Viwi0524

Regisztráció dátuma: 2018. május 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. május 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Subrina Special Active Energy Sampon

Subrina Special Active Energy Sampon
2019. december 4.

Akciosan vettem egy fodrász kellekesben. Nagyon sok sampont kiprobaltam már, meglattam, és rögtön kettőt vettem belőle.
Az illata nagyon jó, és már 1 hónapja használom, a hatását is érzem. Nagyon sokat dusult a hajam és a hajhullasom is csökkent. Nekem eddig 5*. Én zsirosodast és egyéb problémát nem tapasztaltam, majd meglatjuk.

Dr. C. Tuna Vitalizing Regeneráló Hajsampon Fokhagymával és Capixyllel

Dr. C. Tuna Vitalizing Regeneráló Hajsampon Fokhagymával és Capixyllel
2019. szeptember 5.

Még csak egyszer használtam, nagyon nagy hajnövesztésben vagyok éppen, úgyhogy minden megoldás érdekel...
Sampon+maszk egyben használva. Az első hajmosásom alapján szerintem nem lesz vele baj, az illata kellemes, a hajam lágy tapintású utána, egyenlőre még zsírosodást sem tapasztaltam.
Sok jót hallottam a Farmasiról, úgyhogy gondoltam kipróbálom, remélem a hajnövesztő hatása is elkezdődik majd egyszer :) Egyenlőre 4*, utána majd meglátjuk.

Hát kB 2 hónapos használat után már látom h nem lesz hosszú kapcsolatom ezzel a termékkel ez mellett hosszú hajam sem...
Sőt annyira nem vált be hogy zsíros viszkető korpás lett tőle a fej bőröm. Ráadásul miután megszaritom olyan mintha ragadna és elneheziti a hajamat. Szóval inkább hanyagolom. Visszaterek az eddigi samponomra és inkább hagyom h a saját ütemében nőjön tovább. Ezzel a samponnal aztán meg tényleg nem akarom kínozni.

Interherb Kollagén & Hyaluronsav Forte Szépségformula

Interherb Kollagén & Hyaluronsav Forte Szépségformula
2019. augusztus 22.
(!)

Tesztelésre kaptam belőle 1 dobozzal, nagyon kíváncsi voltam rá.
Lassan elfogy, és érzem a hatását. Nekem az izuleteimen javított ezt vettem észre. Heti 3x edzek és észrevettem h nem fáj úgy a térdem egyes nozdulatoknal... A bőrömmel nem volt baj eddig sem, de a rugalmassagat tudta javítani.
Mindenkinek ajánlom ezt a tablettát. 😘

Milva Quinine Water Forte Hajvíz

Milva Quinine Water Forte Hajvíz
2019. július 31.

KB 1 hónapja használom ezt a hajvizet, még nem látok változást egyenlőre. Remélem noveszti a hajamat, nagyon sok mindent kiprobaltam már. KB 1 hónap múlva jövök update re.

Classic Nails Gellac Színes Zselé Lakk

Classic Nails Gellac Színes Zselé Lakk
2019. július 19.

Szülinapi ajándékom volt ettől a márkától a gél lakkos kezdőcsomag. Nagyon örültem neki mert otthon csinálom a körmömet, és nagy segítség volt ez a kis doboz.
A színek nagyon szépek, jól fednek, az előkészítő anyagok is jók nagyon. Most rendeltem zselét is, megpróbálkozom vele....
Sok márkát próbáltam már, volt DN, Crystal, volt olcsóbb is, de eddig ezek a legjobbak :)

Diamond Nails Zselé Lakk

Diamond Nails Zselé Lakk
2019. július 19.

Amikor eldöntöttem hogy otthoni "gél-lakkozó" leszek, ez volt az egyik márka amit választottam. (A másikat rendeltem UR sugar volt ) Gondoltam kipróbálok egy két márkát hogy nekem mégis melyik fog beválni.
Vettem is rögtön 3 színt, 2 világosat és egy sötétebbet. Háát.... nagy csalódás volt. Először azt gondoltam hogy én rontottam el valamit, de nem. Sajnos a világos színek nem eléggé pigmentáltak, vagyis a kívánt szín eléréséig volt hogy 4!!! réteg kellett.... A tartóssága pedig nekem kb 1,5 hét volt.
Természetesen adtam neki még esélyt, de sajnos akkor sem lett jobb. Nekem ez a márka nem jött be.

Lora Volume & Lash Szempillaspirál

Lora Volume & Lash Szempillaspirál
2019. július 19.

A rengeteg méregdrága spirál után adtam esélyt a Lora márkának. Nem csalódtam, nálam simán veri az összes drága és még annál is drágább spirált. :)
Nagyon intenzív fekete és a keféje is nagyon jó. Dúsít és hosszabbít is. Nálam ez nagyon bejött. Vettem is még kb 2 fajtát ebből a márkából, most azok várnak tesztelésre.

Yves Rocher Fejbőrradír Városi Hatások Ellen

Yves Rocher Fejbőrradír Városi Hatások Ellen
2019. július 8.

Tegnap este használtam először. Régóta szerettem volna egy radirt ami a fej bőrre jó, mikor meglattam h van azonnal vettem egyet. Az illata nagyon jó nem az a tipikus Yves rocher illat, kicsit frissebb, bár nem érzik hajmosas után, de ez nem baj.
Az állaga jó szemcsés ami nekem kifejezetten tetszik mert így érzem h teszi a dolgát.
Hosszú hajam van, elég nehéz a fej bőrre juttatni, de megoldhato.
Miután végeztem a radirozassal és a hajnosassal, már éreztem h frissebb a hajam és a fejborom is.
Tuti hogyha elfogy veszek még.
Nagyon jó termék. Nekem bevalt. 😊

PomPom Neroli Virágvizes Zselé

PomPom Neroli Virágvizes Zselé
2019. június 20.

A legjobb amit valaha használtam. A bőröm miután felviszem mintha teljesen atalakulna 😂
Többen is mondták már hogy nagyon tiszta és friss az arcborom. Pedig még csak 1 hete használom.
Innentől kezdve szerintem Pompom mániás leszek ❤️

Pompom Citromfű Virágvizes Zselé

Pompom Citromfű Virágvizes Zselé
2019. június 7.

Rendeltem más terméket és kaptam ebből egy kis mintát ajándékba... Hát nagyon jó..😊
Most probalgatom ennek a cégnek a termékeit és még csak pár napja jött meg az első csomagom máris azon gondolkodom hogy mit rendeljek meg.... 😂
Szuper