Vivien94

Regisztráció dátuma: 2015. június 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. június 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Essence Effect Körömlakk

Essence Effect Körömlakk
2015. július 13.

Nekem a rózsaszín van meg, szép a színe, de hamar lepattog.

Essence All About... Szemhéjpúder Paletta

Essence All About... Szemhéjpúder Paletta
2015. július 13.

Az All about nude van meg nekem, nagyon szépek a színek, de felkenve halványak és nem is valami tartósak.

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2015. július 13.

Rengeteg szempillaspirált használtam már, elég drágákat is, de az összes közül ez a legjobb. Szép, hosszú pillákat varázsol, és nagyon tartós is. Megér 5 csillagot :)

Catrice Photo Finish Folyékony Alapozó

Catrice Photo Finish Folyékony Alapozó
2015. július 13.

Nem nevezném rossznak, de több szempontból nem tökéletes. A legvilágosabb árnyalat is sötét a bőrömre, még így nyáron sem tökéletes, és nagyon kellemetlen, öreglányos, ibolya szaga van. Amúgy egész jól fed, de hamar kopik.

Catrice Absolute Eye Colour Quattro Szemhéjpúder

Catrice Absolute Eye Colour Quattro Szemhéjpúder
2015. július 13.

Nagyon rossz minőségű, nem fed rendesen, hullik, és hamar lekopik. Nagy csalódás.

Catrice Ultimate Colour Intense Rúzs

Catrice Ultimate Colour Intense Rúzs
2015. július 13.

Nagyon szeretem ezt a rúzst, jó az illata, tökéletesen fed, és viszonylag sokáig a számon marad. Több árnyalatom is van belőle, de a Hey Nude a kedvencem.

Sleek Au Naturel i-Divine Palette

Sleek Au Naturel i-Divine Palette
2015. július 13.

Nagyon jól pigmentált, jól kombinálható színeket tartalmaz. Elégedett vagyok a palettával, nappali és éjszakai sminket is lehet vele készíteni.

Sleek Oh So Special i-Divine Palette

Sleek Oh So Special i-Divine Palette
2015. július 13.

Nagyon jól pigmentált, mint a többi Sleek paletta, gyönyörűek benne a színek, jelenleg ez a kedvencem. Tartós, és jól kombinálható!

Balea "My Golden Twenties" Ápolókrém

Balea "My Golden Twenties" Ápolókrém
2015. július 13.

Nagyon jó a doboza, szuper az illata, és nagyon jól hidratál! Sajnálom, hogy nagyobb kiszerelésben nem kapható ilyen illatú testápoló.

Balea Intensivpflege Sampon

Balea Intensivpflege Sampon
2015. július 13.

Nem tetszik az illata, és mint sampon sem funkcionál valami jól. Ahogy megmosom vele a hajam, már tiszta zsírosnak és fénytelennek tűnik tőle.