virágszirom

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Bloom Baby, Bloom! Baked Highlighter

Essence Bloom Baby, Bloom! Baked Highlighter
2020. június 22.

Különlegesen szépen kialakított és csodás fényű termék. Ragyogó meleg árnyalat tele kisebb-nagyobb méretű csillámokkal. Aki szereti a nagyobb csillámokat az arcán annak kedvenc lesz. Különleges fényt ad az arcnak. Picit potyogós ezért le kell ütögetni az ecsetről, de szerintem nem zavaró. A tégely nehezen nyílik.

Love Beauty and Planet Murumuru Vaj és Rózsa Deo Roll-On

Love Beauty and Planet Murumuru Vaj és Rózsa Deo Roll-On
2020. június 21.

Szép csomagolás, elegáns illat, kritikán aluli tartósság. Már fél órás séta után érzem a testszagom, pedig nem vagyok egy izzadós típus. Semmit nem használ, alig várom hogy elfogyjon...

Oriflame The One Colour Match Szemhéjárnyaló Duó

Oriflame The One Colour Match Szemhéjárnyaló Duó
2016. október 12.

A rose taupe árnyalatot rendeltem meg. Letisztult elegáns csomagolása van, belül egy kis aplikátor és tükör is található, a színek szépek. Ez idáig jó is lenne, mert amint elkezdek sminkelni vele alig látszik valami. Nagyon csekélyen pigmentált, főleg a rózsaszín alíg látszik. Legalább háromszor átmegyek vele a szemhéjjamon hogy egyáltalán látni lehessen. Nap végére persze le is esik. Kár érte mert a csomagolás kivitelezése szép és praktikus,de a színek minősége nagyon tré.

Lovely Dark Nude Make Up Kit

Lovely Dark Nude Make Up Kit
2016. május 10.

12 db álomszép színt tartalmaz ez a paletta és van olyan jó minőségű mint a drágább szemfestékek. Vannak csillámló és mattosabb színek is. Rengeteg féle sminket lehet készíteni belőle. Az mellékelt aplikátor is teljesen jól használható. Nagyon megéri az árát, imádom <3

Garnier Essentials 24H Hidratáló Krém Védő Rózsa Kivonattal

Garnier Essentials 24H Hidratáló Krém Védő Rózsa Kivonattal
2016. április 1.

A téli sűrű arckrémem után kerestem valami könnyebb tavaszi hidratálót. Már rég óta szemeztem vele és olvasgattam róla, de nekem sajnos nem váltotta be az ígéretét. Az illata tényleg finom tavaszias rózsás de az állaga szerintem túl könnyű. Két három réteget is kennem kellett hogy egyáltalán érezzem a hatását. Egy hetet használtam és így sok is fogyott. Nem veszem újra, még keresem az igazit.

Essence Big Bright Eyes Jumbo Szemceruza

Essence Big Bright Eyes Jumbo Szemceruza
2016. január 6.

A 03 funky árnyalat van meg. Nekem elég keménynek tűnik, a vízvonalon erölködni kell vele. Nem túl tartós, szemzugban talán egy kicsit jobban teljesít. Majd szemöldök alá elhasználom bár nem arra vettem. Kár érte, azt hittem jó barátok leszünk :(

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém
2015. augusztus 25.

Ez a krém egy kis üvegcsébe zárt nyári álom. Friss illatú, hűsítő hatású, sűrű állagú, mégis könnyű krém. Nálam semmi irritációt nem okozott szép lett tőle a bőrőm. A nyári hónapokra teljesen ideális, télire talán kevés. Nagyon kevés arckrémre tudom mondani hogy tényleg hatásos, de ez az én elvárásaimnak teljesen megfelel. Már be is szereztem a következő adagot is belőle 😃

Yves Rocher Golyós Dezodor Indiai Gyapotvirág

Yves Rocher Golyós Dezodor Indiai Gyapotvirág
2015. július 1.

Akciósan vettem ezt a kis deo-t. Visszafogott diszkrét illata van, igényes kis púder rózsaszín csomagolásban. Tetszik hogy rajta van a szavatossági ideje. Naponta többször kell használni hogy tartós legyen, izzadástól függően. Összességében jó kis termék kellemes viselet. Szerintem kipróbálom a többi illatot is!

Maybelline Color Sensational High Shine Szájfény

Maybelline Color Sensational High Shine Szájfény
2015. június 23.

Az 550- es árnyalat büszke tulajdonosa vagyok. Álomszép színe van, rendkívül jól pigmentált. Elég tartósnak mondható, nagyon krémes az állaga, könnyű vele dolgozni plusz, pont a csókállóságért ♥ Életem első maybelline szájfénye és nem is az utolsó lesz!!! A pasimnak is tetszik :)

For Your Beauty Összecsukható Púderecset

For Your Beauty Összecsukható Púderecset
2015. május 17.

Csomagolása miatt vettem meg mert pont egy ilyen kis utazó ecsetre vágytam, de nagyon rossz. Olcsó kínai benzinkút szaga van bántóan szúrós ecsete és folyamatosan vedlik. Van ennek a típusnak egy fekete színű csomagolásban lévő kiadása is ami szerintem még por törlőnek sem lenne jó.