Virdzsusz1107

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Terra Naturi Tusfürdő Gél Aloe Vera & Kókusz

Terra Naturi Tusfürdő Gél Aloe Vera & Kókusz
2017. április 21.

Maximálisan meg vagyok vele elégedve! Szuperek az összetevői, nem száritja a bőröm, jó az illata és az ára is nagyszerű! Biztos újra fogom venni!

Alverde Volumen-Serum

Alverde Volumen-Serum
2017. április 11.

Az első próba után éreztem, hogy rendszeres vásárlója leszek! Nagyon vékonyszálú, tartás nélküli hajam van, én hajhab elott dörzsölök egy keveset a hajamba, és ugy szárítom be. Amióta ezt használom, napokig olyan a hajam mintha frissen szárítottam volna be! Jó tartása és "tömege" lesz a hajamnak! Remélem kihozzák majd nagyobb kiszerelésben is! Csillagos 5ös!

Terra Naturi Ajakrúzs (régi)

Terra Naturi Ajakrúzs (régi)
2017. március 18.

Nagyon megtetszett a coral árnyalat, es mikor megláttam, hogy még ezer forintba se kerül, gondoltam egy próbát megér! Az állaga kellemes, általában kenek alá ajakápolót. Nem mondanám túl tartósnak, de nagyon természetes hatása van rajtam. Táskába dobós, naponta többször felkenősnek szuper! Megéri az árát!

Eveline Slim Extreme 4D Mezo Push-Up Intenzív Mellnövelő Szérum

Eveline Slim Extreme 4D Mezo Push-Up Intenzív Mellnövelő Szérum
2017. február 22.

Amióta megvettem az első tubust( bróba szerencse vásárlás) rendszeresen újra veszem! Növekedést nem vettem észre viszont rendszeres használattal remekül feszesít!

Yves Rocher Levendulás Tápláló Lábkrém

Yves Rocher Levendulás Tápláló Lábkrém
2017. február 16.

Nagyjából fél éve használom, heti 1x. Mikor vettem kicsit sok álltam érte majd 2000ft-ot, de fel év alatt a fele fogyott el. Nagyon kevés eleg belőle,én általában lábradírozás után használom. Néha használok mellé egy kis kókuszolajat, ha kevésnek érzem önmagában.

MAC Bronzing Powder

MAC Bronzing Powder
2017. február 16.

Régóta szemeztem vele, de az ára valahogy mindig eltántorított. Évek óta kísérletezek a bronzosítókkal, drogériás, natúrkozmetikás, illetve kifejezetten sminkesboltos vonalon is(Kiko, Pupa,Il makiage), de 6000Ft nál nem merészkedtem tovább. Eddig! És milyen jól tettem! Összehasonlíthatatlanul minőségibb termék, a pigmentáltsága rendkívül magas, elég kemény állaga van és egyáltalán nem porzik. Csodásan lehet vele dolgozni és nagyon természetes hatást lehet vele elérni. Matte bronze árnyalatban van meg, de lehet hogy benevezek egy fényes színre is! Tökéletes, biztos, hogy újraveszem!

Catrice Re-Touch Light-Reflecting Korrektor

Catrice Re-Touch Light-Reflecting Korrektor
2017. február 10.

Hirtelen dőntöttem mellette, tetszett a csomagolása, olyan magas minőséget sugallónak találtam. Az előttem szólókat erősíteném meg, tényleg szörnyű az adagolója. Első használatnál azt hittem elromlott, mert vagy 20x csavartam meg mire jott belőle valami . Az állaga nekem picit sűrű volt, nem tudtam olyan könnyen eloszlatni, viszont tartós , jol fed. Hamar elfogyott úgyhogy nem fogom ujravenni. Most a catrice liquid camouflage a következő áldozat! :)

Mayam Szűz Kókuszolaj

Mayam Szűz Kókuszolaj
2017. február 7.

Egyik legfinomabb illatú kókuszolaj amit eddig használtam! Testápolóként használom, illetve időnként főzésre is. Mindkét formában megállja a helyét, és árban is szuper!

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2017. január 30.

Nagyjából 5-6 éve váltottam mindennapi ajakápolóként rá, mivel egy sminkes ismerősön ajánlotta. És láss csodát, valóbann nagyon jól működik. Én minden reggel használom arckrémezéskor, sminkelés előtt, mivel nagyon jó alap a rúzs előtt.Aztán persze nap közben is felkenem szükség esetén. Ami hatalmas pozitívum a szememben, hogy a téli iszonyú kiszáradást is szinte azonnal helyre teszi(és persze a megfázós orrkiszáradást is_! :) ) Továbbra is állandó tagja lesz a sminkes táskámnak!

Pupa 4Sun Bronze & Shine Powder

Pupa 4Sun Bronze & Shine Powder
2017. január 28.

Update:
A nyári színemhet nagyjából megfelelő, de ha nem vagyok elég barna sajnos narancssárga lesz rajtam. Rajtam nem tartós továbbra sem, így nem veszem ujra!

Hirtelen felindulásból vettem, mert összetört az előző matt bronzosítóm( il makiage), és nem bántam meg.szép a színe, jól illik a bőrömhöz, viszont rajtam nem túl tartós. Az ára elég jó, így 4*