405

Regisztráció dátuma: 2017. április 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. április 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

eBay Brush Egg

eBay Brush Egg
2017. november 13.

Nagyon szép színekben érhető el és imádom a betűtípust amivel a "brushegg" szót ráírták, igényes. Többszöri használat utá átvette a szappanom illatát, ezért már az illata is jó. Egyébként pedig szépen tisztít és nagyon praktikus is!

Balea Cool Melon Tuchmaske

Balea Cool Melon Tuchmaske
2017. november 13.

Az illatát imádtam és nagyon kellemesen hűsítő volt. Az ilyen maszkok nekem általában nem csinálnak semmit, mivel ahhoz több kellene, viszont frissebb és kicsit puhább illetve hidratáltabb lett a bőröm. Ha kikapcsolódni szeretnék szívesen használom ezt.

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval
2017. november 13.

Rosszat nem csinált a bőrömmel, de jót sem igazán. Ha épp nincs más maszkom és relaxálni szeretnék, akkor felteszem, de egyébként a hatás nálam elmaradt. Kissé puhábbnak és tisztábbnak érzem a őröm, de semmi más.

Fa Görög Joghurt-Mandula Krémtusfürdő

Fa Görög Joghurt-Mandula Krémtusfürdő
2017. november 13.

Ilyenkor, a hidegebb időben imádom elővenni ezt a tusfürdőt! Az illata nagyon kellemes édeskés, téliesebb illat. Nagyon jó a textúrája, krémes és lágy. Az egyik kedvencem!

Fruisse Wild Cherry Lip Care Balm

Fruisse Wild Cherry Lip Care Balm
2017. november 13.

Már elég rég vettem, de még mindig sok van bene, mondjuk nem használom sokszor. Illatra gyömölcsös-cukros kicsit mű és már-már túlzás. Ajakápolóhoz képest viszonylag erősebb színe van. Elég ragadós. Nyáron ajánlom jobban használni, mert a szín is jobban passzol és télen nem elég az a kevés hidratálás, amit nyújt.

Oriflame Very Me Színmánia Ajakabalzsam

Oriflame Very Me Színmánia Ajakabalzsam
2017. november 13.

Már elég régóta megvan és nekem tetszik. Az illata egyszerűen csodás gyümölcsös-mentolos. Nekem a Pink Menthol árnyalatban van meg és enyhe színe van csak. Mivel egy fényes termékről van szó enyhén ragacsos, de nem túlzottan. Van egy kis ajaknövelő hatása a mentol miatt, de nem igazán észrevehetően. Hidratál is, de azért ezt a funkcióját sem viszi túlzásba. :)

Oriflame Love Nature Arcápoló Lotion Teafával

Oriflame Love Nature Arcápoló Lotion Teafával
2017. november 13.

A kedvenc krémem az Oriflame-ből! Este arcápolás után felkenem és nagyon jól nyugtatja a bőröm. Hamar beszívódik és a bőrböm javulásában is segített. Akciókor érdemes beszerezni, de a teljes árát is megéri.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. november 13.

Nagyon régóta kiszerettem volna próbálni és végre megtaláltam a legmegfelelőbb árnyalatot, ami a Magyarországon jelenleg kapható legvilágosabb 010 Light Beige. Egy nagyon picit sötét sajnos, de ez nem feltűnő egy világosabb púder és kontúr mellett. Nagyon folyékony, ami miatt könnyű eldolgozni (én Beauty Blenderrel szeretem a legjobban). Szép erősebb fedése van, de nem teljesen maximális. A finishe pedig kissé fényes. Ettől függetlenül púderrel zsírosabb bőrön is jól működik. Nálam kedvenc lett!

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő
2017. november 13.

Sok csokis tusfürdőt próbáltam már, de messze ez a legjobb! Az illata nem túl tömény, inkább csokipuding az állagát pedig szintén imádom. Egy krémes, tejes textúra, kis puding beütéssel. Az illata nem illan el túl hamar minimum egy óráig még érezni. Ebben a hidegebb időszakban a kedvencemmé vált!

Lovely Nude Make Up Kit

Lovely Nude Make Up Kit
2017. november 13.

Néhány szín alig látszik (pl. a két lilásabb árnyalat és a fekete), viszont van amelyik nagyon szépen pigmentált. A csillámos színek kicsit potyognak, de ez a legtöbb esetben így van. Nappali elegáns és esti smink készítésére is szuper ez a paletta, ezért jól kihasználható. Főleg kezdőknek ajánlanám.