vivilicious

Regisztráció dátuma: 2015. október 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Paris True Match Korrektor

L'Oreal Paris True Match Korrektor
2021. május 5.

Fedése szerintem megfelelő, a ráncokba be tud ülni, nem tudom, hogy újra vásárolom-e mèg.

Uriage Micellás Arclemosó Termálvízzel Zsíros és Kombinált Bőrre

Uriage Micellás Arclemosó Termálvízzel Zsíros és Kombinált Bőrre
2021. május 5.

Az itteni vélemények alapján vásároltam, épp akciós is volt. Nagyon bevált a termèk! Szépen tisztít, nem okoz bőrproblémát és az illata is kellemes!

Uriage Termál Hidratáló Szemkörnyékápoló Gél-Krém

Uriage Termál Hidratáló Szemkörnyékápoló Gél-Krém
2021. május 5.

Akciós volt a gyógyszertárban, gondoltam kipróbálom, nem vártam csodát, így nem is csalódtam. Smink alá tökéletes, de a bőrrel nem sok mindent csinál!

Garnier Fructis Goodbye Damage Sampon

Garnier Fructis Goodbye Damage Sampon
2020. szeptember 23.

Nem volt sose probléma a fejbőrömmel, de ez szerencsére tett róla. Senki se vegye meg, korpásodást okoz. Sajnos nem volt időm rendes sampont venni, így gondoltam beszaladok a dm-be, ezt sikerült hirtelen választanom a polcról. Ne vegyetek drogériában samponokat, nem éri meg, mert utána több pénzt kell költeni fejbőröd normál állapotànak visszaállítására!

Old Spice Wolfthorn Deo Stift

Old Spice Wolfthorn Deo Stift
2018. október 29.

Szerintem zseniális ez a termék, sokkal jobb, mint az eddig használt bármelyik női dezodor, ennek ráadásul ilyen édeskés illata van, tehát kicsit sem férfias, hogyha valaki emiatt aggódna, mint nő. Antisudoricát nem veri, viszont az meg nagyon káros, úgyhogy ha fontos alkalom van, akkor Antisudorica, hétköznapokon pedig OldSpice a megfelelő.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.
2018. július 30.

Sokáig szenvedtem tini koromban, hogy izzadok, pedig egy teljesen természetes folyamatról van szó. Viszont ez a termék mindennél jobb, egy baj van ezzel, hogy elég veszélyes, így csak akkor használom, ha valami különleges esemény van. Alvás előtt szoktam vatta koronggal bekenni, hígítás nélkül, azért alvás előtt, mert irritálja a bőröm és viszket tőle a hónaljam, de másnapra ez megszűnik és napokig nincs izzadás.

Sanex Natur Protect Golyós Dezodor

Sanex Natur Protect Golyós Dezodor
2018. július 30.

Nem túl jó, a rózsaszín sokkal jobb ennél. Semmit sem csinál, főleg ha az alany sportol.

Inecto Naturals Argan Extra Csillogás Sampon

Inecto Naturals Argan Extra Csillogás Sampon
2018. június 14.

Ez egyszerűen katasztrófa, nem tiszít normálisan, nem azért mert nem habzik annyira...az illata az egyetlen ami jó benne, 4-5x használtam aztán ki is dobtam. Nagyon szárítja a hajvégeket is!

Sanex Dermo Sensitive Dezodor

Sanex Dermo Sensitive Dezodor
2018. június 14.

Alapvetően jobban izzadok, mint egy átlag ember, de ez teljesen természetes, hiszen sportolok. Sok dezodort kipróbáltam és tényleg csak kipróbáltam aztán kuka, de ezt nagyon szeretem. Az izzadást nem szüntetni meg, de az rossz is lenne a szervezetnek, a szagokat viszont teljesen eltünteti. Akinek nagy problémája van az izzadással, vegyen Antisudoricat gyógyszertárban, este bekened és két napig nem izzadsz.

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2015. október 28.

Ezt a "remek" terméket a Glamour napok alkalmával vettem, de nagyon megbántam. Amikor felkenem az alapból baba arcom inkább egy múmiára hasonlít. Minden hibát kiemel az arcomon, főleg ha egy kicsit ki van száradva, a fedése említésre méltatlan. Próbálkoztam vele többször, hátha én voltam a béna..de sajnos nem.. soha többé ilyet!