Vivien94

Regisztráció dátuma: 2015. június 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. június 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Vichy Minéral 89 Probiotic Fractions Regeneráló Szérum

Vichy Minéral 89 Probiotic Fractions Regeneráló Szérum
2021. június 7.

Nem igazán jött be a termék, ragadós, furcsa "illata" van, nehéz utána hidratálni. Ennél sokkal jobb szérumokat is használtam már.

Uriage Termálvíz Spray

Uriage Termálvíz Spray
2021. május 21.

Már a másodikat használom ebből a termékből. Iszonyatosan kemény a víz nálunk, ha hajat mosok, folyton kipirosodik az arcom tőle, viszket, csíp. Amint végeztem, ráfújok ebből a termálvizes spay-ből az arcomra, és a kellemetlen tünetek csillapodnak is. Meg vagyok vele elégedve, frissítő hatású.

Secret Key Pink Racoony Hydrogel Eye And Cheek Patch

Secret Key Pink Racoony Hydrogel Eye And Cheek Patch
2021. május 21.

Krémmània Box által találtam rá erre a csodára. Nagyon tetszik, nekem bevált. A szemem alatti karikákra teszem rá egy-egy fárasztó nap után. Az eredménnyel maximálisan elégedett vagyok!

Hugo Boss The Scent For Her Absolute EDP

Hugo Boss The Scent For Her Absolute EDP
2021. május 21.

Szeretem, mindennapos használatra tökéletes. Már a 2. üveggel használom. Nem valami tartós, bár én minden parfümből egyet fújok csak magamra.

Lancôme La Vie Est Belle Intensément EDP Intense

Lancôme La Vie Est Belle Intensément EDP Intense
2021. május 21.

Ez az illat az egyetlen, amelyik megfogott a La vie est Belle parfümök közül, viszont ez annyira, hogy a régi nagy kedvenc pafümöm simán lekörözte, és azóta csakis ezt használom. Akárhová megyek, mindig megdicsérik rajtam. Egyszerűen imádom!

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó
2021. május 21.

Éveken keresztül ezt a terméket használtam a legvilágosabb árnyalatban, nagyon meg voltam vele elégedve, azonban az utolsó tubus színe mintha sokkal sötétebb lenne, nagyon elüt a bőrömtől. (Nem, nem rossz árnyalatot vettem belőle.) Emiatt valószínűleg többet nem ezt fogom vásárolni. Szomorú vagyok, mert nagyon szerettem. Lehet a home office miatt még fakóbb lett a bőröm, de szinte rikít rajta az alapozó...

Bourjois Healthy Mix BB Cream

Bourjois Healthy Mix BB Cream
2021. május 21.

Jó ideje a Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue alapozóját használtam, de gondoltam kipróbálom ezt a BB krémet. Nekem sokkal jobban bejött ez a termék, nagyon meg vagyok vele elégedve. Biztosan újra fogom venni.

Revolution Highlight Re-Loaded Kompakt Highlighter

Revolution Highlight Re-Loaded Kompakt Highlighter
2021. május 21.

Szépen lehet vele dolgozni, nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem porol, egész tartós is.

Balea Med Ultra Sensitive Szövetmaszk

Balea Med Ultra Sensitive Szövetmaszk
2021. május 21.

Imádom az arcmaszkokat, külön gyűjteményem van belőlük. Van amelyik sokkal drágább, mégis talán ezt tartom a leghatásosabbnak. Tényleg jó az érzékeny bőrre, nagyon bejött. Egy ideje sajnos hiába keresem, nem találtam belőle egyik DM-ben sem.

Mixa Hyalurogel Light

Mixa Hyalurogel Light
2021. május 21.

Jó ideje ezt a krémet használom nappal, nagyon meg vagyok vele elégedve. Az illata is kellemes, pedig nagyon érzékeny vagyok rájuk, hamar felfordul a gyomrom a számomra kellemetlen illatoktól. Extra érzékeny és száraz a bőröm, de mióta ezzel kenem az arcom, nem hámlik a bőröm, és szép, puha.