Vitelotte

Regisztráció dátuma: 2014. október 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. október 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Fenty Beauty Match Stix Matte Skinstick

Fenty Beauty Match Stix Matte Skinstick
2020. október 17.

Alapozóként használom, mivel a folyékony Fenty finise nagyon gyengécskének tűnt teszteléskor, a stickek amúgy is közel állnak hozzám. A végeredménnyel elégedett vagyok, árnyalatot is ránézésre találtak nekem a Linen személyében, de jól rá kell nyomni felvitelkor többször áthúzogatva, mert sokkal kevésbé krémes mint más stickek, persze lehet abból kifolyólag hogy nem alapozóként árulják, de az eladóhölgy mondta hogy bátran használhatom annak. Meglepően olcsó a kiszereléshez képest.

Origins No Offense Alkohol- és Alumíniummentes Dezodor

Origins No Offense Alkohol- és Alumíniummentes Dezodor
2020. október 17.

Isteni frissen nyírt fű illata van, és sosem akar elfogyni :D Tekerős nedves stift feje van, könnyedén eloszlatható. Csodálkozom hogy nincs megemlítve a csomagolásán a tartóssága, mert lenyűgöző hogy húsz kilométert lefutva, két pulcsit átizzadva is maximálisan garantálja a szagmentességet. Nyugalmi állapotban tanúsítom a 48 órás védelmet. A Douglas igazán behozhatná ezt a terméket is ha már egyszer árusítanak Originst, alapfelszereltség minden igényes ember számára. Az élettartamát tekintve abszolút megéri az árát.

Bulldog Original Moisturiser

Bulldog Original Moisturiser
2020. október 17.

Lágy gyógynövényillata van, nagyon hamar beszívódik, és abszolút semmi maradékot nem hagy maga után. Érzem hogy jóllakik a bőröm, és az enyhe mattító hatás miatt tökéletes smink alá. Kiszereléséhez képest kifejezetten olcsó.

Hourglass Vanish Seamless Finish Foundation Stick

Hourglass Vanish Seamless Finish Foundation Stick
2020. szeptember 26.

Harmadjára veszem újra, mindig eggyel sötétítettem rajta picit, mert észrevettem hogy hamar fogy ha túl sokat kell a nyakamon is eldolgozni az átmenet kedvéért. Cream és Alabaster után sikerült megelégednem a Porcelain színével.
Imádom a kompakt kiszerelését és krémességénél fogva a gyors eloszlatást, de magamfajta zsíros bőrűeknek oda kell figyelniük mivel hidratálnak alá, mivel nem mattít, tehát púderből is kell bőven, viszont legalább nem tocsog. Tíz euróval kevesebbért teljesen fair lenne. Aki kifejezetten sticket szeretne és mondjuk a Bobbiéról szeretne váltani, annak tökre ajánlom, de hacsak nincs teljesen problémamentes bőröd, okosan primelj alá hogy ne használj akaratlanul sokat belőle.

eos Toasted Marshmallow Lip Balm Stick

eos Toasted Marshmallow Lip Balm Stick
2020. március 27.

A sajtos popcorn szagot én is alá tudom támasztani, de nekem kajak bejött xD Barátnőm utálta, a fiúm meg inkább megkérdeztem mielőtt megpusziltam vele hogy tetszik-e neki, és neki nem volt vele baja. Funkció szempontjából elégedett vagyok vele, ha véletlen kihagyok egy napot a kenegetéssel, utána meg tudja menteni a cserepesedéstől. A tekerő nekem nem akadozott, csak a kupak.

Neutrogena Hydro Boost Gelée Milk

Neutrogena Hydro Boost Gelée Milk
2020. március 11.

Illat alapján nem volt szimpi, de sürgősen kellett valami, és ez épp féláron volt. Meglepően jól teljesít vastag sminken négy pumpálásnyival, a kritikus szempilla tájékon sem kell szenvedni vele, és semmi irritációt nem észleltem. Utóhatásról nem tudok nyilatkozni mert nekem muszáj rögtön akné elleni lemosó utána, de az biztos hogy megbízható középkategóriás termék azok számára akik masszívan sminkelnek.

Lush Yog Nog Tusfürdő

Lush Yog Nog Tusfürdő
2020. március 11.

Sajnos a bolti szimpatikus szagteszt eredmény ellenére a testemen kifejezetten kellemetlen, romlott dohányszaga van, amit nem segít feledtetni a temérdek csillám. Egyébként kellőképp krémes és esztétikus.

Lush Magic Crystals Testradír

Lush Magic Crystals Testradír
2019. november 4.

Szörnyen bosszant hogy ekkora mennyiség más termékből mindig egy hónapig kitart, ez pedig épp csak egy hetet bírt ki. Semennyire nem habosodik, se nem krémesedik, túl híg, és hiába szuper a színe ha befogja a zuhanyfüggönyt, a csempét meg mindig le kell törölgetnem utána. Fontos észben tartani hogy erősen hűsít, sebes bőrfelület esetén pedig a só csípése miatt kerülni kell. Az illata tényleg mesés, de ez kevés.

Hairburst Szívek

Hairburst Szívek
2019. szeptember 4.

A gumicukor mivoltának nagyon örültem, mert már undorom van a kapszuláktól. Öt doboz elhasználása után írom hogy sok babahajat észleltem, de ugyanolyan vékonyszálúak mint a meglevők, amik nem erősödtek, a növekedés mennyisége pedig átlagos. A többi hajvitaminhoz képest sajnos kevesebb a hatóanyag mindenből, úgyhogy valószínűleg ezért nem tapasztaltam semmi látványos javulást, áttérek másra.

Korres Equisetum 48 Órás Izzadásgátló Dezodor

Korres Equisetum 48 Órás Izzadásgátló Dezodor
2019. április 26.

Nálam megbízhatóan működött. A golyója gyerekméretű, de nagyon kellemes lágy illata van, és a legfontosabb hogy kibír egy teljes, sőt, két napot is, bár én hideg időjárásban, nem a magyar kánikulában teszteltem. Sajnos a sok "-mentes" felirat elterelte a figyelmem, ezért csak három üveg után vettem észre hogy alumíniumsót tartalmaz, ezért a biztonság kedvéért inkább elpártolok tőle.