vivienne30

Regisztráció dátuma: 2013. január 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. január 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Herbalife Hand And Body Lotion

Herbalife Hand And Body Lotion
2018. április 21.

Könnyen beszívódó, finom illatú testápoló. Nagyon jól táplálja a testem szárazabb részeit, télen kézkrémként is ezt használom. Tökéletesen bevált!

Herbalife Skin Mentás Ásványi Arcmaszk

Herbalife Skin Mentás Ásványi Arcmaszk
2018. április 3.

A zsíros bőröm megmentője, jól összehúzza a pórusokat és az illata is nagyon kellemes, frissítő. Heti 2x használom és imádom! Ez a kiszerelés nagyon sokáig elég, mivel vékony rétegben kell felvinni az arcra, úgyhogy az árát abszolút megéri.

Oriflame The One Tartós Körömlakk

Oriflame The One Tartós Körömlakk
2017. november 22.

Nagyon szépen fed, de tartósnak nem nevezném. Sajnos már másnap elkezdett pattogni.

Herbalife Erősítő Sampon

Herbalife Erősítő Sampon
2017. november 15.

Fantasztikus termék! Érezhetően puhább tőle a hajam, viszlát töredezett seprűhaj! Jók az összetevői és nagyon-nagyon jó az illata! Kondícionálóval együtt igazán nyerő páros. Ajánlom mindenkinek.

Avon Gel Finish Körömlakk

Avon Gel Finish Körömlakk
2015. december 7.

Nagyon tetszenek a színei és jól is fed, de kicsit lassan szárad és nem elég tartós.

L'Oreal Skin Perfection Nappali Ápoló Krém

L'Oreal Skin Perfection Nappali Ápoló Krém
2015. december 7.

Én ugyan éjszakára használom, mert nappal nem tudom elviselni a krémeket az arcomon. Az illata nagyon kellemes és az állaga is tetszik, de hámláshoz hasonlóan, darabosan jön le az arcomról (nappalra tehát egyáltalán nem alkalmas), reggel viszont puha bőrrel ébredek. Szóval nagyon vegyes érzelmeket táplálok iránta, egyre ritkábban használom. Nem hiszem, hogy újra ezt fogom megvenni.

Baba Mélyhidratáló Testápoló

Baba Mélyhidratáló Testápoló
2015. december 7.

Falusi kisboltokban nem túl széles a kozmetikumok kínálata, így kb. muszájból vásároltam. De kellemes csalódás volt, első használatra szerelem. Nagyon hamar beszívódik, nagyon jól hidratál, az illata nagyon kellemes, és nagyon jó az ár-érték arány!!! Favorit!!!

Guess Girl

Guess Girl
2015. december 7.

Az illat nagyon finom, kellemes, virágos, de sajnos nem annyira tartós, mint amennyit ezért az árért elvárnék.

Eveline Pure Control SOS Antibacterial Mélytisztító Tonik

Eveline Pure Control SOS Antibacterial Mélytisztító Tonik
2015. december 7.

Clean&Clear helyett vettem és nem csalódtam, nagyon elégedett vagyok vele! Abszolút újravevős!

Eveline Cosmetics Pure Control Hidratáló-Mattító Krém

Eveline Cosmetics Pure Control Hidratáló-Mattító Krém
2015. december 7.

Nekem nagyon bevált, kevés is elég belőle és kiváló ár-érték arány! A zsíros bőrre csodaszer, mert valóban úgy hidratál, hogy nem zsírosít még jobban. Az illatát tekintve ez nekem jobb az ilyen-olyan mindenféle virág illatú kencéknél, nem irritálja az orrom, ami egy arckrémnél szerintem nem elhanyagolható tényező :P