viviennoo

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 12.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 12.
Bőrprobléma: -

Eucerin Sun Oil Control Dry Touch Napozó Testre SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Dry Touch Napozó Testre SPF50+
2023. június 23.

Én 7500 Ft körül vettem a patikában, egy picit csalódott vagyok, lehet azért, mert az arcra való verziója nagyon bevált, így ettől is azt vártam. Lehet, hogy én teszek sokat, de könnyen morzsálódik, annyira nem matt, mint amire számítottam. Viszont a dolgát teszi, egyszer se égtem le. Nem utálom, de nem veszem újra.

(Az itteni vélemények után próbáltam arcra is, oda egyáltalán nem vált be, de mivel nem is oda való, ezért ezt nem számítom bele a csillagozásba)

Revox Daily Sun Shield SPF 50

Revox Daily Sun Shield SPF 50
2023. június 1.

Mivel sok jót hallottam róla, 1 hónapja beszereztem, mielőtt elkapkodják nyáron. Nagyon zsíros, fényes lesz tőle az arcom, hiába a púder, folyik el a sminkem is. Sajnos nem nekem való.

Avon Far Away Rebel EDP

Avon Far Away Rebel EDP
2023. január 9.

Kb 1-másfél éve volt meg miniparfüm kiszerelésben, tartós volt, sokan dicsérték. Mivel jó áron volt a katalógusban, gondoltam, megrendelem. Nagyot csalódtam, hiába a finom illat, 1 órán belül semmit nem érezni belőle..

Eveline Cosmetics Sun Napvédő Arckrém SPF30

Eveline Cosmetics Sun Napvédő Arckrém SPF30
2022. június 14.

Nem szeretem, fehér réteget képez, sápadt leszek tőle, mintha beteg lennék..
Fényvédőnek strandoláskor jól jöhet és ennyi. Mindennapi használatra nem, már az összetevők miatt se

Balea Golden Moon Parfüm Szárazsampon

Balea Golden Moon Parfüm Szárazsampon
2021. október 7.

Borzalmas, olcsó parfüm szaga van. Tovább akartam adni, de mindenki ezen a véleményen volt. Nem szokásom kidobni termékeket, de ez valószínű a kukában fog kikötni. Miért mindig a jókat nem gyártják már? :(

Marion Spa Hámlasztó Zokni

Marion Spa Hámlasztó Zokni
2021. június 4.

Kb. 80 percig hagytam hatni, 3 nap után indult el a hámlás. Kb 8 nap volt, mire befejeződött. Igaz, szerintem nem csak az elhalt bőrt hámlasztja le, de nagyon meglepődtem a végeredményen. Sehol egy bőrkeményedés, nekem csoda termék 😃 amire nem árt figyelni, ha valaki szandált tervez felvenni a következő napokban, az ne használja a terméket.

Isana Professional Anti-Spliss Serum

Isana Professional Anti-Spliss Serum
2020. szeptember 19.

Több mint egy évig újravettem, erre már nem gyártják valószínűleg :( Kedvencem szérumom volt, 2 utolsó darabot találtam még egy rossmannban :(

Én nagyon szeretem. Mivel csak szilikonmentes termékeket használok a hajamra, így gondoltam, egy próbát megér. Olcsó és azt nyújta (nekem), amit ígér. A nyári melegtől kiszáradt hajamat szépen rendbehozta. Teljesen beszívódik, nem hagy semmilyen réteget a hajamon. Remélem, marad is a Rossmann polcain.

Tresemmé Nourish Coconut Sampon Kókuszolajjal és Aloe Verával

Tresemmé Nourish Coconut Sampon Kókuszolajjal és Aloe Verával
2020. szeptember 19.

Jó ideje nem volt probléma a hajammal, próbaképpen megvettem ezt a sampont, néhány használat után azt vettem észre, hogy egyre szárazabb a hajam.
Az illata egyébként kellemes.

Balea Arcápoló Szérum C-Vitaminnal Minden Bőrtípusra

Balea Arcápoló Szérum C-Vitaminnal Minden Bőrtípusra
2020. július 4.

Először, mikor kerestem a dm-ben, nem volt, a koncentrátumos kapszulát vettem meg, ami nagyon jó.Hetekig gyönyörű volt az arcbőröm. Pár napja találtam ilyet is, átváltottam erre, mióta használom, folyamatosan jönnek ki a pattanások az arcomon, mást ezen kívül nem tapasztalok. Csalódás és pénzkidobás. :(

L'Oreal Paris Volume Million Lashes Szempillaspirál

L'Oreal Paris Volume Million Lashes Szempillaspirál
2020. február 29.

Nekem nagyon nem vált be. Igazából nem csinál semmit, csak átszínezi a pilláimat.