Vivienn05

Regisztráció dátuma: 2018. január 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. január 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Revolution Pretty Rare Palette Szemhéjpúder és Highlighter Paletta

Revolution Pretty Rare Palette Szemhéjpúder és Highlighter Paletta
2019. január 26.

A highlighter színek nagyon szépek benne, azok tényleg szépen pigmentáltak. A színeket amikor a kezemre swatcholtam, még azok is pigmentáltnak tűntek, viszont amikor ecsettel próbáltam felapplikálni a festékeket a szememre egyik színnel sem voltam elégedett. Szépek lennének a színei, de én csak ezekből a színekből nem tudok elképzelni egy szép szemsminket. Nekem nem vált be, de a tesóm nagyon szereti használni, ezért kap 4 csillagot.

Catrice Aqua Fresh Highlighting Eyeshadow

Catrice Aqua Fresh Highlighting Eyeshadow
2019. január 26.

A 010 Water Lights árnyalatát kaptam ajándékba. A szupergyors száradás igaz, csak éppenséggel olyan gyorsan szárad, hogy nemigazán lehet szépen felvinni a terméket a szemeimre. Ecsettel lehetetlenség felvinni, mert úgy még össze is csomósodik, de próbáltam az ujjaimmal és szivacsos applikátorral is, sajnos az ecsethez hasonló eredményt kaptam. Kicsit ragacsos, fura gél szerű termék, amilyet eddig még sosem láttam. Tesztelgetem még egy kicsit, hátha sikerül megtalálnom a megfelelő felvitelét. A színe szép, pigmentált nagyon fényes, gyönyörű lenne ha működne.Sajnálom, hogy nem működik. Ha változik a véleményem update-elek.

Maybelline Made For All Lipstick By Color Sensational

Maybelline Made For All Lipstick By Color Sensational
2019. január 26.

A 388-as Plum for me árnyalatát használom már egy ideje. Nekem nem állnak jól az ilyen szinten rózsaszínes lilás árnyalatok, de amikor ezt felkentem az ajkaimra, egyből be is került a kosaramba annyira tetszett magamon. Krémes az állaga fényes a finishe, nagyon tartós és hihetetlenül pigmentált. Miközben rajtam van, nem szárítja az ajkaimat, sőt, általában puhábbnak érzem tőle az ajkaimat miután használtam. Napközben nem kenődik vagy maszatolódik el. Más árnyalatokat is biztosan ki fogok belőle próbálni.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Concealer
2019. január 26.

A legvilágosabb árnyalatot használom belőle a szemeim alá. Alapozóval használva jól fed, alapozó nélkül, viszont nincs olyan erős fedése mint amilyet elvárnék tőle. Ettől függetlenül nagyon sokat használom, és szeretem is. A szárazabb részeket szereti kiemelni a bőrön, főleg ezért használom csak a szemeim alá.

Morphe The Jaclyn Hill Eyeshadow Palette

Morphe The Jaclyn Hill Eyeshadow Palette
2019. január 26.

Sosem volt még ilyen nagy palettám, főleg nem ilyen sokféle színnel. Akciósan sikerült megvennem a Morphe-től. A pigmentáltsága hihetetlenül jó, szépek és remekül eldolgozhatóak a színei. Jól kombinálhatóak a színek, maximálisan kihasználható a paletta nagyon jó minőségűek a festékek. Nem pereg le a szemem alá a festék, a matt színek egy kicsit porzanak, de ez egy kevés púderrel jól kezelhető.

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk
2019. január 26.

A (010-es) átlátszó árnyalatot használom belőle. Ezzel al pozom és fixálom a körmeimet fstés előtt és után is. Gyorsan megszárad, szép fényt ad a körmöknek, mióta ezt használom, sokkal tovább marad fent a körömlakk a körmeimen.

Trend It Up Soft Matte Körömlakk

Trend It Up Soft Matte Körömlakk
2019. január 26.

A (012-es) mályvás árnyalatot vettem meg belőle. Átlátszó lakkra viszek fel belőle két réteget, majd az átlátszó lakkal fixálom. Ez is nagyon sokáig fentmarad a körmeimen, biztosan megveszek még belőle egy pár árnyalatot, mert nagyon jó minőségű körömlakkok. Az ecsete nagyon jó, nem túl nagy, szépen lehet vele körmötfesteni. Számomra eddig a trend It Up körömlakkjai váltak be a legjobban.

Trend It Up Shimmer Matte Körömlakk

Trend It Up Shimmer Matte Körömlakk
2019. január 26.

Egy metálos piros körömlakkot vettem meg belőle, (030-as). Az ecsete tökéletes, szépen lehet vele körmötfesteni. Nem túl híg a termék, nem folyik szanaszét a körömfelületen kenés, vagy száradás közben. A színe gyönyörű, karácsonykor ez volt a körmeimen és imádtam. Átlátszó lakkra kenek fel belőle két réteget, majd az átlátszó lakkal fixálom is. Nekem így nagyon tartós lett a végeredmény, szépen elkezdett lenőni a körmömről, összesen másfél hétig hagytam fent, de még akkor sem kezdett el lepattogni, vagy leválni. Ez az első olyan körömlakkom ami 3 napnál tovább maradt fent a körmeimen.

Trend It Up Vízálló Szemöldökformázó Gél

Trend It Up Vízálló Szemöldökformázó Gél
2019. január 26.

Nagyon természetes hatást lehet elérni ezzel a géllel. Szépen fixálja a szemöldök szálakat, nem csomósodnak össze, a hatása pedig egész nap tart. Korántsem vízálló a termék, de nem folyik le, vagy kenődik el egyből a víz hatására. Van hogy szemöldökceruzával együtt, van hogy csak magában használom, nekem nagyon bevált ez a kis termék. Az ára nagyon kedvező, és biztosan újra fogom vásárolni. A keféje eleinte nagyon sok festéket vesz fel, de ha a felesleget lehúzom róla, akkor szuperül működik. A kupakja jól zár, nem szárad be a benne lévő termék.

Mayani Design Unicorn Brush Set Spiral Ecsetkészlet

Mayani Design Unicorn Brush Set Spiral Ecsetkészlet
2019. január 26.

Akciósan vettem meg az ecsetszettet, csak mert tetszett a színe meg a spirálos szára. A mosást jól bírja, viszont a képekhez képest élőben sokkal kevesebb az ecsetekben a szál. Annyira műanyagok a szálak, hogy abszolút nem lehet velük könnyen dolgozni. Teljes áron biztosan nem venném meg, mert annyit nem ér. Egyébként nagyon puhák az ecsetek, viszont a puhaságból adódóan szinte semmmi tartása nincs.