vitrolka

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30
2016. május 19.

Több külföldi beauty vlogger is dícsérte ezt a terméket, és mivel nyárra mindig veszek valamilyen vényvédő krémet arcra, így emellett döntöttem. Ez a pumpás adagoló nagyon tetszik, pont annyi jön ki, amennyi szükséges az arcomra. Nagyon jól hidratál, természetes, egészséges fényt ad az arcbőrömet. Primerként szoktam használni, és láthatóan tovább bírja a bb krém a strapát, ha ezt használom előtte. Még csak 2 hete használom, de azt hiszem az egész nyarat együtt fogom tölteni vele.😊

Eucerin DermatoClean Frissítő Arctisztító Zselé

Eucerin DermatoClean Frissítő Arctisztító Zselé
2016. május 19.

Lemosása után az arcom, leginkább az arccsontom környéke bepirosodik és égető érzés/fájdalom jelenik meg azon a környéken. Nem tudom miért, más sokkal olcsóbb termékeknél sem volt ilyen panaszom (drágábbnál sem). 2-3x is próbáltam, hátha elmúlnak ezek a panaszok, de mindig előjött ez az égető érzés. Valószínüleg elajándékozom...😔

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2016. május 19.

Zseniális ez az arclemos!!! Most használom a második tibussal, sikerült beszereznem kettőt egy áráért. Esténként használom, miután micellás vízzel lemostam a sminkemet. Eleinte néhány kisebb foltban szárította az arcomat, így azokat a helyeket ki is hagytam, de már újra az egész arcomra használom és sehol sem szárítja. Eddig egyik arclemosó sem tudta azt produkálni, amit ez. A miteszereim nagyrészét eltávolította, frissnek és tisztának érzem az arcomat a használata után. A K+ krémmel együtt tökéletes a bőrömnek.

Jimjams Fekete Szappan

Jimjams Fekete Szappan
2016. április 8.

Egyszerűen tökéletes! Esténként sminklemosás utan használom, utána kenem fel az éjszakai arckrémem. Mióta használom reggelente tökéletes, egeszséges bőrrel kelek. Hidratáló nélkül szárítaná az arcomat, de azzal kiegészítve egy csodálatos kombinációt alkotnak. Ha elfogy, mindenképpen újraveszem!

Giorgio Armani Si EDT

Giorgio Armani Si EDT
2016. február 26.

Véletlenül ezt a parfümöt kaptam ajándékba egy másik helyett, de már nem bánom. Kellemes édeskés illata van, nem túl erőteljes, ami számomra pozitívum. Annyira nem nőtt a szívemhez a hónapok alatt, hogy újravegyem ha elfogy, de mindenképp elhasználom. Se negatívumot, se pozitívumot nem tudnék kiemelni, egy átlagos cukorka illatú kellemes parfüm.

Dove Pure Care Dry Oil Sampon

Dove Pure Care Dry Oil Sampon
2016. február 26.

Számomra ez a tökéletes sampon. Gyorsan szírosodó a hajam, de ezzel még tovább is bírja, mint előtte. Balzsamjával és Dove hajolajjal együtt használom. 3 hónapja használom ezt a mesterhármast, és csak előnyei vannak. Kevésbé rocsolódott a hajam, pedig 2-3 naponta vasalom, fényt ad, illata elképesztően kellemes és mintha gyorsabban is nőne a hajam. Ára kicsivel magasabb, mint a többi drogériás sampon, de többet is nyújt, úgyhogy jár az 5 csillag.

Vichy Idealia Normál-Kombinált Bőrre (régi)

Vichy Idealia Normál-Kombinált Bőrre (régi)
2016. február 26.

Estére használom, és nem okozott csalódást. Könnyen beszívódik, illata kellemes, reggelre szép, hidratálttá teszi a bőrömet. Akciósan vettem a szemkörnyékápolójával, mind a kettővel teljes mértékben meg vagyok elégéedve.

Vichy Aqualia Thermal Light Hidratáló Arckrém (régi)

Vichy Aqualia Thermal Light Hidratáló Arckrém (régi)
2016. február 26.

Első arckrémem volt és első látásra szerelem lett belőle. Már 3x újravettem, és egyszerűen csodálatos. Mióta használom helyreállt a bőröm, igaz előtte se volt nagy probléma vele a vízhiányon kívül. Pár hónapja már csak reggel használim a vichy ideália szemkörnyékápolóval, estére az ideália nappali krémet kenem fel. Eddig az összes Vichy termékkel teljes mértékben meg voltam elégedve, ezért jár az 5 csillag.

L'Oreal Paris Colour Riche La Palette Nude

L'Oreal Paris Colour Riche La Palette Nude
2016. február 26.

Pár hónapja vettem meg a 02 beige árnyalatban és azóta rendszeresen használom. Alappal egész napra csodálatos nappali sminket lehet vele kreálni, anélkül nem bírja olyan sokáig. A színei nem túl erőteljesek, de engem ez nem is zavar, mert ez egy hétköznapra való paletta.

L'Oreal Volume Million Lashes Excess Black Szempillaspirál

L'Oreal Volume Million Lashes Excess Black Szempillaspirál
2016. február 26.

Nagyon megszerettem a L'oreal szempillaspirálokat. Másfél év alatt szinte az összeset kipróbáltam és egyik sem okozott csalódást. Nagy különbséget közöttük nemigen találtam, de orrhosszal mégis ez győzött. Gyönyörűen meghosszabbítja és elválasztja a pilláimat és nem csomosít. Áruk szerintem arányos a teljesítménnyel. Biztos, hogy újraveszem!