Vivenna

Regisztráció dátuma: 2016. június 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. június 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Ajakápoló Bio Körömvirággal

Alverde Ajakápoló Bio Körömvirággal
2018. január 4.

431 vélemény alapján majdnem 5 csillag? Akkor ezek szerint csak nekem nem használt semmit? :D Estére felkentem a kiszáradt ajkaimra, reggelre eltűnt. 1 hónapon keresztül használtam, az ajkaim még mindig cserepesek/szárazak. Pedig napközben is használtam.. Kár, nagyon szerettem volna, hogy működjön.

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Hajpakolás

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Hajpakolás
2017. október 3.

Isteni az illata, erősen száraz hajvégemet istentelenül puhává varázsolja. És nem zsírosítja az amúgy zsíros hajam (amire a H&S Repair and Care samponja tökéletes).
Minden tekintetben megérdemli az 5 *-ot! :)

Head & Shoulders Repair & Care Sampon

Head & Shoulders Repair & Care Sampon
2017. szeptember 12.

Tipikus H&S. Imádnivaló. :)
Zsíros hajúaknak csak ezt a márkát lenne szabad használni. Extra gyorsan zsírosodó hajam van, a H&S sampon összes fajtájának köszönhetően 3-4 napig nem zsírosodik!
Most kipróbáltam ezt, semmi csalódás. Megszokott illat, megszokott "zsírosság mentesség".
5 csillag, ez nem is kérdés. Nem tudom hogy csinálják, de remélem soha nem változtatnak az összetevőkön. :D

Deliplus Oliva Olajos Krém

Deliplus Oliva Olajos Krém
2017. szeptember 3.

Külföldről kaptam ajándékba.
Az illatát imádom, viszont hidratálásból megbukott. Száraz bőrre teljesen hatástalan.

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2017. szeptember 3.

Megszagoltam az üzletben, ott teszett az illata. Használat közben viszont szerintem kimondottan büdös. :(
Mentolt tartalmaz, erre sajnos utólag jöttem rá, miután csípett az intim részeken. Hülye voltam, hogy nem olvastam el, de az se normális, aki mentolt tesz egy olyan termékbe, amit intim helyekre is használunk.
Elhasználom, de soha többet nem veszek ilyet.
Egy pozitívum, hogy jól habzik, kevés is elég belőle, 300 ft-ot megért.

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Sampon

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Sampon
2017. augusztus 8.

Zsíros hajtövűek kerüljék! Mosás után másnap már zsírosodik a hajam, de nagyon :(
Puhának puha, az illata is rendben van, bár nem tartós. Viszont a mindennapi hajmosást próbálom elkerülni.
Nem veszem újra.

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Hajpakolás

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Hajpakolás
2017. augusztus 8.

Sajnos nem vált be, pedig nagyon akartam. Szőkített/festett, csont száraz hajvégeim vannak. Alig puhított valamit, pedig próbálkoztam több féle módon. 20 perc utáni lemosás sem hozott olyan "huuhaa" eredményt.
Az illata viszont jó, bár az sem tartós. :(

Schauma Szépség Olaj

Schauma Szépség Olaj
2017. július 7.

Csodaolaj!
Az utolsó cseppig beszívódik, nem ragad, nem marad a hajamon olajréteg. És olyan pihe-puha az egyébként durván száraz hajvégeim, hogy csak na! :) IMÁDOM!

Nivea Express Hydration Kézápoló Krém

Nivea Express Hydration Kézápoló Krém
2017. július 7.

Talán az egyetlen kézkrém, ami tényleg ragacs nélkül beszívódik 1-2 percen belül. Hidratál is, illata sem rossz.

Eveline Koncentrált Glicerines Kéz És Köröm Krém-Maszk

Eveline Koncentrált Glicerines Kéz És Köröm Krém-Maszk
2017. július 5.

Nem hidratál, nem szívódik be, ragad a kezem utána. Még egy fél borsónyi mennyiségtől is. Extra száraz kezem van.
Az illata tetszik, azért megérdemli az 1 csillagot. De ezen kívül nagy csalódás, teljes pénzkidobás.