Vitelotte

Regisztráció dátuma: 2014. október 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. október 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lush Magic Crystals Testradír

Lush Magic Crystals Testradír
2019. november 4.

Szörnyen bosszant hogy ekkora mennyiség más termékből mindig egy hónapig kitart, ez pedig épp csak egy hetet bírt ki. Semennyire nem habosodik, se nem krémesedik, túl híg, és hiába szuper a színe ha befogja a zuhanyfüggönyt, a csempét meg mindig le kell törölgetnem utána. Fontos észben tartani hogy erősen hűsít, sebes bőrfelület esetén pedig a só csípése miatt kerülni kell. Az illata tényleg mesés, de ez kevés.

Hairburst Szívek

Hairburst Szívek
2019. szeptember 4.

A gumicukor mivoltának nagyon örültem, mert már undorom van a kapszuláktól. Öt doboz elhasználása után írom hogy sok babahajat észleltem, de ugyanolyan vékonyszálúak mint a meglevők, amik nem erősödtek, a növekedés mennyisége pedig átlagos. A többi hajvitaminhoz képest sajnos kevesebb a hatóanyag mindenből, úgyhogy valószínűleg ezért nem tapasztaltam semmi látványos javulást, áttérek másra.

Korres Equisetum 48 Órás Izzadásgátló Dezodor

Korres Equisetum 48 Órás Izzadásgátló Dezodor
2019. április 26.

Nálam megbízhatóan működött. A golyója gyerekméretű, de nagyon kellemes lágy illata van, és a legfontosabb hogy kibír egy teljes, sőt, két napot is, bár én hideg időjárásban, nem a magyar kánikulában teszteltem. Sajnos a sok "-mentes" felirat elterelte a figyelmem, ezért csak három üveg után vettem észre hogy alumíniumsót tartalmaz, ezért a biztonság kedvéért inkább elpártolok tőle.

Bulldog Oil Control Moisturiser

Bulldog Oil Control Moisturiser
2019. április 17.

Smink alá tök jó, nyomtalanul beszívódik. Amiatt azért levonok picit hogy a végefele inkább szétvágtam a csomit és átpiszkáltam egy tégelybe hogy ne kelljen vele tovább szenvednem, illetve a gyógyszertári lábkrém-szag sem túl csábos :)

Hairburst Avocado & Coconut Sampon

Hairburst Avocado & Coconut Sampon
2019. április 17.

Harmadik flakonnal használom már, említésre érdemes hatást nem tapasztalok. Szuperül krémes viszont, és kellemes az illata. Féláras akcióban szerintem megéri, de másképp nem.

Skinfood Platinum Grape Cell Essential BB Cream

Skinfood Platinum Grape Cell Essential BB Cream
2019. április 17.

Tavaly valószínűleg azért pontoztam egyesre, mert nem bírta a nyárral járó körülményeket. Már majdnem kidobtam, de rövidebb napokra elhasználom, mert tavaszias időben kibír egy műszakot, utána viszont lesújtóan kiemeli a pórusaimat. Felvitelkor sok púder kell rá, mert nem mattul.

HappySkin Uránosz Férfi Dezodor bio hamamelisz vízzel

HappySkin Uránosz Férfi Dezodor bio hamamelisz vízzel
2019. február 20.

Nálam se vált be. Kettest azért megeresztek az illat és a baráti összetevők miatt, de használtam már mentes deót ami katonásan bírta a melót, úgyhogy szívesen adtam ki rá kétszer ennyit. Még jó hogy ezért nem kértek el horror árat.

Update: Hát ez durva. Idővel javult az ellenállóképessége az izzadsággal szemben, viszont egy hét után enyhe viszketésre lettem figyelmes, és a tükörbe nézve elszörnyedtem mekkora gombás foltra emlékeztető piros paca terítette be mindkét hónaljam faltól falig. Mivel nem éreztem erős késztetést hogy piszkáljam, anélkül meg nem fájt, bátor kislány révén kíváncsiságból használtam tovább a deót hogy megtudjam vajon roszabbodik-e, vagy elmúlik magától. Cirka egy hónap után meglepetésemre javulni kezdett, és mára már el is tűnt. Annyi érdekelt volna csak hogy az alkohol okozza-e vagy valamely gyógynövény hogy a jövőben el tudjam kerülni, de az biztos hogy ezt senkinek nem ajánlom kísérletezésre.

HappySkin Thermal Essence Harkányi Termálvizes Arckrém

HappySkin Thermal Essence Harkányi Termálvizes Arckrém
2019. február 20.

Katasztrofális. Gondoltam megszánom egy kettessel a kedves nagymamaillata miatt, de nem, túlságosan bosszant amit művel. Ha nem hazudták volna azt hogy könnyen beszívódik, úgy lettem volna vele hogy így jártam, de ez konkrét félrevezetés, tocsog mint állat. Talán valami hiperszárazbőrűeknek megfelelő, de bárki más messziről kerülje, pláne smink alá öngyilkosság. Már csak éjszakára kenem, reggel pedig az egészet dörzsölnöm kell még magamról a mosdókagylóban. Szerintem a talpamra fogom elhasználni a maradékot.

Urban Decay Troublemaker Mascara

Urban Decay Troublemaker Mascara
2018. szeptember 9.

Sajnos alulmúlta a várakozásaimat, ennyi pénzért sokkal intenzívebb hatást vártam volna. Hamar megfogyatkozott, de rétegezni frissen se lehetett.

the Balm Cheater! Szempillaspirál

the Balm Cheater! Szempillaspirál
2018. augusztus 29.

Sajnos botrányosan hamar beszáradt. Amíg jó volt, nem volt vele bajom, de feleannyiért sokkal jobbat is vettem már.