virágszirom

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Astor Skin Match Alapozó

Astor Skin Match Alapozó
2015. április 29.

A natural árnyalatot vettem meg. Igényes csomagolása és szép színe van ami teljesen egybeolvad a bőrőmmel. Krémes textúráját nagyon könnyű eldolgozni szépen terül az arcon. Könnyű adagolni, egy nyomás is bőven elég. Nekem nem fényesedik át, talán egy kicsit a t-zónánál de ott mindíg fényes mindegy mit használok. Biztos hogy újra veszem

Miss Sporty Szemceruza

Miss Sporty Szemceruza
2015. április 29.

Sötétkéket vettem meg nagyon tetszett a színe, de sajnos nem túl pigmentált darab. Jó sokszor ki kell húzni vele a szemhéjat és akkor sem teljesen egyenletes. Közepesen tartós

Miss Sporty Fabulous Eyes Szemhéjstift

Miss Sporty Fabulous Eyes Szemhéjstift
2015. április 29.

A 160-as Peanut Butter világos barna árnyalatom van. Pár használat után vettem csak észre hogy az enyémnek is ki van tőrve a vége. Ha óvatosan használom nem okoz nagy problémát. Úgy látszik ez gyári hiba. Amúgy szép a csomagolása visszafogott mogyoró barna színe van kellemes vele festeni, de többszőr át kell húzni a szemhéjon. Krémes az állaga viszont nem túl tartós, sajnos napközben muszály korrigálni.

RdeL Young Sparkling Gloss Szájfény

RdeL Young Sparkling Gloss Szájfény
2014. december 10.

A love it árnyalatot vettem meg. Szép igényes csomagolása van külön pont a hygien-és matrica rajta mert tudni lehet hogy senki nem piszkált bele. Gyönyörű színe van tele színes csillámokkal, ami nekem nagyon bejön mert imádok mindent ami csillog *-* Ennyi pénzért szerintem annyira tartós amennyire el lehet várni tőle. A rajta lévő csillagos kis bilétákat kulcstartóként alkalmazom.

Lovely Golden Glow Púder

Lovely Golden Glow Púder
2014. október 10.

Trendi csomagolás, finom púderes illat, tökéletes állag, nem porzik, nem szárít, nem zavaróak az apró csillámok, és az ára remek! Hibátlan! Én már vagy tizet "fogyasztottam". IMÁDOM <3

NYC Skin Smooth Mousse Alapozó

NYC Skin Smooth Mousse Alapozó
2014. április 28.

Ez az első habalapozóm, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Elsőre kicsit nehéz volt besaccolni hogy mennyi is kell belőle, de egyáltalán nem kell belőle sok. Az illata semleges. Szerintem alá kell hidratálni, de ez nálam minden alapozónál szükséges. Az arcon szépen terül, egyenletes a színe. Finom púderessé válik pár perc után. Inkább a színeibe tudnék belekötni. Nekem a legvilágosabb van meg ami egy kicsit túl világos de ezt úgy oldottam meg hogy fölé sötétebb porpúdert használok. Nyáron majd kipróbálom az egyel sötétebbet ami most még túl sötétnek tünt. Amúgy jó kis cucc én ajánlom. Az árát biztosan megéri.

Essence 24 Órás Kézvédő Balzsam - Kiwi-Étcsokoládé

Essence 24 Órás Kézvédő Balzsam - Kiwi-Étcsokoládé
2014. január 10.

Pont az utolsó darabot hoztam el a Müllerből annyira kifosztották a készletet! De hát nem csodálom mert nagyon jó kis krém. Tényleg olyan mintha valódi csoki lenne benne, nagyon finom az illata teljesen feldobja az ember hangulatát. Jó lenne ha hoznának még belőle mert a többit is ki szeretném próbálni!

Essence My Skin Intenzív Hidratáló Krém

Essence My Skin Intenzív Hidratáló Krém
2013. október 4.

Nekem nagyon bevált ez a krém. Bár kombinált a bőrőm de a hideg őszi reggeleken igényli a kicsit zsírosabb krémet. Az állalga tényleg könnyű, vidám narancs színe van még ránézni is öröm, az illata pont kellemes. Nekem egész napra hidratálja a bőrőm. Ennyi pénzért nekem nagyon megérte, biztos hogy veszek még.

Essence Get Big! Lashes Tripla Fekete Szempillaspirál

Essence Get Big! Lashes Tripla Fekete Szempillaspirál
2013. október 2.

Az árához képest szerintem egész jó spirál. Nekem szinte láthatatlan pilláim vannak és ez szépen kiemeli őket egyáltalán nem csomósít, nap végén sincs panda hatás. Az extrémebb hatásért 2-3 réteget kell felvinni belőle. Bár nekem még nem volt ilyen nagy fejű spirálom ezért egy kicsit nehezebben dolgozok vele, de összegezve teljesen meg vagyok elégedve a termékkel.