vivitrius

Regisztráció dátuma: 2013. október 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. október 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Revox Daily Sun Shield SPF 50

Revox Daily Sun Shield SPF 50
2022. augusztus 4.

Kipróbáltam, de az ajkam feletti rész teljesen kipattogott tőle. Beszívódik, illatra kellemes, de mivel irritációt okozott, így megválok tőle. Egyébként nem tűnt rossznak. Kiszerelése praktikus, egyszerű, nagyon tetszett. Értelemszerűen a fényvédő hatásáról nem tudok nyilatkozni.

Vaseline Lip Therapy Rosy Lips

Vaseline Lip Therapy Rosy Lips
2022. május 24.

Carmex hívő vagyok, de az utóbbi időben allergiás lettem rá, amikhez visszatértem, nem hozták a kívánt hatást. Pár napja a Müllerben vettem meg teljesen vakon a tubusos verzióját ennek az ajakbalzsamnak. Hát mit mondjak, lenyűgözött. Egyrészt nem szeretem alapvetően a színezett balzsamokat és ezt a fajta tubust sem. Ugyanakkor ennek rendkívül kellemes a színe, az íze és a hatása is lenyűgöző. Ugyanazt tudja, mint a Carmex, csak nem csipked és nem érzem annyira vastag rétegnek sem. Mennyiségét tekintve hatalmas adag. Kinyomva a terméket már-már ijesztően piros tempera jellegű, de felkenve szépen lassan elterül és kirózsaszínesedik az ajkakon. Nem tolakodó, természetes, picit a szájszínt megélénkítő rózsaszínné válik. Sminknek kiváló kiegészítője lehet, a smink nélkül arcot pedig élénkíti. Ha hosszútávon is bejön, venni fogom.

Guerlain Terracotta Light Healthy Glow Powder

Guerlain Terracotta Light Healthy Glow Powder
2022. május 18.

UD1 2022. május 18: Azóta is használom, igaz, már egy tömöttfejű műszálas ecsettel. Változatlan imádat van. Az az illat, te jó ég :) Szemhéjpúderként is használom már egy ideje, valamint az arcomon alapozó nélkül, önmagában is. Mindig nagyon szép végeredménye van, többen jegyezték meg, hogy jó színem van (alapból világos nagyon a bőröm és karikás a szemem, ergo folyton betegnek nézek ki). Természetes hatást nyújt és ha nem esek túlzásba, nem is tűnik fel senkinek, hogy valójában nem magamtól ilyen a fejem :) 9 hónapja kenegetem, de még mindig látszanak a nyomott minták és a csillámpor, illetve nem úgy tűnik, hogy hamarosan elfogy :) teljesen megérte a befektetés :)

2021.augusztus: Évek óta szemeztem vele, bár bevallom, nem bronzerként, hanem mindig is pirosítóként gondoltam rá. Reggel szó szerint rajzolta magát a sminkem. Pirosítóként vittem fel egy természetes szőrű Bősz ecsettel (picit hasonló a termékhez ajánlott eredeti Guerlain ecsethez). Valami álom. Erősebben építgetni kell (legalábbis nekem), nagyon picit porzik (lehet a természetes ecset miatt) és ha jobban megnéznem hangyányit narancsos beütése van. Utóbbi számomra nem zavaró, mert a szeplőim is hasonlóak, illetve a hajam is kicsit rezesebb narancsos vörösre van festve. Természetes hatású, kellemes, púderes illata van. A kiszerelése nagyon igényes, a termék művészi és "kevergetésemnek" is ellenállt a nyomott minta. Teljes áron húzós, de ha azt nézem, leárazáson vettem és nagyjából bármeddig elég lesz, nagyon megérte.

Balea Antibakteriális Törlőkendő

Balea Antibakteriális Törlőkendő
2022. május 18.

A covid kezdetén fedeztem fel alternatív megoldásként, miután a folyékony és géles fertőtlenítők repedősre szárítottak. Azt kell mondanom, teljesen rendben van. A legkisebb táskámban is elfér, megfelelő méretűek és nedvességűek a kendők, nem szárítják a kezemet és elhiszem neki, hogy fertőtlenít. Az illatát kifejezetten csípem. Az ára is jó. Azóta mindig van mindegyik táskámban egy csomaggal. Szükség esetén felületet is fertőtlenítek vele.

