vivicsibe1

Regisztráció dátuma: 2015. július 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. július 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Mauve Lilas Orgona EDT

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Mauve Lilas Orgona EDT
2018. július 8.

Anyukámnak vettem kb 2 éve, azóta csak ezt hajlandó használni.

MakeUp Revolution Redemption Iconic 3 Szemhéjpúder Paletta

MakeUp Revolution Redemption Iconic 3 Szemhéjpúder Paletta
2018. július 8.

Az árához képest tökéletes.

Labello Lip Butter Raspberry Rosé

Labello Lip Butter Raspberry Rosé
2015. augusztus 19.

Imádom ezt a terméket.Az illata valami fantasztikus,a f fiúk szerint a tutti fruttira emlékeztet.Hidratálása tényleg nem a legjobb,de nekem annyira nem is cserepesedik alapjáraton sem a szám úgyhogy nekem így is tökéletes.Tuti hogy az összes illatban megveszem:)

Jimjams Fekete Szappan

Jimjams Fekete Szappan
2015. július 26.

Imádom ezt a terméket!Eddig ez a legjobb termék amit kipróbáltam.Dm-ben vettem 1600Ft-ért és annyit bőven megér.Sokkal simább lett az arcbőröm és azóta nem vagyok pattanásos(bár amúgy sem voltam annyira) miteszereim pedig halványultak és ahogy észrevettem azóta kevesebb is lett belőlük.Napi egyszer használom.

Avon Advance Techniques Ragyogást Kölcsönző Hajspray

Avon Advance Techniques Ragyogást Kölcsönző Hajspray
2015. július 9.

Imádom ezt a terméket ez az,ami nélkül nem is tudnék élni.Szép fényes lesz tőle a hajam és én úgy vettem észre,hogy valamennyivel puhább is lett.Az illata nagyon jó,kellemes néha ezt az illatot jobban észreveszik,mint a drága parfümöt,ami rajtam van.

Avon Advance Techniques Hajfényspray Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajfényspray Marokkói Argánolajjal
2015. július 9.

Imádom ezt a terméket,mert nagyon fényes és puha lesz tőle a hajam.A szérummal ellentétben ez nem zsírosítja a hajat,bár talán az egy kicsivel jobb hatást kelt.Én legtöbbször a vizes hajamat szoktam vele befújni,de ugyanolyan jó hogyha a már száraz hajamra használom.Az illata is elég kellemes.Nagyon jó kis termék,ajánlom mindenkinek.

Avon Advance Techniques Hajfényszérum Minden Hajtípusra

Avon Advance Techniques Hajfényszérum Minden Hajtípusra
2015. július 9.

Nagyon szeretem,véletlenül rendeltem meg,mert eleve a kis üvegben kapható hajszérumot akartam,ami ugyanebből a termékcsaládból való.Végzi a dolgát bár az üvegeset jobban szeretem.

Avon Advance Techniques Hajformázó Fésű

Avon Advance Techniques Hajformázó Fésű
2015. július 9.

Nagyon jó,végzi a dolgát,de eléggé tépi a hajat.

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2015. július 9.

A legjobb hajápoló,amit valaha is használtam.Rettentően puha és sima lesz tőle a hajam.Az illata is valami fantasztikus.Bár ha sokat teszek a hajamra akkor eléggé elzsírosítja és egy hajmosás nem elég utána,hogy rendbe jöjjön.

Avon Naturals Frissítő Málna és Hibiszkusz Hajspray

Avon Naturals Frissítő Málna és Hibiszkusz Hajspray
2015. július 9.

Nagyon jó illata van és jól is frissít.Ha elalszok vagy elfelejtek hajat mosni,akkor ezt a szert viszem fel jobban inkább a fejbőrömre egy kis hajszárító és készen is van a "frissen mosott haj".