Virdzsusz1107

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Purito Sea Buckthorn Vital 70 Cream (régi)

Purito Sea Buckthorn Vital 70 Cream (régi)
2019. március 21.

Mintát rendeltem belőle, gondoltam kipróbálom mielőtt benevezek egy teljes kiszerelésre. Nagyon kellemes narancsos illata van, gyönyörűek az összetevői, tetszik a nyomós kiszerelés és valahogy élettelibb lett tőle a bőröm színe. Hidratálása 5*-os, én télen felturbóztam egy kis jojoba olajjal, és csodasan működött! Már rendelem is teljes kiszerelést! :)

Cosrx Centella Blemish Cream

Cosrx Centella Blemish Cream
2019. január 11.

Mivel nem kifejezetten zsíros a bőröm, estére használom alá szérumozok, és reggelre csodásan sima és hibatlana bőröm. Hovonta párszor jön ki pattanásom a homlokomon illetve államon, viszont amióta ezt a krémet használom, tökéletesen egységes a bőrképem. Biztosan újraveszem!

Sally Hansen Complete Salon Manicure

Sally Hansen Complete Salon Manicure
2018. október 11.

Red Handed árnyalatot vettem meg, kupon napos akcióval. Egyelőre ubereli az összes eddigi lakkomat. Egy rétegben is majdnem tökéletes fedést biztosít, nagyon gyorsan szárad. A tartósságáról nem tudok még véleményt mondani, de egyelőre nagyon tetszik ❤️

RdeL Young Mega Lash Booster Fake Lashes Szempillaspirál

RdeL Young Mega Lash Booster Fake Lashes Szempillaspirál
2018. október 11.

Borzalom! Nem lehet szépen felkenni, nem szárad meg teljesen, folyamatosan pereg , a lepergett rész pedig kenődik mindenfele! Kb 500forintos impulzusvásárlásom eredménye, de soha többé olcsó spirál!

Syoss Color Toner Hajszínező

Syoss Color Toner Hajszínező
2018. július 8.

Ma sikerult beszereznem a DM-ben(gyors hamvasítás volt a cél) , és egy elég sikeres döntésnek mondanám. Nedves hajra kell felkenni, 20-25 perc hatóidő, kiöblítés és voilááá : sárga arnyalatoktól mentesült puha haj! :) az illata meglepően finom, egyszerűen használható, nem csöpög, ha hosszútávon is beválik újra veszem!

Cien Vattakorong

Cien Vattakorong
2017. november 24.

Tökèletes a minosege(nem szöszöl) és az ára is rendkívül olcsó! Évek óta használom, és fogom is! Csillagos5! :)

Jimjams Fekete Szappan

Jimjams Fekete Szappan
2017. november 24.

Itteni vélemények hatására vettem meg, mivel néhanapján előfordul rajtam egy két pattanás vagy mitesszer. Az illata nem túl kellemes, viszont nagyon szépen tisztít, és mióta használom egyre tisztább a bőröm. Utána mindenképp hidratálnom kell, mivel alapvetően szárazabb a bőröm, de jelenleg ez a kedvencem! Zsíros pattanásos bőrre viszont főnyeremény! (+Ár-érték arányban is jó!)

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2017. november 24.

Számomra ugyanolyan hatékonysággal távolítja el a sminket és a szennyeződéseket mint olcsóbb társai(garnier, Loreal) viszont ennél az egy micellás víznél nem érzem azt, hogy "azonnal le kell mosnom" az arcomról vízzel, mert habzik,viszket, fura bőrérzetet hagy. Bár borsos az ára, de megéri! Plusz pirospont, a rikán kapható nyomós adagolóért, amivel megfelelő mennyiséget tudok a vattára nyomni.

X-Epil Használatra Kész Gyantacsíkok Testre

X-Epil Használatra Kész Gyantacsíkok Testre
2017. augusztus 8.

Rettentő rossz minőségű termék. Alig ragad, nem szedi ki a szőröket. Régen sokkal jobb volt ... Helyette inkább a DM saját márkásat szoktam venni, olcsóbb és fényévekkel jobb.

Best View Oldat Lágy Kontaktlencséhez

Best View Oldat Lágy Kontaktlencséhez
2017. május 29.

A célnak tökéletesen megfelel. Régebben mindig kontaktlencse márkához választottam ugyanolyan márkájú tisztító folyadékot. Aztán egyszer kockáztattam, és túl sok különbséget nem tapasztaltam! Az ára töredéke bármelyik markasnak, viszont szépen tisztít és nem irritálja a szemem. Egyetlen negatívuma, hogy kicsapodik belőle a só, ami számomra kicsit zavaró. A DM saját markasa ebből a szempontból jobb!