Vivien950210

Regisztráció dátuma: 2018. március 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. március 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Színezett

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Színezett
2021. június 22.

A márka egy másik BB krémjét használtam, de nyárra egy kicsit sok lett az én bőrömnek, ezért váltottam erre. Nem bántam meg. Nagyon szeretem. Olyan,mintha nem is lenne az arcomon, de azért a kisebb hibákat szépen tompítja. Hétköznapokra ez pont elég. Biztosan állandó termék lesz a rutinomban.

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2021. június 22.

IMÁDOM! Egyenetlen a bőrfelszínem. Vagyis csak volt! Csodát tesz a bőrrel. Esténként használom tonik helyett. Már egy fél üveg elfogyott, de 100%, hogy mindig újra fogom venni.

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2021. június 22.

Nagyon szeretem. Mindig kiszárad a szám. Télen-nyáron. A legtöbb ajakápolót nehezen viselem el magamon, de ez nagyon szuper. Nem kényelmetlen "viselni". Mindig a táskámban lapul.

Baba Lanolinos Tusfürdő

Baba Lanolinos Tusfürdő
2021. június 22.

Nem sikerült még ennél jobban szárító tusfürdőt találnom. Ha véletlenül valahol a bőrömön hagyom zuhanyzás alatt, rák vörös lesz az a rész. Miután megtörölközöm 1-2 percen belül hámlás foltok jelennek meg a karomon és úgy húzódik a bőröm, mint semmitől. Számomra elképzelhetetlen, hogy ez bárki bőrének is jót tenne.

La Roche-Posay Anthelios Shaka Ultra Light Fluid SPF30

La Roche-Posay Anthelios Shaka Ultra Light Fluid SPF30
2021. június 22.

Első fényvédőként vettem még tavasszal. Akkor kicsit szárította a bőröm, de most nyári időszakban valószínűleg vissza fogok térni hozzá. Egyébként nagyon szerettem. Észre sem lehet venni, hogy felkentük az arcra. Nagyon könnyű textúra és nem fehéredik ki az arcon. A másik fényvédővel( Eucerin Oil Control SPF 50) egy leheletnyit sem barnult az arcom egy két napos strandolás során, úgyhogy kíváncsi leszek, hogy ez, hogy fog szerepelni.

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2021. június 22.

Kombinált bőröm van, nyáron inkább zsíros. Reggelente apad és hialuron szérumot kenek alá. Sajnos ahogy felkenés után elkezd száradni kukacosodik, így gyorsan szoktam fölé kenni a BB krémem, amíg meg nem szárad. Azt a pár "kukacot" lesöpröm az arcomról és utána nekem már semmi problémám vele napközben. Két teljes napot feküdtem a strandon, folyamatosan napon. Reggel kentem fel az arcomra és elég mérges voltam, hogy egy picit sem barnult az arcom a két nap alatt. Semmit. Szóval nagyon hatásos! :D

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém
2021. június 22.

Göndör hajamra kerestem CGM-ba beilleszthető protein pakolást. Már annyi mindent kipróbáltam, de egyik sem vált be igazán, így ezt csak azért vettem meg, mert nagyon jó áron volt....és milyen jól tettem! Imádja a hajam! Hetente egyszer hagyom 20 percig a hajamon. Mindenképpen újra fogom venni, annak ellenére, hogy az illata már nem olyan kellemes, mint régen.

Cerave Renewing Sa Cleanser

Cerave Renewing Sa Cleanser
2021. június 22.

Nagyon szeretem ezt az arctisztítót. Igaz, hogy úgy kellett vadászni rá a webshopokban, mert ezt a változatot kevés helyen találtam meg, de megérte a kutakodás. Kombinált/ nyáron inkább zsíros a bőröm, egyenetlen bőrfelszínnel. Miután lemosom vele az arcom, sokkal simábbnak érzem. Nem húzódik utána a bőröm, mint más szalicil savas tisztítóknál.

CeraVe Moisturising Lotion

CeraVe Moisturising Lotion
2021. június 22.

Elhasználtam már egy 473 ml-es kiszerelést. Arcra és testre is használom. Nagyon szeretem. Szépen hidratál, de nem marad utána ragacsos érzés, ami sajnos a SA krém változatnál igen. Mindenképpen újraveszem. Valószínűleg már nem is fogom lecserélni.

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém
2021. június 22.

Szépen hidratál, de nyárra nekem nagyon sok, így éjszakára használom heti 2-3 alkalommal. Mellkasra, hátra, vállakra is szoktam, de szintén csak heti 2-3 alkalommal, mert hagy egy ragacsos réteget maga után, amit kifejezetten nehéz elviselnem magamon. Télen valószínűleg jobban fogom szeretni. Nyáron inkább használom a Cerave lotion változatát és adok hozzá szalicil savat.