virumiru

Regisztráció dátuma: 2014. február 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. február 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Tencel Facial Mask

Tencel Facial Mask
2019. szeptember 4.

az auchanban kapható (szerintem saját márkás, mert máshol nem találkoztam még vele), mikor feltöltöttem ide még 160 ft-ért vettem ami már amúgyis hihetetlen, de az utóbbi napok 99!!! forint akció nélkül😨

nagyon jól hidratál, picit levétel után még ragad de kb 5 perc múlva ez elmúlik és tökéletesen lehet rá sminkelni:) nagyon cuki a mintája, a mérete átlagos, és brutálisan át van itatva cuccal, szóval 2 alkalomra simán elég, nem szárad ki a zacsijában. sőt, még másodszor is csavarni lehetet belőle a krémet, a vádlim mindig nagyon hálás érte😄

Essence Fresh & Fit Awake Primer

Essence Fresh & Fit Awake Primer
2019. augusztus 13.

nekem tetszik ahogy átüt a ragyogás az alapozón🤷😄 de ezenkívűl tényleg nem csinál semmit, se nem tartósabb se nem szebb az alapozás

Rimmel Magnif'eyes Eye Primer

Rimmel Magnif'eyes Eye Primer
2019. augusztus 13.

Akciósan 400 forintért vettem, de többet is megér!! Nagyon szépen a helyén tartja a szemhéjpúdert:)

Catrice Light Illusion Loose Powder

Catrice Light Illusion Loose Powder
2019. augusztus 13.

Nagyon finom, majdnem lisztszerű az állaga, és egyáltalán nem poros az arcomon:) én a színét is szeretem, nem feltűnő, de az alapozó fölött jól mutat. Egyedül az adagoló nem tetszik, nagyon nehezem verem ki belőle a púdert 😃

L'Oreal Paris Infallible Mega Gloss Bar Szájfény

L'Oreal Paris Infallible Mega Gloss Bar Szájfény
2019. augusztus 9.

az applikátora elsőre ijesztő, de pár használat után rálehet érezni a használatára. amúgy csoda szuper szájfény, a girl on top árnyalat nagyon kis szolid, de ragyog mint a nap*.* imádom!

L’Oreal Paris Color Riche X Balmain Paris Rúzs

L’Oreal Paris Color Riche X Balmain Paris Rúzs
2019. augusztus 9.

nekem az urban safari árnyalat van meg. a színt annyira nem találtam el, így nem sokat hordom. amúgy kényelmes viselni, nem szárít és szépen terül az ajkakon:) tartósság terén nem kell tőle sokat várni. azért 4*, mert a csomagolás gyönyörű, de iszonyú gagyi:(

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2019. augusztus 9.

Ez egy sima drogériás kőpúder, nem egy csodaszer, de nem is használhatatlan. A műanyag teteje egy rémálom!

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó
2019. augusztus 9.

Pár éve találkoztam vele először, és borzalmasan vastagnak, természetellenesnek éreztem az arcomon:D Aztán pár hete a rossmannban a púderével együtt 1000 ft-ért kínálták...és elcsábultam:D Na most vagy az én alapozás technikám fejlődött, vagy az összetételén változtattak valamit, de most sokkal könnyebben eldolgozhatóbb, és nem is mászik le az arcomról:) A fedése egész jó. Én inkább a dewy finishű alapozókat preferálom a száraz bőröm miatt, szóval kicsit tartottam tőle, de ha rendesen betartom az arcápolási rutinomat semmi probléma nincs vele!

Essence Volumizing Szempilla Púder

Essence Volumizing Szempilla Púder
2014. augusztus 13.

350 ft-ért vettem én is
a csomagolás egy VICC
és a szempilláimon se dobott semmit
kuka :(

Essence Stays No Matter What Szemceruza & Szemfesték

Essence Stays No Matter What Szemceruza & Szemfesték
2014. augusztus 11.

akciósan szereztem be,a fehéreset szerettem volna de mivel az nem volt a legsötétebb mellett döntöttem
szerintem sötét zöld a külseje de ehelyett fekete a ceruza,rengeteg arany csillámmal,de ezzel még talán meg is barátkoznék DE! elakarom satírozni a szemhéjamon,de nem marad más mint a csillám...víz vonalra nem fog,tusvonalat nem lehet húzni vele a méretéből adódóan.azért kap 3mast mert a tartóssága és a vízállósága tényleg nagyon jó