viri999

Regisztráció dátuma: 2015. október 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. október 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Centro Medico Galileo SAN-RG 1000

Centro Medico Galileo SAN-RG 1000
2015. december 3.

Főiskolai hallgatóként a vizsgaidőszakban sokat segített nekem. Tanulás előtt egy szemet bevettem belőle. Régóta kerestem már olyan terméket, ami természetes alapanyagokból áll, viszont megfizethető áru. Nekem bevált. Ajánlom mindenkinek, aki sokat dolgozik, és nem szeretne sok koffeint bevinni a szervezetébe, vagy úgy mint én, vizsgákra való felkészülés előtt.

doBrasil Bahia Maracuja EDP

doBrasil Bahia Maracuja EDP
2015. december 2.

Az igazi tavasz illata. Imádom a virágillatokat. Bármikor képes vagyok magamra kenni, sokszor még az esti fürdés után is használom. Ámulatba ejtő az illata.

doBrasil Pracaxi Öregedésgátló Kézkrém

doBrasil Pracaxi Öregedésgátló Kézkrém
2015. december 2.

Nagyon kellemes illatú krém. Gyorsan beszívódik és mélyen táplál. Irodai munkát végzem, ezért a papírtól gyakran kiszálkásodott a körömágyam. Amióta rátaláltam, az íróasztalom van és napi szinten használom. A mély hidratálása mellett, az hogy még öregedésgátli is van benne az külön nagyon jó.

doBrasil Babassu Crema Viso Notte Dermonutriente Lenitiva

doBrasil Babassu Crema Viso Notte Dermonutriente Lenitiva
2015. december 2.

Valóban azt kaptam a krémtől amit ígért, sőt, még az enyhe rozaceámon is segített. Bárkinek ajánlom, akinek érzékeny kipirosodásra hajlamos a bőre.

doBrasil Labbrastick

mélyen ápol

doBrasil Mousse H₂o Comfort Testápoló Hab

doBrasil Mousse H₂o Comfort Testápoló Hab
2015. október 29.

Heti háromszor járok úszni, ezért nagyon száraz a bőröm. Régóta kerestem egy olyan testápolót ami nem zsíros, és mélyen hidratál. Engem elsősorban azért győzött meg, mert gyorsan felszívódik és nem hagy nyomot a ruhámon. A nap bármely szakában tudom használni.