Vivoo93

Regisztráció dátuma: 2019. április 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. április 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Bomb Cosmetics Mangós Testradír

Bomb Cosmetics Mangós Testradír
2019. április 29.

Epres tesojat vettem meg es uristen !!! Ez a termek csodálatos ... soha nem gondoltam volna hogy ,vegan ,állatkísérlet mentes stb termek jo lehet ,vagy epp azt érzem h rendesen megtisztít .Viszont ,minden elképzelésemet felülmúlta . Imadom ! Gyerekkori ekcemam is van neha időszakos . Izgultam is miatta de nem irritál ,szaritott.Ha lehetne 100csillagot adnék ra . A kedvenc tusfurdomhoz a dovehoz tudnam hasonlítani . Iszonyatosan habzik , jol tisztít es nem száritja ki a borom . Dmbe vettem meg Győrben ,viszont zegen ahol elek ,nem találtam . Maradok a netes rendelésnel. Biztos hogy újra veszem ,es sok terméküket ki fogom probalni .Plusz csillagocskak az allatkiserlet mentességért ❤️❤️

Nivea Micellair Rózsavizes Kétfázisú Micellás Víz

Nivea Micellair Rózsavizes Kétfázisú Micellás Víz
2019. április 29.

Ma vettem . Neutrogena micellasvizet használok ami amugy 100% bevallt . De mikyen az ember lánya ... extra érzékeny zsíros aknes boromre ami amugy vízhiány a is tisztítás utan 😂😂na szoval , természetesen rám jott a tesztelgetes es eme csodás üvegre esett a választásom a rozsaviz miatt . Haaaaaaat basszus a sminket semmivel sem szedi le jobban mint a neutrogena es ennek tetejeben meg kicsit csípte is a borom . Magam megnyugtatasara hangosan is kimondva aaah ez csak frissítő érzés . Aztan szembesültem a masik részével hogy meg olajos is .. mert ugye Vivi mindenen atsiklik. Őrülten a rozsaviznek . Újboli megnyugtatasomra aaah nem baj arc tisztítás utan ugy is jol jonne egy arckrem talan eme csoda termek majd helyettesíti .. este fel 12 van , es nezem a megszokott id sirozatomat es közben mindig erre a termékre gondolok ..tapogatom az arcom ,ami amugy merő zsír es olaj.. hat nem tudom. Lehet atkozni fogom magam es újból befejezem a tesztelgetest ..max 1 hónapig 😂😂ha bevált újból velemenyezem.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2019. április 8.

Nem jott be , sajnos a borom a
Minden kategóriás : extra érzékeny , pattanásos aknes ,száraz es mégis napközben olyan olajos hogy tojást lehetne sütni az arcomon(es tocsogna az olajtól ) verzió. Számomra semmit nem nyújtott es a neutrogena micellas vízhez sem er fel .

Pantene Pro-V Aqua Light Balzsam

Pantene Pro-V Aqua Light Balzsam
2019. április 8.

Nem nehezíti el a hajat . Naponta mosom es balzsamozom a hajam . Tokeletes , es az illata is mesés

Pantene Pro-V Aqualight Habbalzsam Zsírosodásra Hajlamos Vékonyszálú Hajra

Pantene Pro-V Aqualight Habbalzsam Zsírosodásra Hajlamos Vékonyszálú Hajra
2019. április 8.

Mostanában ráálltam a pantene termekeire. Nekem nagyon bejövős lett. Napi használatban van. Az illatát is imadom .

Dove Deeply Nourishing Bőrtápláló Krémtusfürdő

Dove Deeply Nourishing Bőrtápláló Krémtusfürdő
2019. április 8.

Az elso tusfurdo ami nem szaritja az ekcemara hajlamos boromet

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítókendő

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítókendő
2019. április 8.

A hidro boost termékcsalád nalam csodát tett . Imadom . Ez a smink eltávolító kendő is minden sminket eltávolít.viszont kicsit borsos az ara. De megéri !!

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél
2019. április 8.

Ez a termékcsalád nalam 5* . Szerelem lett. A nagyon érzékeny pattanásos zsíros,aknes borommel csodát tett .. az arckreme meg hidratal ..zsirosodas nelkul

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2019. április 2.

HATALMAS CSALÓDÁS !!! Egy ilyen arkategóriájú alapozotol 1000x tobbet vártam ... annyi jot olvastam róla hogy gondoltam hatha en is részese lehetek ennek a csodának. Meg nem is az árral lett volna bajom de az en bőrömön kb annyit er mint halottnak a csok. Semmi fedese sincs, tartóssága max par ora.. semmitero .. mintha kb a 2000 Ft-os alapozok közül választottam volna. Nevetséges