Vjudit10

Regisztráció dátuma: 2019. november 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. november 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Rituals The Ritual Of Ayurveda Hair & Body Mist

Rituals The Ritual Of Ayurveda Hair & Body Mist
2020. január 1.

Az Ayurvéda fás illatát már kezdem megszeretni.
Hajamra használom ezt a permetet. Egész nap kellemesen körbeleng, frissen mosott haj érzését kelti.

NYX Professional Makeup Glitter Goals Liquid Eyeliner

NYX Professional Makeup Glitter Goals Liquid Eyeliner
2020. január 1.

Csalódás. Önmagában elég nehéz ezt a terméket használni. Nagyon szép színnek tűnt a fekete szemhéjtus a glitterekkel ( Stage Trooper), viszont felkenve szinte alig látszik.
Sőt felvinni is művészet, mert az ecsete tényleg kesze- kusza.
A szememen így nem sikerült, de a kezemen kipróbáltam.. onnan száradás után lepergett.

Duo Műszempilla Ragasztó

Duo Műszempilla Ragasztó
2020. január 1.

Egy szóval jellemezném: szuper. Nagyon könnyű felvinni a műszempillára, fehér színe miatt pontosan látom mennyit kell. 30 másodperc helyett, legalább 2-3 percet vártam.
Egész éjszaka stabilan a helyén maradt a pillám- pedig meleg volt és kicsit izzadtam.
A ragasztónak nincs semmilyen furcsa vagy erős szaga.
Jó kis termék.

NYX Professional Makeup A Bit Jelly Highlighter

NYX Professional Makeup A Bit Jelly Highlighter
2019. december 31.

Kezdetben kissé szeptikus voltam, de nagyon szuper gél. Könnyü felvinni, gyorsan száraz, csodásan csillog.

The Body Shop Himalájai Tisztító Agyagos Arcmaszk

The Body Shop Himalájai Tisztító Agyagos Arcmaszk
2019. december 11.

Összességében nem rossz termék. Felvitel után kicsit égett az arcom, de ez hamar elmúlt.
Gyorsan szárad, könnyű lemosni. Szép matt, egyenletes bőröm lett.
Viszont nagyon- nagyon szárít, akinek érzékeny a bőre vagy esetleg vízhiányos csak kellő óvatossággal használja.

Benefit Posie Tint

Benefit Posie Tint
2019. december 10.

Teljesen egyet értek az előttem szólókhoz.
Szájfénynek használhatatlan, 2 perc múlva eltűnik, csak a száraz ajkam marad.
Bárhogy igyekszem, mindig belekerül a számba, és valami borzalmas keserű ízt hagy maga után.
Pénzkidobás.

Benefit Foolproof Brow Powder

Benefit Foolproof Brow Powder
2019. december 10.

Annak ajánlom, aki természetes szemöldököt szeretne.
Egyenletesen kitölti a hiányzó részeket, nagyon természetes színt ad.

Egyszerűen használható, nem kenődik el, egész nap tartós.
Szuper termék.

Foreo Luna Mini 2

Foreo Luna Mini 2

Szuper kis termék.

Sephoraba véletlenül akadtam már, aztán a fórumokon utána olvastam. Mindenki superlativus beszélt a Luna mini 2- ről, ezért másnap megvettem.

Nem csalódtam, több mint egy éve hozzátartozik a napi rutinomhoz (reggel-este).

Mikor alapozót használtam- napi szinten- hiába próbáltam alaposan letisztítani az arcom, mindig megjelentek a pattanások, illetve elkezdett hámlani a bőröm. (Megfelelő hidratáló krém mellett is).
Luna mellett ez megszűnt, sőt a fekete miteszereket is teljesen eltűntette.

Az bőröm tisztább, ragyogóbb, simább és puhább lett. Szerintem a pólusok is kisebbek lette, vagy szeretném azt hinni. :-)

Szeretem, hogy én állíthatom be az erősségét, illetve nagyon ritkán kell tölteni.

Egyetlen negatívum, amikor zárt fiókba tároltam, megjelent az arctisztító sörték között a fekete penész. Elég macerás volt kitisztítani.
Azóta csak a polcon tárolom, használat után jól kirázom és hetente fertőtlenítem.

Közben ahogy látom, megjelent a Luna Mini 3.
Pár dologban többet tud mint a Luna 2, ezért lehet, hogy érdemes már azt beszerezni.

Yves Rocher Senteur Cerisier Cherry Blossom Scent Shower Gel

Yves Rocher Senteur Cerisier Cherry Blossom Scent Shower Gel
2019. december 1.

Mély benyomást nem hagyott bennem. Illata, és a kellemes puha bőr is csak addig tart, amíg tusoltam.

Sephora Coconut Water Moisturizing Cream

Sephora Coconut Water Moisturizing Cream
2019. december 1.

Szeptikus voltam a termék megvásárlása előtt, nem is az arcomra vettem..száraz lábamra akartam valamit. Mivel nem kaptam semmi használható lábkrémet, gondoltam egy olcsó arckrémmel mentem a menthetőt. :-)

Viszont otthon adtam egy esélyt ennek krémnek, mivel ha túl kemény a csapvíz, az egész arcom húzódott.

A termék használata után puha és hidratáltá vált a bőröm.

Maga a krém inkább vizes állagú, nagyon könnyen beszívódik, nem ragad, nincs zsíros érzés.

Kellemes az illata is, inkább görögdinnye, mint kókusz.
Összességében kiváló termék.