vivi.szivi

Regisztráció dátuma: 2014. június 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. június 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Alfaparf Semi Di Lino Diamante Cristalli Liquidi

Alfaparf Semi Di Lino Diamante Cristalli Liquidi
2016. december 10.

Én is akciosan jutottam hozzá 3000 ft volt egy debreceni fodraszkellékesnél. Mivel sok jót olvastam itt róla, nem volt kérdés, hogy beruházom rá:) 2 hete használom minden nap, szép fényes, puhi, ezaltal konnyen kifésulhetö lesz tőle a vékonyszálú toredezett hajam. Tényleg nem nehezíti el. Eddig szerelem:-)

Rimmel Match Perfection Alapozó SPF20

Rimmel Match Perfection Alapozó SPF20
2016. szeptember 4.

Annó véletlenül a "régi" verzióhoz írtam a véleményem:

Azelőtt nem használtam alapozót, mert akármilyet vettem, a színe sosem passzolt, a száraz arcomon minden csúnyán meglátszott. Egyszer a rossmannban kiszúrtam hogy akciós, 3000ről 1300ft-ra volt leértékelve. A rimmel termékeit amúgy is szeretem, szóval gyorsan feljöttem KM-re és elolvastam a véleményeket (ez minden vásárlás előtt kötelező nálam!!!:-)) Sokan azt írták negatívumként, hogy túl folyékony állaga van, és hogy zsírosít. De hát az én száraz bőrömnek pont ez kell!
Nem bántam meg, hogy megvettem, bár nincs túl erős fedése, arra nincs is szükségem, alapvetően nincs sok bőrhibám. A színt is eltaláltam, és bár ez alá is kell testápolót használnom, de nincsenek száraz foltok felkenés után az arcomon.
Eddig 5/5 (kb egy hónapja használom)

Up.: kb 1 év telt el, azóta is tartó, virágzó szerelem a miénk :-) minden száraz bőrűnek bátran ajánlom!!!

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2016. július 5.

Mióta használom, sosem reped ki a szám, a rúzs alá is ezt kenem, sokkal szebb így, nem ül bele a ráncokba. A kezdeti bizsergető érzés már nem jelentkezik, nem tudom, hogy hozzászoktam-e, vagy veszít az erejéből. Januárban vettem, napi 1x minimum használom, de még így sem fogyott el azóta, szóval ezt tekintve az ára is teljesen baráti. Nem tudom herpeszre mennyire használ, de előtte minden havimkor hólyagosodott a szám, most pedig semmi :-)

Yanqina 36H Waterproof Liquid Eyeliner Pencil

Yanqina 36H Waterproof Liquid Eyeliner Pencil
2016. július 5.

röviden: este lefekszek, reggel ugyanúgy kelek :-) [persze azért igyekszem estére letörölni, mert hát az unknown összetevők azért ijesztőek :D]

Freedom Makeup Pro Brow Pomade Szemöldökzselé

Freedom Makeup Pro Brow Pomade Szemöldökzselé
2016. április 15.

féltem a chocolate árnyalattól, de sajnos a soft brown éppen nem volt kapható PinkPandán... de jól tettem, hogy így is megrendeltem, mert szuper a szín, nekem természetes szőke hajam van, de egyáltalán nem -túlzottan- sötét, bár én amúgy is szeretem ha látszik, hogy van szemöldököm... macerásabb, mint a catrice eyebrow filler-rel dolgozni, (nekem azzal is kb ugyanilyen szép volt az eredmény,) viszont ez sötétebb, úgyhogy szívesebben használom :-)

Jessa Intim Mosakodógél Illatmentes (régi)

Jessa Intim Mosakodógél Illatmentes (régi)
2016. március 15.

Ezen nagyot nevettem, hogy valaki szerint az állaga olyan, mint a takony :D karácsonyra kaptam egy BU márkáju tusit (my secret), na az aztán takony volt a javából :D
A termék szuper, első ilyen mosakodóm, szóval bár nincs viszonyítási alapom, nem csíp, nem irritál, és nem szárít. Ja és olcsó:-)

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál
2016. február 18.

már lassan egy éve használom (kisebb-nagyobb kihagyásokkal a lovely miatt), de nálam abszolút ő a nyertes :) 5*

Rimmel Match Perfection Alapozó (régi)

Rimmel Match Perfection Alapozó (régi)
2016. február 10.

Eddig 5/5 (kb egy hónapja használom)

Up.: kb fél év telt el, azóta is tartó, virágzó szerelem a miénk :-) minden száraz bőrűnek bátran ajánlom!!!

Axe Dark Temptation Pumpás Dezodor

Axe Dark Temptation Pumpás Dezodor
2016. február 9.

Ex párom használta a család összes tagját, mai napig imádom - no nem őt, hanem ezt az illatot, ha drogériában járok, biztosan megszaglászom :)) 5*

Panthenol Spray

Panthenol Spray
2016. február 9.

Újabban két hajmosás közt a hajközépre - hajvégekre is kenem, teljesen jól helyettesíti egy hajvégápoló helyét, szinte azonnal beszívódik, selymes sérót eredményezve :)
Hajtövekre minden második hajmosáskor (felváltva használom a ricinussal), a mosás előtt 2-3 órával kenem :)

Eredmény: babahajak tömkelege, amik csak úgy állnak égnek, mint az antennák :) gyorsabb növekedést nem érzékelek sajnos, pedig az lett volna a fő cél. Már egy éve használom, egy doboz nekem kb ~15 alkalomra elég, az heti egy hajmosással ugyebár több mint 3 hónap. Így az ára is elfogadható :-)
Az eredeti funkciójára nem igazán használtam még.