Vivvancs

Regisztráció dátuma: 2014. május 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. május 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

RefectoCil Sensitive Szempilla- és Szemöldökfesték

RefectoCil Sensitive Szempilla- és Szemöldökfesték
2017. december 15.

Pár hónapja használom, meg vagyok vele elégedve. A hatóidő mindössze 3 perc, több hétig tart az eredmény.

Terra Naturi Schimmernde Lippenpflege

Terra Naturi Schimmernde Lippenpflege
2016. október 15.

Nagyon szeretem, rendbe teszi az ajkaimat, naponta kb. 2x van rá csak szükségem. Az illata pedig nagyon finom! A tetejébe pedig még natúr is,úgyhogy ő a legkedvencebb kedvenc.

Yves Rocher Kézápoló Elixir Radírozó Szemcsékkel (régi)

Yves Rocher Kézápoló Elixir Radírozó Szemcsékkel (régi)
2016. október 15.

Ha nedves kézre viszem fel, akkor puhább lesz tőle a bőröm, mintha szárazra. Nagyon aranyosak az epermagok benne, egy élmény vele a krémezés. :) Nem egy nagy csodaszer, de aki szereti magát a kenegetést, mint cselekvést, az ezt a terméket is szeretni fogja. :)

Orsay L'or De Say No. 3.

Orsay L'or De Say No. 3.
2016. október 15.

Az orientális-virágos dögjeim helyett használom, ha emberek közé megyek ez egy jó alternatíva. :D Kellemes az illata (olyan "blézeres"), de mégsem az az édeskés-cukorkás izé, ami manapság divatos, és nem is űzök el senkit vele. A tartóssága tényleg kritikán aluli. :(

Dove Silk Dry Izzadásgátló Deo Stift

Dove Silk Dry Izzadásgátló Deo Stift
2016. október 15.

Hát nem vagyok tőle elájulva, viszont láttam már rosszabbat is. Ha megizzadok akkor érződik, max keveredik ennek a szagával, ami még mindig jobb mint a semmi. Nemnyáron viszont rendben van.

L'Oreal Paris Majirel Hajfesték

L'Oreal Paris Majirel Hajfesték
2016. október 15.

Eddig már kb. mindenféle hajfestéket kipróbáltam ami létezett. Régóta szerettem volna sötétebb barna lenni - olyan egyértelműen barna, ami se nem szőke, se nem fekete. Az eddigi próbálkozásaim pedig mindig e két végletet eredményezték. Aztán jött ő, az 5.12-es, és végre megkaptam azt az árnyalatot, amit szerettem volna: barna! A dolog pikantériája az éppen csak megjelenő finom rózsaszín bizonyos fényben, ami teljesen feldobja az egészet, és nem marad "unalmas" barna. Elég sokan kérdezték már hogy mi ez a szín, szerintem különleges és halál menő. :D

Syoss Keratin Hair Perfection Sampon

Syoss Keratin Hair Perfection Sampon
2016. október 15.

Nálam ugyanazt produkálja mint az Oleo Intense, csak jobb az illata. Nekem nagyon beváltak a Syoss samponok/balzsamok, azelőtt egyetlen sampon sem tudta a száraz hajamat élettel telivé varázsolni, ám ő megtette. A hajam pedig olyan mosás után, mintha fodrász csinálta volna ( illat, állag).

Benecos Nail Polish Körömlakk

Benecos Nail Polish Körömlakk
2016. október 15.

Több árnyalatban is megvan, a Vintage Red és a My Secret a kedvencem.A Vintage Red -két rétegben- gyönyörű "igazi" piros, a My Secret pedig egy nagyon menő rózsaszín, ami se nem túl halvány, se nem túl rikító. Az összetevők miatt pedig külön nagy respekt. A tartóssága teljesen oké.

Alverde Szemhéjtus

Alverde Szemhéjtus
2016. október 15.

Szerintem korrekt kis szemhéjtus. Nem válik le, nem kopik le, a helyén marad egész nap (alapozóval). A színével sem volt sosem bajom, nem kell rajta átmennem többször. Hasonló árú tusok nálam eddig vagy ennyit vagy ennyit sem teljesítettek, az összetevői miatt ő a nyerő.

Agent Provocateur L'agent Eau Provocateur

Agent Provocateur L'agent Eau Provocateur
2016. október 15.

Hát én nagyon szeretem ezt a parfümöt. Valóban azoknak való akik élnek-halnak a "bolgár rózsaolaj" illatért, de van benne valami rafinéria, valami különleges. Nem egy mainstream illat; egyedi, különleges. A tartóssága EDT létére igencsak jó. Nekem ő az abszolút kedvenc az Agent Provocateur illatok között. :)