Vivenna

Regisztráció dátuma: 2016. június 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. június 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Isana Zöldalmás Borotvagél

Isana Zöldalmás Borotvagél
2017. június 14.

Az illata szerintem "poshadt mű zöldalma SZAG". Borzalmas. Nagyon szárít. Elhasználom, de nem veszem újra.

Interherb Sörélesztő Tabletta

Interherb Sörélesztő Tabletta
2017. június 14.

Nem tudom mit vártam tőle, de megvettem, mert annyi jót írtak róla. :D
Mondhatom, körömnövesztőnek kitűnő! Amíg nem használtam alig nőtt a körmöm, ami nőtt az meg hamar le is tört. Próbáltam kifejezettem ilyen célra kifejlesztett termékeket, de semmi nem használt.
Mióta ezt szedem hetente kell reszelnem a körmöm, amit egyáltalán nem bánok. És nem is törik, nem gyenge. Szóval számomra ilyen téren egy csodaszer, megérdemli az 5 csillagot. :)

Balea Sensitive Folyékony Szappan

Balea Sensitive Folyékony Szappan
2017. június 14.

Én nem tudom mit/hogy csinál a DM, de valami elképesztő, hogy milyen jók a saját márkás cuccaik! Ez a szappan is istenkirály! :D
Nem szárít, elég egy pumpálás, és tisztának is érzem a kezem. Azt hiszem váltok ki DM kártyát, mert visszatérő vásárlójuk leszek. :)

Listerine Total Care Sensitive Antiszeptikus Szájvíz

Listerine Total Care Sensitive Antiszeptikus Szájvíz
2017. április 4.

Nagyon szeretem!
Az íze elviselhető, érzékeny fogra nekem nagyon bejött. Amióta használom már tudok hideg vizet/üdítőket inni, nem jön az a borzalmas nyilaló fájdalom.
5 csillag! :)

Lactacyd Fresh Intim Mosakodó

Lactacyd Fresh Intim Mosakodó
2017. március 4.

Melyik elmeroggyant idiótának jutott eszébe MENTOLT tenni egy INTIM mosakodóba?! Iszonyat mérges vagyok!! Persze a dobozán jó kicsi betűkkel van rajta!! Csíp, szúr, mar, 5 perc múlva pedig mintha 6 db jégkockát dugtam volna oda! Normálisak?!? Nem is tudom mi volt a rosszabb, a maró vagy a jeges érzés! Ezt tuti valami mazohista állat találta ki magának!! Soha többet, köszi. 1 használat megvolt, megy is a kukába.

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Sampon

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Sampon
2016. december 28.

Utálom!
Büdös, zsírosít, elnehezíti a hajam, semmit nem ér! Reggel megmosom vele a hajam, estére már úgy néz ki, mintha egy hete nem mostam volna meg. Na meg a szaga.. Mert ez nem illat, ez büdös szag! Soha többet, pedig imádom a Loreal termékeit. A Total Repair sampon/balzsam családja nagyon bevált, ezért reménykedtem ebben is..
Meg se várom amíg elfogy, dobom is ki.

Isana Arc és Bikinivonal Szőrtelenítő Stift

Isana Arc és Bikinivonal Szőrtelenítő Stift
2016. december 10.

Hogy kell kidobni 1000 Ft.-ot az ablakon? Hát úgy, ha megveszed ezt a terméket. :)
Semmit nem ér. Bajuszgyantaként próbáltam ki, egyetlen egy szőrszálat se szedett ki!
Csak a csomagolása miatt vettem meg, az legalább jól sikerült. De mit ér a csomagolás, ha a termék nem válik be? :( Semmit, úgyhogy megy a kukába..

Coconutoil Cosmetics Ajakápoló Balzsam Argán

Coconutoil Cosmetics Ajakápoló Balzsam Argán
2016. november 3.

Olvasom itt a hozzászólásokat, és meg vagyok lepődve. Azt írjátok, hogy isteni az illata meg az íze. Hát nem tudom, lehet én kaptam rossz terméket.. Az illata borzalmas, mintha állott, avas lenne, az íze ugyanilyen. Tegnap vettem gyógyszertárban, a szavatossági ideje elvileg 2018/03. Tehát azt se mondhatom, hogy lejárt terméket kaptam volna. Lehet rosszul tárolták, és amiatt "változott" benne valami?
A hatása egyébként jó, tegnap iszonyatosan ki volt repedezve a szám, ma reggelre nagyon puha lett. :) Elhasználom, aztán megveszem újra máshol, hátha tényleg csak rosszat fogtam ki.
Az illata és íze miatt egyenlőre 3 csillagot kap, amint veszek újat jövök vissza, meglátjuk. :)

Lactovit Lactourea Ultra Hidratáló Tusfürdő

Lactovit Lactourea Ultra Hidratáló Tusfürdő
2016. augusztus 5.

Régebben elkezdett viszketni a bőröm mindenhol, akkoriban kezdték el reklámozni ezt a tusfürdőt a TV-ben. Gondoltam kipróbálom, és láss csodát, a viszketés megszűnt! :) Azóta is ezt használom, nem is tért vissza a viszketés. Az illatát is nagyon szeretem.
Egy negatívum, hogy gyorsan fogy.

Schauma Beauty Oil Hajolaj

Schauma Beauty Oil Hajolaj
2016. június 4.

Szőkítettem a hajamat, utána olyan volt tapintásra mint a seprű. Akciós volt a Rossmann-ba, gondoltam kipróbálom. Életem legjobb döntése volt. :)
Nagyon puha lett a hajam tőle, eltaláltam azt a mennyiséget is ami elég, és nem zsírosítja.
Sajnos az illata nem tartós, másnapra már eltűnik, ezért csak 4 csillag, de az biztos, hogy mindig lesz itthon belőle. :)