Virdzsusz1107

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

L'Oreal Tecni.Art Full Volume Extra Erős Fixáló Hajhab

L'Oreal Tecni.Art Full Volume Extra Erős Fixáló Hajhab
2017. január 28.

Néhány hónapja váltottam erre a Swarzkopf Silhouette fekete habról, és azt hiszem ez egy hosszú barátság kezdete! Vékony szálú, gyenge, lelapulós hajam van, de ha vele stárítom be, kb 3 napra rendben vagyok! Tartós a hatása és kevés kell belőle! A 400ml-es változat ára 2390.- a notino-n, ezzel nagyjából olyan árban van mint egy drogériás, de klasszisokkal jobb! Újravevős!

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Sárgabarackmag Olajjal

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Sárgabarackmag Olajjal
2017. január 28.

Szuper termék, olcsó és remekül teszi a dolgát! Szeretem ha sok radírszemcse van a bőrradír ám, mert sokkal hatékonyabbnak érzem tőle a radír hatást, és ez maximálisan tele van vele! Emellett krémes, könnyű lemosni. Nekem szuper puha kert tole a bőröm, de persze radirozas utan mindig olajozok es hidratálok! Csillagos 5 ös, biztos ujravevős!

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)
2017. január 28.

Fiatalabb koromban évekig használtam, napi többször, elégedetten. Egyszer aztán előfordult, hogy 2 napra otthon felejtettem, és a szám iszonyatos mértékben kiszáradt, hámlott, repedezett. Szerintem van benne egy anyag ami hozzászoktatja a termékhez az embert, amitől egyre többször kell használni. Akkor szoktattam át magam a carmexre, amit azóta is elégedetten használok. A labellot szívem szerint senkinek nem ajánlanám, sokkal jobbak es természetesebbek is vannak nála!

Lanvin Éclat d'Arpège EDP

Lanvin Éclat d'Arpège EDP
2017. január 26.

Számomra A nyári parfüm! Friss, tisztaság illata van, és rendkívül tartós, egyszerűen jobb lesz a kedvem is ha ezt viselem! Már az ötödik üveggel "fogyasztom" de még mindig nem találtam nála jobbat, így bérelt helye marad a polcomon a jövőben is! :)

Hauser Par-O-Star Hajhullás Elleni Folyadék

Hauser Par-O-Star Hajhullás Elleni Folyadék
2017. január 26.

Csillagos 5-ös termék! Rég óta szenvedtem a hajhullással, mikor ajánlották őt. Elég nehézkes a beszerzése, 1 webshopban találtam. De milyen jó hogy találtam! Semmitől se muló hajhullásomat kb 2 hét rendszeres használat után megállította, és hihetetlen mennyiségű babahajjal lettem gazdagabb! Gyors és jó! Tekintve hogy már gyakorlatilag mindent kipróbáltam, hajhullásra mindenkinek ezt ajánlanám! Biztos hogy újravevős!

Lush Jersey Bounce Hajsampon

Lush Jersey Bounce Hajsampon
2017. január 26.

Az itteni vélemények hatására vásároltam meg, és bingo!! Szörnyen vékonyszálú és élettelen hajam van, de ettől a sampontól hihetetlenül szép egészséges fényű és jobb tartású lett a hajam. Borsos ára ellenére valószínűleg újra fogom venni, mert gazdaságos, kevés kell belőle. Az egyetlen elszomorító számomra az SLS-tartalom, és az hogy a fejbőrömet picit jobban szárítja a kelleténél.

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25
2017. január 26.

A gyógyszertárban kaptam belőle mintát, és nekem nagyon megtetszett. Szuperül hidratál, és valami csoda folytán szép egységes színűvé teszi a bőrömet használat közben. Valószínűleg meg fogom venni teljes méretben!

Alterra Hidratáló Hajsampon Gránátalma és Aloe vera

Alterra Hidratáló Hajsampon Gránátalma és Aloe vera
2015. október 27.

Teljesen elégedett vagyok vele! Natúr sampont akartam vásárolni, így került a kosaramba.Szőkített barna hajam van, a hajvégek hajlamosak kiszáradni ha nem balzsamozom, pakolásozom,hajvégápolózom halálra. Ennél a samponnál viszont csoda történt: mindenféle ápoló nélkül hihetetlenül puhává teszi a hajam! Az összetevők gyönyörűek, az ára kiváló! Tuti újraveszem!

Batiste Dry Shampoo Dark

Batiste Dry Shampoo Dark
2015. október 27.

Szuper! Volt pár köröm száraz sampon ügyben, mire megtalaltam őt! Főleg volumen növelésre használom, és imádom! A hajam borzasztóan lelapulós, és ezzel egész napra megfelelő tartást tudok adni neki. Hosszú távon nem tudom mennyire roncsol (fejbőr /hajminőség), de egyelőre 5*!

Lush Karma Szappan

Lush Karma Szappan
2015. október 27.

A nivea allergiám utáni pánikból mentett meg! A bőröm minden bolti,hétköznapi emberek által használt tusfürdő -testapolo kombinációtól vörös kiütéses lett (4-5 év folyamatos niveázás után), amikor is szembejött a karma! Tökéletes! Extra száraz a bőröm, de ha ezzel fürdök sokszor nem is haszálok testápolót.Az illata rajtam mindig más, talán évszakról is függ, de mindig kellemes. 6-7 éve használom, és szerintem mindig újra fogom venni! Érzékeny, problémás, kiütéses bőrre mindenképpen ajánlom!