Vivenna

Regisztráció dátuma: 2016. június 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. június 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém
2021. november 4.

Kézkrémnek használtam, arcra nem kenném.
Hidratálása egyenlő a 0-val, max normál bőrre lehet jó, bár nem tudom elképzelni, hogy bármit is csináljon bármilyen bőrön. Végül a kukában végezte.

Indola Exclusively Professional Innova Cleansing Sampoo

Indola Exclusively Professional Innova Cleansing Sampoo
2021. szeptember 21.

A tökéletes sampon zsíros hajra. :)
2 naponta hajmosás már a múlté, ezzel 5 napig simán kihúzom, és még akkor sem tűnik zsírosnak a hajam. Nagyon kevés kell belőle, sokáig elég lesz 1 flakon.

Uriage Bariéderm Cica Daily Serum

Uriage Bariéderm Cica Daily Serum
2021. június 6.

Másfél hónapja használom, és nagy a szerelem. Azonnal beszívódik (kombinált a bőröm), átlátszó, folyékony, de a víznél kicsit sűrűbb. Illata nincs, bár én megmondom őszintén, mintha egy nagyon minimális kókusz illatot éreznék. :D
Napi 10 óra maszkviselés miatt vettem meg, a maszk helyén pattanások lettek, és ki is dörzsöli a bőröm. Sokat javult, mióta használom ezt a szérumot, valószínűleg ha letelik ez a maszkos időszak, utána is használni fogom.

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam
2021. május 5.

Viszketést azonnal csillapítja, ezért 2 csillag. De képtelen reggelre beszívódni, teljesen mindegy milyen minimális mennyiséget használok, mindegy hogy tél van vagy nyár, marad a zsíros réteg a bőrömön. Emiatt nem veszem újra, már le is cseréltem az Uriage Xémose permetre, az tökéletesen bevált.

Uriage Xémose Sos Permet

Uriage Xémose Sos Permet
2021. április 19.

Tökéletesen bevált.
Jó kis atópiás / ekcémás bőröm van. Ez előtt a Mixa Atopiance testápolójával próbálkoztam (korábban megvolt már a bioderma / lrp vonal), de nem szerettem, mert nem szívódott be, mindegy, milyen kis mennyiséget használtam. Aztán rátaláltam erre a spray-re, 2 hete használom.
Eddig ha elkezdtem viszketni (főként hát-derék-comb-alkar részen) addig vakaróztam, amíg véraláfutásos nem lett a bőröm. Mostmár csak fújok párat ebből, amikor érzem, hogy kezdődik, azonnal csillapítja a viszketést, és aznap valóban már nem is kell vele foglalkoznom. :)
Nem fog egyhamar elfogyni, és ez a spray változat is tetszik. Kicsit átlátszó/fehéres könnyed permet jön belőle, bedörzsölöm a bőrömbe és kész.
5* :)

Ophylosa 0,15% Oldatos Szemcsepp

Ophylosa 0,15% Oldatos Szemcsepp
2021. március 31.

Ahogy már előttem is írták, marja a szemet de kegyetlenül. Ha segítene, még el is viselném, de konkrétan semmit nem csinál, szárazságon egyáltalán nem segít.

Balea Cseresznyevirág és Vanília Krémhabfürdő

Balea Cseresznyevirág és Vanília Krémhabfürdő
2021. március 4.

Az illata jó, ezért 1 csillag. Cserébe annyira kiszárította a bőröm, hogy az eddig jól kezelt atópiás /ekcémás bőröm repedtre száradt. Legrosszabb habfürdő.

Neutrogena Hydro Boost Expressz Hidratáló Testápoló Spray

Neutrogena Hydro Boost Expressz Hidratáló Testápoló Spray
2019. március 21.

Gyorsan beszívódik, és tényleg beszívódik, nem csak ígéri. :)
Reggel és este használom száraz bőrre, nyárra tökéletes lesz, de télre nem lesz elég. Az illata is tetszik.
Az egész Hydro Boost termékcsalád nagyon el lett találva, amit piacra dobtak már beszereztem, mindegyikkel elégedett vagyok. :)

Balea Sugar Scrub

Balea Sugar Scrub
2019. január 11.

Felkenés után a zuhany alatt csak azt mormogtam magamban, hogy "nem eheted meg, ez nem kaja, nem eheted meg, ez nem kaja!" :D alig bírtam megállni, isteni az illata. Nagyon emlékeztet egy karamellás cukorkára, de nem jut eszembe a neve.
Na, de a lényeg, használat után puha arcbőr, minimális olajos réteggel, ami kifejezetten jót tett ebben a hidegben, úgy érzem hidratált, még úgy is, hogy kombinált a bőröm.

Holika Holika Golden Monkey Glamour Lip 3-Step Kit

Holika Holika Golden Monkey Glamour Lip 3-Step Kit
2018. december 29.

Rossmann kiárusításban vettem, 199 ft-ért.
0 hatás, még szárazabb is az ajkam mint előtte.
Az első "bőrradírozó" rész egy sima kendő valami löttyel, a második szilikonmaszk, semmi hatással. A harmadik, mézes lötyi szintén 0, ragad és szárít. :D