viszvirag1

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Kylie Skin Face Moisturizer

Kylie Skin Face Moisturizer
2020. május 27.

Eddig pozitív csalódás. Könnyű és jól hidratál.:) Nekem eddig nem okozott bőr irritációt. (kopkopkop)

Drunk Elephant D-Bronzi Anti-Pollution Sunshine Drops

Drunk Elephant D-Bronzi Anti-Pollution Sunshine Drops
2020. április 29.

Elkezdtem önbarnítózni, amit az arcomra nem kenek, mivel sok idő volt, hogy a bőröm helyre tegyem így nem merek reckírozni...
Reggelente Klairs fényvédőbe keverem és csodás napcsókolta színem lesz, ami nem üt el a testemtől. (Bondi Sands önbarnítót használok)
Imádom kb féléve használom minden reggel.:)

Dove Summer Glow Bőrtápláló Testápoló Önbarnítóval

Dove Summer Glow Bőrtápláló Testápoló Önbarnítóval
2020. április 16.

Szörnyű égett szagom volt miután bekentem magam... foltosan fogott meg és ráadásul sárga volt.. eszméletlen nehezen kopott le ami előny is lehet..

Bondi Sands Self Tanning Foam Dark

Bondi Sands Self Tanning Foam Dark
2020. április 16.

Tegnap próbáltam ki először. A hivatalos oldaláról rendeltem kb 1 hét volt mire ideért, az is csak a húsvéti hosszúhétvége miatt, mert 4 nap alatt már Bp-n volt kiszállítás alatt.
Első tapasztalatok ( A gradual tan-t használtam nyakra, lábfejre, kézfejre) : Könnyen kenhető, gyorsan szárad és egységesen terül. Kb 2 óra múlva már a fehér bőröm már eléggé csoki lett. ( Dark árnyalatot vettem, szerintem tökéletes fehér bőrré, de szerintem nyárom simán jöhet majd az ultra dark is)
Amikor kinyomtam kicsit zöldes színe volt meg amikor felkentem is láttam picit, de valószínüleg csak a fény miatt. Én benne aludtam, nagyon minimálisan fogta be a pizsim.( Hosszú ujjú, hosszú nadrág)
Ami fontos és előttem is mondták 1 nappal előtte szőrtelenítés, aznap bőrradírozás utána várni 30-60 percet, és kend be könyököd, térded kézfejed kis krémmel, viszont teljesen meg kell várni még felszívódik.
Rengeteg videót megnéztem, nagyon fontos hidratálni a bőrt, rendszeresen radírozni, mivel így lesz szép egyenletes színed.
Tartossága tesztelés alatt, viszont elsőre gyönyörű napbarnított színt kaptam, ami nem sárga. Kifejezetten előny, hogy nagyon minimális égett szaga volt felkenés után. Próbáltam a Dove önbarnítóját korábban, aminek a szagától nem tudtam éjszaka aludni valamint ocsmány sárga színt kaptam...

Lancôme Hypnose Szempillaspirál

Lancôme Hypnose Szempillaspirál
2019. november 12.

A legjobb szempillaspirál, amit valaha használtam! Drága, de megéri az árát!

Purito Snail Clearing BB Krém

Purito Snail Clearing BB Krém
2019. november 6.

Talán még jobb is, mint egy alapozó!!!
Annyi féle közepes-erős fedésű alapozót kipróbáltam már mindenféle árkategóriában. Ez mégis jobb mint a többség. Szép, egységes bőrképet ad. Nyilván alá kell hidratálni, kicsit ki is fényesedik, de egyáltalán nem zavaró. Nagyon kényelmes viselni :)

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream
2019. november 6.

Egyszerű , gyorsan felszívódó, könnyű hidratáló. Szerintem télre kevés száraz bőrűeknek, de nyárra pont elég.
Kozmetikus után, vagy pattanás utáni hegeknél sokat segít, gyorsítja a gyógyulási időt.

Cosrx Shield Fit All Green Comfort Sun SPF50+ / PA++++

Cosrx Shield Fit All Green Comfort Sun SPF50+ / PA++++
2019. november 6.

Trópusi nyaralásunkra is vittem magammal. Állta a strapát, egyáltalán nem égtem le, nem jöttek elő a szeplőim sem. Nekem az illata nagyon bejön , zöld teás . :)

Cosrx Low pH Good Morning Gel Cleanser

Cosrx Low pH Good Morning Gel Cleanser
2019. november 6.

Egy nagyon szuper lemosó! Nem szárítja szét az ember bőrét és jó alaposan tisztít. Egyik kedvencem lett.

Foreo Luna Mini 2

Foreo Luna Mini 2
2019. augusztus 15.

Kb 1 hónapja használom. Kicsit húzós, de egy hosszútávú befektetés, úgy gondolom egy jól összeerakott rutinhoz ad pluszt.
Sokkal egységesebb a bőröm amióta használom.