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál
2022. február 14.

Szájhuzigálva vettem meg, mert általánosságban rajtam nem szokott működni, ami másnak csodaszer. De úgy voltam vele, hogy egye fene, ennyit megér. Meg kell mondanom, kifejezetten pozitívan csalódtam. Már 2 hete használgatom, szinte azonnal wow hatás. Csodaszép fekete, hosszú pillákat csinál és még az én szuperegyenes és formázhatatlan pilláim is ellent mondanak a gravitációnak, úgy felállítja és felgöndöríti őket. Könnyen lemosható. 2 gondom van vele. Konkrétan érzem, hogy felkentem, picit nehezek tőle a pilláim, pedig nekem spiráltól nem szokott ilyen lenni, illetve mintegy 6-7 óra elteltével nekem potyog. Nem veszésen, csak néhány morzsalék,de akkor is. Estére pedig....hát....mindenhol is van, csak ott nem, ahol kéne :)
Ennyi pénzért, drogériás viszonylatban még a 2 negatívum mellett is azt mondom, megéri a 4* csillagot.

Bobbi Brown Smokey Eye Mascara

Bobbi Brown Smokey Eye Mascara
2022. január 18.

Tipikusan tizenkettő egy tucat típusú spirál. Bevonja a pillákat, feketíti, de nagyjából ennyi. Bármelyik drogériás spirál tud ennyit. Illatra megegyezik az Astor hasonló kefés spiráljaival. Két rétegben kezd láthatóvá válni, de semmi extra nem várható tőle. Műszempilla-hatás szeretem a spirálok esetében, de ő ezt nem tudja. Stabil 3*, hétköznapra akár el is megy. Nem veszem újra.

Purito Deep Sea Pure Water Cream

Purito Deep Sea Pure Water Cream
2022. január 18.

Szintén csuklón teszteltem, ugyancsak filmes réteget képzett és fullasztotta a bőrömet. Kukacos lett az TO hidratálóhoz hasonlóan és ugyancsak kipirosodott tőle a bőröm, bár kevésbé nehéz volt felkenéskor :(

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2022. január 18.

Üzletben volt szerencsém kipróbálni. Igazi, tipikusan filmes réteget hagyott maga után a kézfejemen. Borzasztóan nehéz, alig akart beszívódni az amúgy kiszáradt bőrömön. Kis idő elteltével elkezdett kukacosodni, majd 1 órán belül kifoltosodott a kézfejem. Ezek után az arcomra nem mertem felkenni, megvenni pláne.

Bobbi Brown Long-Wear Cream Shadow Stick

Bobbi Brown Long-Wear Cream Shadow Stick
2022. január 18.

Nem rossz, de nem nyűgözött le. A Golden Pink mini verzióját vásároltam meg. Csomagolása elegáns, praktikus és letisztult. Alap nélkül estére mindenhol volt, még az orrom alatt is, csak a szemhéjamon nem. Felkenéskor (sem) szín egyáltalán nem látszik, csak valami fényes-csillámos a szemhéjon. Ma egy púderes alappal is próbáltam, kifejezetten ragacsos érzés, valahogy kellemetlen számomra, de legalább így nem mászkál. Allergiás nem lettem rá, de az borzasztóan zavar, hogy folyamatosan érzem, hogy fent van. Elmázolgatom, de a MAC Paint Potoknak nyomába nem ér. Ezt szerintem bármelyik drogériás cucc tudja.

UD 2022.01.18: elkiabáltam. Begyulladt tőle a szemem. Azt hiszem, elfelejtjük egymást.

Bobbi Brown Crushed Lip Color

Bobbi Brown Crushed Lip Color
2022. január 12.

Minit vettem a Babe árnyalatból. Illatra, állagra teljesen megegyezik az Inglot rúzsaival. Még a rúzstest vágása, formája is stimmel. Kellemes szín és viselet, olyan kis visszafogott. Építhető is. Egy húzásra szájfény, a harmadik húzás után kezd rúzs formát és színt ölteni. A kifinomultság érzés is adott, azonban most több termék kipróbálása után sem értem ezt a felhajtást a márka körül. Tartósságát tekintve szerintem bármely drogériás rúzs ugyanezt tudja harmad ennyi áron. Szép-szép, de azt hiszem a BB nem lesz szerelem :)