Viv03

Regisztráció dátuma: 2017. június 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. június 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Garnier Botanic Therapy Coco Milk & Macadamia Sampon

Garnier Botanic Therapy Coco Milk & Macadamia Sampon
2019. április 14.

Fantasztikus! Nagyon klassz illat,kellemes habzás,könnyű öblíthetőség,gyönyörű haj. Csak a sampont használom és minden ígéretét beváltotta eddig. Nem nehezült el a hajam,selymes tapintású lett,és könnyen ki is tudtam fésülni. Csak ajánlani tudom:)

Naturland Detergens Sulfuratum

Naturland Detergens Sulfuratum
2019. február 6.

Korpásodás ellen nagyon jó,a szaga kevésbé kellemes,de szépnek és tisztának érzem a fejbőröm is. Más sampon mellett használom,alkalmanként.

Neutrogena Intense Repair Ajakbalzsam

Neutrogena Intense Repair Ajakbalzsam
2019. február 1.

Azt hittem,ez lesz a csodaszer az ajkaimra,de hosszútávon tényleg eléggé szárít, a szám szélét szabályosan kikezdte,most neogranormonnal ápolom.. talán ezt az egy tubust elhasználom valahogy,de nem fogom újravenni.

Pantene Pro-V Repair & Care 3in1 Sampon

Pantene Pro-V Repair & Care 3in1 Sampon
2019. február 1.

Sos megoldásnak nem rossz,de túl gyorsan zsírosodik a hajam,nagyjából 3-4napot bírt ki a 6-7 helyett. Elnehezíti a hajam. Az illata addig tetszett,amíg megszárítottam,utána elég fura volt. Másik sampon mellett el fogom használni,de nem hiszem,hogy újra veszem. Ha 2in1 sampon,akkor inkább Dove.

Dove Go Fresh Fresh Touch Bőrtápláló Krémtusfürdő

Dove Go Fresh Fresh Touch Bőrtápláló Krémtusfürdő
2019. január 20.

Friss,könnyed illata van,engem folyton a nyárra emlékeztet. Messze az egyik kedvenc tusfürdőm,több flakonnal elhasználtam már. Fürdés után is odavagyok az illatáért,ami jódarabig érződik rajtam. Selymes bőr,nagyszerű illat,üdítő érzés!

Labello Lips2Kiss Color Lip Balm

Labello Lips2Kiss Color Lip Balm
2019. január 20.

Kicsit többet vártam,szerettem volna megszeretni,de nem lett az igazi. Nem első eset,hogy csalódok a Labello-ban,és elég borsos is az ára. A korall színt vettem meg,de hétköznapra túl világos,nem olyan tartós,és fura az állaga felkenve. A számat kiszárítja kicsit,és az illatával sem vagyok megbékélve.

Himalaya Herbals Vízálló Fényvédő Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Vízálló Fényvédő Ajakbalzsam
2019. január 20.

Az illata kicsit fura,a szinéről nem is beszélve,de egyébként síeléskor mindig ezt használom,és bevállt.

Fragonard Parfumeur Belle de Nuit EDP

Fragonard Parfumeur Belle de Nuit EDP
2019. január 20.

Isteni az illata,amikor Párizsban meglátogattuk a múzeumot,egyből tudtam,hogy üres kézzel nem távozhatok. Többen mondták,hogy kicsit “öregesebb” illat,én viszont azt mondom nagyon friss,könnyed,sokáig tartó páratlan illat.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2019. január 19.

Legjobb ebben a “műfajban”!:) Nagyon sokáig elég egy tubus,látványos az eredmény,szépen fed,kellemes viselni. Effaclar habzó arctisztító után használom,mindkettőt tutira újra fogom venni,ha egyszer elfogy!:))

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2019. január 19.

A bőrgyógyászom ajánlotta a márkát,próbakiszerelésben kaptam tőle először néhány csomaggal ebből a termékből. Első használat után szerelem lett,már többször újravettem a legnagyobb,pumpás kiszerelésben. Nagyon szépen tisztít,az érzékeny,zsírosabb arcbőröm pikk-pakk rendbe teszi. Szépen kitisztult tőle az arcom,egy élmény vele a reggeli és esti rutin. Egy hátránya,hogy utazások alkalmával a nagy kiszerelést nehezebb elrakni. Effaclar Duo arckrémet használok utána,páratlan kombináció számomra. Sokszor már korrektort és alapozót se használok hétköznaponként. Kozmetikus után ez a kombó teszi helyre az arcom a leggyorsabban és legtartósabban. Csak ajánlani tudom!