vitrolka

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Color Drama Intense Velvet Ajakceruza

Maybelline Color Drama Intense Velvet Ajakceruza
2017. július 1.

2 árnyalatban van meg és mindkettőben nagyon szeretem. Elég krémes, ami nálam jó pont, nem szárít, kicsit cserepes szájon is egész jól tud mutatni. Viszonylag tartós, étkezésnél azért kopik, de egyenletesen.

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs
2017. július 1.

A velvet slipper árnyalatot vettem meg és hatalmas csalódás. Bőrre felkenve az üzletben nagyon tartósnak és pigmentáltnak tűnt, de mikor itthon a számra kentem, mintha egy teljesen más termék lett volna. Az aplikátorral meg szinte lehetetlen szépen felvinni a színt (vagy én vagyok nagyon béna).

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2017. július 1.

Szerintem nagyon jó kis fényvédő arcra. Ezt szoktam először felkenni, majd a hidratálókrémet és utána jöhet a smink. Nem jelentek meg pattanások, nem zsírosította az arcomat, tehát mintha nem is kentem volna fel semmi extra krémet. (persze a fényvédő hatásán felül) A napokban voltam elég sokat szabadban tűző napon, és nem égett le az arcom, pedig nem az a kimondott mediterrán típusú vagyok :P. Úgyhogy nyárra szerintem egy nagyon kis tökéletes fényvédő krém. 😊

For Your Beauty Make-Up Szivacs

For Your Beauty Make-Up Szivacs
2017. július 1.

Sok jó véleményt olvastam róla ezért megvettem. eddig Real Techniques sminkszivacsát használtam, amivel nagyon meg voltam elégedve. Hát... ezzel nem. Jobb, mint egy gagyi e-bay-es, de nem puhul annyira fel víz hatására, nem lesz olyan szép az eredmény vele. Ha éppen kifogytam a RT szivacsból és még nem jött az utánpótlás, arra jó, de nálam sajnos nem vált be. 😔

Vichy Teint Ideal Fluide SPF20

Vichy Teint Ideal Fluide SPF20
2017. július 1.

Eddigi legjobb alapozóm! A legvilágosabb szín van meg belőle, kicsit még így is sötét, ezért levonok 1 pontot, de a tartóssága és az, ahogy az arcomon mutat (vagyis nem is látszik valójában) tökéltes. Elég sokáig kibírta az első(4-5 hónap), pedig majdnem minden nap használtam. Még sokszor újra fogom venni! 😊

Vichy Normaderm Night Detox Éjszakai Arckrém

Vichy Normaderm Night Detox Éjszakai Arckrém
2017. március 5.

Nem rossz krém, de a homlokom reggelre ugyanúgy olajos/ zsíros lett, mint a legtöbb éjszakaitól, amit eddig próbáltam. Nem mondom, hogy pénzkidobás, mert valamelyest segített, de sajnos a homlokommal ez sem tud elbánni.

Lush Happy Happy Joy Joy Hajkondicionáló

Lush Happy Happy Joy Joy Hajkondicionáló
2017. február 18.

Két ünnep között vettem meg a nagy kiszerelést fél áron, ami még így is igencsak drágának mondható egy hajkondícionálóhoz képest, de megvettem, mert az illata nagyon tetszett. Lassan 2 hónapja használom rendszeresen és alig fogyott más hajkondícionálókhoz képest, úgyhogy szerintem megérte. Az illata 1-1,5 napig megmarad a hajban, többen is megdícsérték, hogy milyen jó illata van. Féláron abszolút megérte, teljes áron nem hinném, hogy megvenném.

Lush Ocean Salt Arc- és Testradír

Lush Ocean Salt Arc- és Testradír
2017. február 18.

Két ünnep között vettem meg féláron, 1-2 hetente szoktam használni, mert a nagy sószemek miatt elég brutálisan radíroz. Használat után puha és felfrissült lesz az arcom, és en ennél többet nem is várok el egy arcradírozótól. Féláron teljesen megérte, a számomra túl nagy szemcsék miatt lehet nem venném meg teljes áron.

Lush Tea Tree Water Arctonik

Lush Tea Tree Water Arctonik
2017. február 18.

Két ünnep között vettem meg féláron a nagykiszerelésűt és azóta minden naphasználom. Hűsíti az arcomat, kevésbé zsírosodik be az arcom, kis mini pattanások is eltűntek. Féláron abszolút megérte, de szerintem teljes áron is megvenném újra. Az illata nem igazá jön be, de lassan azt is megszokom.

Yves Rocher Anti-Age Global Eye Care

Yves Rocher Anti-Age Global Eye Care
2016. május 19.

Egy arckrém mellé lehetett választani ingyen egy szemkörnyék ápolót, és én emellett döntöttem. 21 évesen még nincs szükségem szemránckrémre, csak plusz hidratálásra volt szüksége a szemkörnyékemnek (meg hát a rácvokat könnyebb megelőzni, mint megszüntetni). Este és reggel is ezt használom, meg vagyok vele elégedve.