Vizinora

Regisztráció dátuma: 2018. július 25.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. július 25.
Bőrprobléma: -

Swiss-O-Par Argánolajos Hajöblögető

Swiss-O-Par Argánolajos Hajöblögető
2018. november 20.

Elég régóta nem ápoltam semmivel a hajam (hajolajon kívül) szóval úgy gondoltam itt az ideje. Hullámos hajam van, ami eléggé száraz szóval nem is vártam, hogy csodákat műveljen vele. Samponozás után kb. 3-4 percet hagyom rajta majd lemosom és nagyon könnyen ki tudom fésűlni a vízes hajam, pedig ez nálam nem egy könnyű folyamat. Megérte megvenni

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2018. november 13.

Rengeteg embernél láttam, hogy a kedvenc drogériás alapozója szóval gondoltam megveszem. Drogériás alapozóhoz képest sok szín van belőle és szerencsére sikerült megtalálom amelyik a bőrömhöz legjobban illeszkedik. A benne levő apró csillámok nem zavaróak viszont azt hiszem a bőrőm mostanában túlságosan zsíros ehhez az alapozóhoz. Akinek szárazabb vagy normál bőre van valószínűleg jól fog működni viszont zsírosabb bőrűeknek nem ajánlanám szerintem hamar átfényesedik. Azt hittem a fedése valamivel erősebb, ez sem rossz, természetesen hat de néha picit nagyon fedésre vágyok. Egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem, téli időszakban ha szárazabb lesz a bőrőm valószínűleg jobban fog működni.

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2018. november 13.

Nem igazán használtam korrektort idáig szóval gondoltam világosítani a szemem alá és kisebb bőrhibák eltüntetésére jól jöhet. Leárazva vettem meg, abszolút megérte. Nem használtam még sokszor viszont idáig teljesen meg vagyok vele elégedve gondolkodtam rajta, hogy az alapozóját is megveszem. A legvilágosabb árnyalatot vásároltam meg, a Loreal True Match alapozómmal jól működik.

Essence Velvet Matte Ajakrúzs

Essence Velvet Matte Ajakrúzs
2018. november 13.

Nagyon jó! Imádom, hogy nem szárít nekem talán ez az egyik legfontosabb szempont egy rúzsnál. A 03-as árnyalatot vásároltam meg és pont ilyen színt kerestem. Nagyon hasonlít az ajkaim színéhez pont amire vágytam. Az árához képest tökéletes, rengeteg olyan rúzs van ami sokkal drágább viszont minőségbe sokkal gyengébb. Biztos vagyok benne, hogy egy másik árnyalatot is beszerzek belőle.

Zara Wonder Rose

Zara Wonder Rose
2018. november 13.

Egyszerűen imádom. Az illata számomra tökéletes, édes viszont nem túlzottan, pont még kellemes. Nagy kiszerelésben vettem meg, az ára is szuper volt de ami a legjobb benne, hogy hosszan tartó.

Nivea Sensitive 3 az 1-ben Micellás Arctisztító

Nivea Sensitive 3 az 1-ben Micellás Arctisztító
2018. augusztus 18.

Nagyon nehezen távolítja el a sminkem, nagyon csípi a szemem, ég tőle az arcom ráadásul nagyon ragacsos érzetet is hagy. A Garnier lemosókhoz képest borzalmas.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2018. augusztus 18.

Elég régóta használom és még mindig van belőle. Tökéletesen eltávolítja a sminkem, nem szárítja ki az arcom és még az illata is szuper. Én jobban szeretem az olajos, kétfázisú lemosókat, szerintem sokkal jobb, mint egy sima lemosó. Nem kell dörzsölnöm az arcom amikor ezt használom, a szemsminkkel is könnyen elbánik, és a vízáló sminkekkel is.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2018. augusztus 18.

A bőrgyógyászom ajánlotta így megvásároltam és én nagyon szeretem. Viszonylag sok pattanásom volt, a homlokomon leginkább, mielőtt elkezdtem hasznáni. Használok mellé még pár arckrémet és lemosót is szintén a bőrgyógyászom ajánlására viszont teljesen megváltozott az arcom. Minden nap használom legalább egyszer, nagyon könnyű, hamar beszívodik és nem is hagy ragacsos érzetet maga után. Sminkelés előtt is használom, primerrel tökéletes alapot biztosít. Nekem tényleg segített a pattanás utáni pöttyök ellen.

Maybelline Affinitone 24H Alapozó

Maybelline Affinitone 24H Alapozó
2018. augusztus 18.

Nem egy rossz alapozó, viszont az én bőröm nagyon kiszárítja. Akinek nagyon zsíros a bőre annak valószínűleg jól működik. A szín amit vásároltam az nagyon az én színem volt, viszont nagyon beleül a száraz részekbe az arcomon és kiemeli azokat így számomra használhatatlan bármennyire is hidratálok előtte.

Rimmel Wake Me Up Alapozó SPF15

Rimmel Wake Me Up Alapozó SPF15
2018. augusztus 18.

A világos bőrömhöz túl sötét és amúgy is nagyon sárgás. A benne levő csillámok nekem egyáltalán nem jönnek be, nekem túl sok, szerintem nagyon rosszul néz ki, valahogy nem teljesen erre gondoltam az "egészséges, életteli ragyogást biztosít" szavak alatt.