viragdrkis

Regisztráció dátuma: 2020. február 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. február 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Bybi Prime Time Arcradír

Bybi Prime Time Arcradír
2020. április 9.

Hát ez valami borzasztó... A NEILACARE oldalon rendeltem és hatalmasat csalódtam benne. Kezdjük az elején, a tubusból alig bírom kinyomni mert annyira "egyben van" mint valami nagyon sűrű krém. A szaga az natúr de nekem nem jön be - illata semmikép nincs - olyan natúr zsíros krémre emlékeztet a szaga amit semmiképp nem kennék az arcomra de mivel arra való hát felkenem. Ezt a tömör állagot nem igazán tudom rendesen eloszlatni az arcomon ezért álltalában le is pottyan akkor újra tusus, kinyom stb. Amikorra sikerül eloszlatni és ugye radírozni vele az arcom akkor olyan vízálló zsír réteget hagy az arcomon amit nem értem miért csinál... Hámlasztónak is írják de én semmit nem vettem ebből észre csak ezt a nagyon zavaró vízálló zsír réteget. A radírozás az összes többi körülmény miatt már fel sem tűnik ezt értékelni sem tudom. Szívesen írnám hogy nincs annyira rossz hogy az ember lánya elhasználja de nálam úgy érzem ez a lehetőség is kizárt. Egyáltalán nem vagyok finnyás vagy ilyesmi és úgy gondolom hogy ez a sok negatív körülmény miatt nagyon szűk réteg az akinek ez a termék meg fog felelni.

UPDATE: A NEILACARE csapatának is jeleztem a problémát akik nagyon nagyon kedvesek voltak és azt mondták hogy előfordulhat hogy gyári hibás termékhez jutottam hozzá és természetesen gondoskodtak a kompenzációról is amit itt is nagyon szépen köszönök nekik!

Kerastase Bain Elixir Ultime Sampon

Kerastase Bain Elixir Ultime Sampon
2020. március 23.

Mielőtt megvettem volna kértem a fodrásztól mintát. Ezt nagyon jól tettem tekintettel arra hogy a kapott minta 3 hajmosásra volt elegendő és olyan szinten lett zsíros tőle a hajam hogy másnap már úgy néztem ki hogy hajat kell mosnom...
Vékonyszálú a hajam de nekem nem jött be sajnos amit nagyon sajnálok mert reménykedtem benne hogy csodaszer lesz.

Bybi Strawberry Booster

Bybi Strawberry Booster
2020. március 23.

Aki varázslatos eperillatra számít az csalódni fog mivel le se tudom írni milyen "szaga" van talán amikor gyermekkoromban sokat kertészkedtünk és a fák nedvet eresztettek és annak van egy jellegzetes erős "szaga". Szóval semm eper ami miatt én úgy gondolom sokaknak zavaró lehet. Nekem sem a legkellemesebb de legalább 100 % természetes ami nekem fontosabb. A színe zöldes és tényleg gyorsan beszívódik. Normál a bőröm így olyan nagy változást nem vettem észre de minden bizonnyal táplálja.
Heti 2-3-4 alkalommal használom kiegészíti a bőrápolási rutinom.

Vagheggi Intense 24 Órás Age Care Védő Krém Bőrsimító Hatással

Vagheggi Intense 24 Órás Age Care Védő Krém Bőrsimító Hatással
2020. február 27.

Én csak pár napja használom de ha ez is olyan jó mint a többi Vagheggi termék akkor nem lesz semmi probléma.
Az állaga egy kicsit nehezebb ezért eloszlatni is kicsit több ideig tart (de ez csak megszokás kérdése) én előtte a Vagheggi Purple Ice-ot használtam de az limitált kiadású volt így nem tudtam belőle többet venni...
Visszatérve: az illata nagyon nagyon visszafogott nagyon natúr illat.
Miután beszívódik a krém bársonyos érzést hagy maga után. :)

UPDATE: Nagyjából 2 hete használom és egységesítette a bőrképet (előtte sem volt semmi probléma, de volt egy két pattanásból eredő "sebhely" folt amit nagyon szépen halványít) olyan mintha képezne egy finom réteget az arcomon de ez egyáltalán nem zavaró vagy ilyesmi. Illetve brutál bársonyos lett tőle a bőröm szóval meg vagyok vele elégedve.

