vivvivienviv

Regisztráció dátuma: 2021. július 1.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. július 1.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Dontodent Brush-Sticks Fogköztisztító Pálcikák

Dontodent Brush-Sticks Fogköztisztító Pálcikák
2021. július 18.

Fogszabályzó mellett használom, sok venne benne, hasznos, a legkisebb helyekre is befér.

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2021. július 1.

Az egyik kedvenc lemosóm, szerintem megéri az árát, főleg ha valakinek problémásabb a bőre.

Tetran Kenőcs

Tetran Kenőcs
2021. július 1.

A nagyobb gyulladt pattanásokra használom esténként, rá sebtapasz. Reggelre nem tűnik el azért a dolog, de nagyon sokat segít rajt, lehúzza a gyulladást. Könnyebben kezelhetővé válik.

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA
2021. július 1.

Nagyon szeretem ezt a hámlasztót. Este ha használom, reggelre látványos az eredmény, szebb, egységesebb bőr. Ki fogom próbálni a 10%-osat is.

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Napvédő Gél-krém SPF50+

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Napvédő Gél-krém SPF50+
2021. július 1.

Jelenleg a kedvenc arca való fényvédőm. A mattító hatása viszont tarthatna tovább, viszonylag hamar fényesedni kezd a homlokom. Többet várnék tőle....

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2021. július 1.

Sajnos nem vált be, többször ki-be iktattam, de valahogy mindig azt vettem észre, hogy a használata után nem javulás inkább rosszabbodás a jellemző hosszú távon is.

Pantene Pro-V Intensive Repair Regeneráló Hajápoló Balzsam

Pantene Pro-V Intensive Repair Regeneráló Hajápoló Balzsam
2021. július 1.

Ez az egyik kedvenc Pantene termékem. Nagyon jól hidratálja a hajamat. Könnyen kifésülhető, selymes és puha lesz utána.

Revox Just Salicylic Acid

Revox Just Salicylic Acid
2021. július 1.

Revoxtól az egyetlen amit többször is újravettem már. Szalicilsavas hámlasztók közül eddig ez vált be a legjobban. Nem zavarja a bőrömet, látszik, hogy segít rajt.

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém
2021. július 1.

Arca és kézre is bevált. Szuper áron és könnyen hozzá lehet jutni. Jól hidratál.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2021. július 1.

Már 2x újravettem és valószínüleg mindig lesz itthon belőle. Reggelente/2. lemosónak használva is bevált. Picit valóban mintha szárítana, problémát nem okozott. Kedvező ár.