viragdrkis

Regisztráció dátuma: 2020. február 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. február 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Vagheggi 75-15 Arclemosó Krém

Vagheggi 75-15 Arclemosó Krém
2020. február 15.

Nagyjából egy éve használom reggel és este, nagyon meg vagyok vele elégedve tökéletesen felkészíti a bőröm a lemosást követő hidratáló krémre. Az illata nagyon finom sűrűbb "krém" állagú és ebben is vannak értékes összetevők. Nekem az első tégely 8 hónapig bírta a termékcsalád további tagjaival a lifting hatás garantált.

Vagheggi 75-15 Sorbet Feel Krém

Vagheggi 75-15 Sorbet Feel Krém
2020. február 15.

Én csak Vegheggi termékeket használok és ezzel a kérmmel kezdtem. Könnyű textúrájú krém, nyárra tökéletes 2 tégely után jeleztem a kozmetikusomnak (aki ajánlotta) hogy úgy érzem hogy egy picit túl könnyű és így átváltottam a nappali krémre ami tökéletes választás volt. Az illata ennek a krémnek is szuper, de tényeg csak nyárra ajánlott használni annak akinek vízhiányos bőre van.

Vagheggi 75-15 Nappali Lifting Krém

Vagheggi 75-15 Nappali Lifting Krém
2020. február 15.

1,5 éve ezt a krémet használom (előtte a SORBET-et ami egy könnyebb krém) nagyon meg vagyok elégedve vele. Csak Vagheggi termékeket használok (75:15 olaj, lemosó, szemráckrém) szemmel láthatóan sokkal szebb lett tőle a bőröm, csak ajánlani tudom mindenkinek. A 75:15 termékcsalád anti-ageing termékekből áll, nekem a kozmetikuson ajánlotta megelőzés céljából. Nagyon finom illata van gyorsan beszívódik az állaga egy kicsit sűrűbb de ettől úgy érzem, hogy van benne "anyag". Én úgy gondolom hogy a használat előtt Vagheggi kozmetikussal azért érdemes egyeztetni, de szuper termék.