Vivi92

Regisztráció dátuma: 2013. december 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. december 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier InvisiCalm Deo Spray

Garnier InvisiCalm Deo Spray
2018. június 14.

Illata: nagyon finom.
Tartósság: 5/3
Elég nehéz lemosni a bőrről.

Nem rossz, de a babát nem múlja felül. Nem tudom, miért szüntették meg. :(

Dove Nourishing Secrets Thickening Ritual Sampon

Dove Nourishing Secrets Thickening Ritual Sampon
2018. április 18.

Megint aktuális lett a samponváltás, mert már korpásodott és zsírosodott az előzőtől. Egy szagminta alapján vettem meg, még nem volt levendulás vagy rozmaringos samponom. Nagyon könnyű, lágy lett tőle a hajam. Nem korpás, nem zsíros.

Labello Lip Butter Coconut

Labello Lip Butter Coconut
2018. január 13.

Eredetileg a gyerekeknek vettem, mert a másik verziót 2 perc alatt kitekerik és szétnyomják. Megfázáshoz kellett nózira. Itthon én is használom náthásan és jól hidratál. Nagyon jó az illata is. A tégely szerintem is csak otthoni használatra jó. Én sem hordom el, arra van tekerős verzióm.

Sweet Gold Cukorgyanta

Sweet Gold Cukorgyanta
2018. január 7.

Gyönyörűen kiszedi a bajuszkát és nem irritál, nem fájdalmas. Szupik az összetevők. Többi testrészen nem próbáltam.

Egyetlen hátránya: Nagyon nehéz vele dolgozni. Én még nem jöttem rá, mit tegyek a felmelegedés ellen, mert akkor aztán használhatatlan. :( Még kísérletezem, egyelőre nem adom fel. Emiatt nem vonnék le az értékelésből, mert tutira megvan a technikája.

Ziaja Kókuszos Krémtusfürdő

Ziaja Kókuszos Krémtusfürdő
2017. május 16.

Először csak környékeztem a polcot. Hazaérve megbántam, hogy nem vettem.
Következő havi nagybevásárlásra elhatároztam hogy kell - elfogyott!
Na, ma végre elhoztam. :D
Áááá, az illata isteni. :) Az állagával sincs baj és még olcsó is.

Oriflame Nature Secrets Sampon Búzával és Kókusszal

Oriflame Nature Secrets Sampon Búzával és Kókusszal
2017. március 8.

A hajam állagával nincs gondom. Nem is szárít, nem is zsírosít. Szép. Az illatában csalódtam. Mindenki annyira dicsérte, én meg úgy vártam... És SEMMI. Semmi illatot nem érzek a hajamon, de még a flakonból sem egy nagy durranás. :(

Palmolive Softly Liss Sampon

Palmolive Softly Liss Sampon
2017. február 2.

Ajándékba kaptam, szóval elhasználom. Nekem nem jött be. A hajam kissé zsíros érzetet kelt mosás után is, az illata pedig nagyon mű. Egy olcsó sampon is tud ennyit szerintem. Nem tett katasztrófát a hajammal, de azért jónak sem mondanám.

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)
2017. január 20.

Eddig a legjobb. Leginkább megfázáskor használom. Hidratál, nem csíp. A száraz, hámló bőrre is jó.

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló
2017. január 20.

Hidratál és az illata sem rossz, bár egy kicsit mű nekem. Megfázáskor nem jó, csíp. 😁 Én ezeket javarészt akkor használom, orra is. 😁

Palmolive Aromatherapy Absolute Relax Tusfürdő

Palmolive Aromatherapy Absolute Relax Tusfürdő
2017. január 17.

Ez valami isteni! Imádom! Tisztításra és érzésre is teljesen jó, de az illata... Bár a férjem nem ezzel tusol, már láttam hogy figyel a spájzban egy kis kiszerelésű is. Neki is tetszett az illat. 😁