vitrolka

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Guerlain L'Or Radiance Concentrate Primer

Guerlain L'Or Radiance Concentrate Primer
2018. február 18.

Az ára rosszul szerepel, legalábbis én 22ezerért vettem a douglasben. Borzasztóan drága, és szerintem nem éri meg az árát. Hidratálja és szebbé teszi a bőrt, de az alapozó nem marad fenn több ideig. Elhasználom, mert megszerettem, de nem venném újra.

Yves Saint Laurent Encre de Peau All Hours Alapozó

Yves Saint Laurent Encre de Peau All Hours Alapozó
2018. február 18.

Douglasben vettem meg 20% kedvezménnyel. Borzasztóan drága, de annyi jót hallottam róla, hogy nem tudtam ellenállni. Legvilágosabb árnyalatban van meg, tökéletesen passzol az arcszinemhez. Illata klasszikus YSL illat, amit én személy szerint nagyon szeretek(bár még mindig nemértem, miért kell illatanyagot rakni egy alapozóba?!). Fedése is nagyon tetszik, elég erős, de mégsem tűnik maszknak, viszont az én bőrömet 1-2 órára mattítja le. Púder nélkül 1-2 óra után már borzasztóan fénylik az arcom, púderrel plusz pár órát kibír. Összességében jó alapozó, de nem hiszem, hogy megér ennyi pénzt. Majdnem feleennyiért is már lehet venni hasonló minőségi alapozót.

Avon Mark Big & Daring Dúsító Szempillaspirál

Avon Mark Big & Daring Dúsító Szempillaspirál
2017. december 28.

Pár hete használom, de az árához képest nagyon jó. Nem kenődik el, az én pilláimon nem csomósodik, szép az összhatás.

Update: Szörnyű. Összecsomosítja a pilláimat, lepereg, elkenődik. 2 hét használat után. Soha többé nem venném meg és nem is ajánlom!

Chanel N°19 EDP

Chanel N°19 EDP
2017. október 28.

Ha ezt viselem, úgy érez, hogy teljesen mindegy, hogy mi van rajtam, mert ez maga a stílus. Ahogy már írták előttem, tényleg hatalmas önbizalom-löketet ad. Egyszerűen imádom!

Catrice It Pieces Rock Couture Extreme Volume 24H Szempillaspirál

Catrice It Pieces Rock Couture Extreme Volume 24H Szempillaspirál
2017. október 15.

Szörnyű ez a szempillaspirál. Nehezen lehet felvinni, (bár lehet velem van a baj) és pár óra után felülre és alulra is elmaszatolódik. Pénzkidobás volt.

Max Factor Creme Bronzer Bronzosító

Max Factor Creme Bronzer Bronzosító
2017. október 15.

Viszkok Fruzsi egyik videójában láttam meg, hogy van belőle egy egészen világos szín is. Dm-ben swatcholtam, és hát eszméletlenül megtetszett. Applikáción keresztül azt hiszem, hogy 25%-kal olcsóbban tudtam megvenni. Világos bőrszínemhez tökéletes, nem kelt művi hatást és még tartós is. Imádom 😊

Trend It Up Natural Radiant Highlighter

Trend It Up Natural Radiant Highlighter
2017. október 15.

Pár hete vettem, de már most nagy a szerelem. Visszafogott a fénye, ezért gondolom, hogy hétköznapokra tökéletes. Ára is rendkívül kedvező, és egy életre elég termék van benne.

Max Factor Creme Puff Pirosító

Max Factor Creme Puff Pirosító
2017. október 15.

Még előző glamour-napokon vettem féláron, annyiért mindenképpen megérte. Szeretem használni, ahhoz képest, hogy milyen kevéske terméket adnak, lassan fogy. Szépen pigmentált, elégsokáig megmarad az arcon. Nekem a Seductive Pink árnyalatban van meg.

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20
2017. október 15.

Árához képest egy főnyeremény. Zoella mondta az egyik videójában, hogy mennyire szereti, ezért gondoltam kirpóbálom. Viszonylag erős a fedése, a színe is passzol hozzám, nincs maszk-szerű hatása. Homlokom pár órán belül átfényesedik, de szinte az összes alapozónál, ezért nem vonok le pontot. Meg merem kockáztatni, hogy az egyik legjobb drogériás alapozó (legalábbis számomra biztos).

Maybelline The Blushed Nudes Palette

Maybelline The Blushed Nudes Palette
2017. október 15.

Nagyon megszerettem. Egyetlennegatívuma, hogy eszméletlenül porzik, de ilyen árkategóriában azt hiszem, hogy ez belefér. Szépen összedolgozhatóak a színek, jól kihasználhatóak és viszonylag pigmentáltak.