vivien88

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2018. május 27.

Imádom a LRP termékeket. Akkor használom ha baj van, ha valahol nagyon durván kiszárad a bőröm, egy éjszaka alatt rendbe hozza a helyzetet.

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid
2018. május 27.

Szerettem volna valami nagy fedésű alapozót, ezért vettem ezt. Kevés elég belőle ha hétköznapokon használom így játszok a végeredménnyel. Ha pedig valami olyan alkalom van mindig hozzá nyúlok, nagyon szépen de erősen fed.

Balea 2in1 Kräftigung Sampon és Balzsam

Balea 2in1 Kräftigung Sampon és Balzsam
2018. május 27.

Jó a hajamnak és a pénztárcámnak is! Több sampont használok egyszerre, többféle balzsammal de ő is teljesen jó a hajamnak.

Balea Anti-Schuppen Sampon

Balea Anti-Schuppen Sampon
2018. május 27.

Ennyi pénzért csak kísérleti samponnak vettem. De azóta vettem még egyet, bejött. Tényleg használ.
Heti egy hajmosáshoz használom csak, balzsammal és tetszik a hajam állaga utána.

Balea Bodylotion Cocos & Sheanuss

Balea Bodylotion Cocos & Sheanuss
2018. május 27.

Csak is az ára miatt vettem meg, nem is volt szükségem testápolóra de gondoltam ennyi pénzért kipróbálom. Az illata is tetszett azért, szeretem a kókusz illatot. Este rögtön ehhez nyúltam, kiváncsi voltam mit tud, de teljesen jó nekem ennyi hidratálás pont elég. Az illata jól megmarad, valószínű hogy újra fogom venni.

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2018. május 27.

Igazi "nyár" illata van. Április óta majdnem mindennap őt használom, mindig veszek belőle ha DM-ben járok, elég olcsó az ára is és nekem viszonylag sokáig elég. Ez lesz a nyári tusfürdőm mostantól!

Ziaja Kakaóvajas Tusfürdő

Ziaja Kakaóvajas Tusfürdő
2018. május 27.

Nem ajánlásra vettem meg, csak megtetszett az illata és hogy hidratál.
(és tényleg hidratál)

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2018. május 27.

Nagyon örülök hogy végre én is hozzá tudtam jutni ehhez és még pár ordinary termékhez.
Ez a termék rettentő jól hidratálja a bőröm.. nem mindennapos használatra vettem csak néha-néha ha plusz hidratáltságra van szükségem akkor használom. Eddig jól végzi a dolgát, teszi amit ígér, elég jó áron.
Imádom.

Bulgarian Rose RoseBerry Nature Kézkrém

Bulgarian Rose RoseBerry Nature Kézkrém
(!)

Tesztelésre kaptam a kis parfümjével együtt. A parfüm is tetszik de ez sokkal jobban!
Tényleg hidratál, jó illata van és nagyon gyorsan beszívódik aminek nagyon örülök mert nem szeretem azt a krémet amivel várni kell órákat hogy beszívódjon.
Táskába dobós, örülök hogy kipróbálhattam!

Bulgarian Rose RoseBerry Nature Parfüm Roll-on

Bulgarian Rose RoseBerry Nature Parfüm Roll-on
(!)

Sose volt még ilyen golyós parfümöm, tesztelésre kaptam :)
Eddig nekem bejön.. tetszik az illata is (sajnos tényleg nem tart olyan sokáig..)
Bejött ez a golyós megoldás, kis üvegben van így szinte mindenhova betudom dobni.

Nem volt még a márkától semmilyen termékem de a csomagolás is tetszik és ami benne van az is
(nekem a kézkrém talán kicsit jobban a szívemhez nőtt)