Vivien21

Regisztráció dátuma: 2015. október 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rexona Motionsense Stress Control 48H Izzadásgátló Dezodor

Rexona Motionsense Stress Control 48H Izzadásgátló Dezodor
2015. október 20.

Pár napja vettem, gondoltam kipróbálom. Nekem eddig teljesítette az elvárásaimat. Az illata is tetszik. A ruhámon nem hagyott foltot.

Garnier Néó Deodorant

Garnier Néó Deodorant
2015. október 20.

Egy ideig használt de aztán...nem tudom..lehet megszokta a bőröm de váltanom kellett. Viszont az illata tetszett.

Nivea Visage Make Up Starter Száraz, Érzékeny Bőrre

Nivea Visage Make Up Starter Száraz, Érzékeny Bőrre
2015. október 20.

Nyáron szoktam használni ezt a krémet és imádom. Télen a tápláló nappali arckrémet szoktam száraz és érzékeny bőrre. Mert akkor zsírosabb krém kell. De ezzel maximálisan meg voltam elégedve. :)

Nivea Q10 Plus Bőrfeszesítő Olaj

Nivea Q10 Plus Bőrfeszesítő Olaj
2015. október 20.

Tetszik az illata. Puha lesz tőle a bőröm. Valamennyire halványodtak tőle a csíkjaim.

Garnier Pure 3in1 Micellás Víz

Garnier Pure 3in1 Micellás Víz
2015. október 20.

Azt vettem észre,hogy nem szedi le 100%-ig a sminket, ragacsos és enyhén zsíros érzete van utána az arcomon. Ki is pattogtam tőle. Ha már megvettem elhasználom de egyébként nem veszem újra.

Essence Effect Körömlakk

Essence Effect Körömlakk
2015. október 20.

A fekete latex mattot vettem meg, két rétegben kell felvinnem,hogy fedjen és matt hatású legyen. De egyébként tartós és tetszik is.

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2015. október 20.

Nekem ebből a fekete volt meg . Szépen fedett bár nem volt túl tartós. Elég hamar lepattogott , amit sajnálok.

Essence Pure Skin Pattanástalanító Fedőstift

Essence Pure Skin Pattanástalanító Fedőstift
2015. október 20.

Még régebben használtam ezt a márkát. Nekem sajnos nem igazán jött be. Nem vettem észre,hogy pattanástalanítana de legalább újak nem jöttek ki tőle. A színe viszont passzolt a bőrömhöz.

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2015. október 20.

Szeretem ezt a korrektort. A szemem alá használom,könnyű eldolgozni. Nem ül bele a ráncokba és elég tartós is. Megéri az árát :)

Essence Hosszantartó Ajakrúzs

Essence Hosszantartó Ajakrúzs
2015. október 20.

Imádom ezt a rúzst, megéri az árát. A nude love van meg , régóta kerestem ilyen árnyalatban, mikor megvettem és kipróbáltam elégedett voltam azzal amit nyújt :))