Vagheggi Intense Szemkörnyék Ápoló Age Care Balzsam

Vagheggi Intense Szemkörnyék Ápoló Age Care Balzsam
2020. február 21.

Pár napja használom ezt a terméket, de már nagyon vártam most váltottam az INTENSE termékekre a 75:15-ről. :)
Az illata nagyon visszafogott szinte nincs is neki ami így elsőre furcsa volt. Nagyon tetszik az állaga, picit sűrűbb krém (balzsam) állagú de jól beszívódik ettől függetlenül.
A megelőzés nálam a fő cél szóval olyan látványos eredményt nem várok tőle.

Olivia Barackmag Olaj

Olivia Barackmag Olaj
2020. február 19.

Már a második üveggel vettem meg. Én testápolók helyett komfortosabbnak érzem a natúr olajokat így találtam rá. A csepegtetője borzalmas azzal kezdtem hogy ezt leoperáltam róla. Aránylag gyorsan beszívódik nem hagy maga után ragacsos érzetet. Én csak a testemre használom az arcomra nem merem...
Semmilyen illata nincsen, én csak ajánlani tudom.

NIOD Multi-Molecular Hyaluronic Complex

NIOD Multi-Molecular Hyaluronic Complex
2020. február 19.

2 hónapja használom reggel és este egy fél pipettát, nagyjából az egyharmadát használtam el így a 30 ml-es üvegnek. Imádom a pipettát szerintem nagyon praktikus. Nagyon meg vagyok vele elégedve a termékkel újra is fogom vásárolni.
Arctisztítás után még a vizes bőrömre viszem fel (így ajánlotta a TINAMU-s eladó) és bemasszírozom majd megvárom, hogy megszáradjon. Utána jöhet a hidratáló krém. Előtte sem volt "plötyi" az arcbőröm vagy ilyesmi de így is látszik a változás hogy sokkal "feszesebb" lett...
A kozmetikusom is megjegyezte hogy olyan az arcom mintha botoxolva lenne, szerintem ez mindent elmond a termékről.
Én úgy gondolom, hogy így sokkal többet ér a hyaluron mintha az ember megvesz valami hyaluronos krémet. :)

Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo EDP

Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo EDP
2020. február 19.

Pár hónapja használom és imádom az illatát viszont valóban gyorsan elillan az illat és sem én sem pedig a környezetem nem érzi. :(
A szívem szakad meg érte...

Vagheggi 75-15 Intenzív Szemkörnyék Ápoló

Vagheggi 75-15 Intenzív Szemkörnyék Ápoló
2020. február 19.

Én csakis Vagheggi termékeket használok ezért sem voltam elégedett amikor ez a termék csípte felkenést követően a bőröm. Ez az irritáció miatt nem is használtam annyira rendszeresen... Az illata nagyon kellemes nem hivalkodó és valóban nagyon gyorsan beszívódik kicsit gélesebb állagú... Mivel én megelőzés céljára használtam így látványos eredményt sem értem el. :) Mivel a Vagheggi termékek nagyon jók ezért a 4 csillag.

Vagheggi 75-15 Bőrfiatalító Olaj

Vagheggi 75-15 Bőrfiatalító Olaj
2020. február 15.

Heti 1-2 alkalommal használom, először az olaj majd rá a hidratáló krém majd az egészet bemasszírozom a bőrömbe. Nem szívódik be azonnal de nem lesz tőle ragacsos érzésem csak csillog tőle az arcom szóval utána már alvás, hogy éjszaka tudjon hatni... Az illata nagyon jó, ahogyan a termékcsalád többi tagjának is. Volt olyan, hogy elfogyott a hidratáló krémem és ezt használtam krém helyett de az már sok volt a bőrömnek kicsit zsírosabb lett, de kiegészítésnek nagyon jó, bársonyos lesz tőle a bőröm reggelre. Pipettával lehet felvinni a csomagolása is nagyon szép. Én hiszek a Veghaggiben hiszen professzionális termékek, és ez az olaj is sokáig elég.