vkata96

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Naturol Rozmaring Olaj

Naturol Rozmaring Olaj
2019. november 23.

Miután rábukkantam erre az olajra, és azt láttam, hogy szinte egyöntetűen azt tapasztaljátok, hogy segít a hajzsírosodáson, rögtön meg is vettem, mert nekem ez már tizenéve fennálló problémám, és semmilyen sampon vagy hajápoló nem segített. Most ezt már egy hónapja használom, hajmosáskor mindkét samponozáshoz 5-6 cseppet keverek. Kétnaponta mosok hajat, úgyhogy elég sokszor használtam már, de sajnos nem érzem úgy, hogy használt. Ahogy olvasom, öblíteni is lehet vele, így majd azt is kipróbálom, hátha jobb a hatása ha benne marad a hajban, de egyelőre 2 csillag, mivel szerencsére nem is rontott.

Mixa Alcohol Free Purifying Lotion Anti-Imperfection

Mixa Alcohol Free Purifying Lotion Anti-Imperfection
2019. november 10.

Két hete használom reggel és este lemosás után és krémek előtt. Sajnos nem vettem észre változást se a mitesszerek számában, se az arcom fénylésében :( Az állaga jó, nem ragacsos, az illata kellemes és szerencsére csak az inci végén van az illatanyag, nem is irritál. Viszont sajnálom, és elég gáznak tartom, hogy a cink (ami a csomagoláson külön ki van emelve) az utolsó előtti helyen szerepel. Így talán nem csoda, hogy nem látok nagy változást.

Profinails One Step Gel Lakkzselé

Profinails One Step Gel Lakkzselé
2019. november 6.

Időhiány miatt akartam áttérni valamilyen onestep gél lakkra, és ebben az árkategóriában ezt az egyet találtam, ami leoldható. Elsőre egy pirosat és egy nude-ot rendeltem. A piros először felkenve csodaszép volt, egyenletesre kötött, gyönyörű fénye volt. Egy rétegben is szépen fedett, de a megszokás miatt kentem kettőt. Aztán elkezdtem árufeltöltőként dolgozni nyáron, és a sok pakolás, kartonozás következtében már egy nap alatt sokat vesztett a fényéből, úgyhogy emiatt kicsit csalódott lettem. Év közben ha csak suliba járok, kiváncsi vagyok, megtartja-e a fényét. Ezen kívül az ecsettel se vagyok túlságosan megelégedve, egy kicsit nehéz vele szépen dolgozni. Ezek miatt 4 csillagot adok és update-elek ha már nem dolgozom.

Up: sajnos le kell pontoznom. Nem tudom mit csinálok rosszul, de nekem amint csinálok valamit a kezemmel, lekopik a fénye. Elképzelni se tudom, mi lehet a baj. Borzasztóan sajnálom, mert elég nehéz olyan one step gél lakkot találni, ami leoldható és viszonylga olcsó. Sajnos a tartósság tekintetében se vagyok megelégedve, max. 2 hete bír nekem. Pedig nagyon alapos vagyok az előkészítésben.

Revolution Re-Loaded Palette - Velvet Rose

Revolution Re-Loaded Palette - Velvet Rose
2019. október 31.

Ez már negyedik Revolution palettám, és nagyon szeretem. A színek szemhéjon is abszolút úgy néznek ki, mint a palettában, könnyen satírozhatók, az ecsetet elég csak beleérinteni a palettába, mert nagyon pigmentált. Eddig ennek tetszik a legjobban a színösszeállítása, ezt tudom a legjobban kihasználni. Nappali és esti sminkekhez is tökéletes. Külön örülök neki, hogy van benne egy fekete is, ami szintén tök jól működik. Picit porzik, de ez a többire is jellemző, már megszoktam.

Neutrogena Kéz- és Körömápoló Krém

Neutrogena Kéz- és Körömápoló Krém
2019. október 31.

Nem rossz kézkrém, de nem is kiemelkedő. Ilyenkor amikor kezd lehűlni az idő, a kezeim szálkásra száradnak főleg a körömágyaimnál, ezért akartam egy ilyen intenzív krémet. Esténként használom, egy kicsit enyhíti a húzódást, de nem érzem, hogy sokat javult volna tőle a bőröm állapota.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Eszencia Koffeinnel (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Eszencia Koffeinnel (régi)
2019. október 23.

Kb egy éve találtam rá erre a termékre, és azóta négyszer vettem meg. Sokat kellett vele kísérleteznem. Először napi 2x használtam reggel és este is, így két hét alatt fogyott el. Majd áttértem a napi egy használatra, így tovább tartott, és valahogy a hatása is jobb volt. Egyébként nagyon látványos a változás, én főleg úgy veszem észre, hogy néhány használat után jóval kevesebb hajam jön ki hajmosáskor. A hajam tömege összességében csak kicsit nőtt, de a tartása észrevehetően jobb amikor használom, és babahajaim is nőttek. Eddig úgy csináltam, hogy egymás után két dobozzal használtam el, ez egy kúra nekem. Ezután pár hónapig mérséklődik a hajhullásom, majd ha újra észrevettem, hogy erősebben hullik, ismét elhasználtam két dobozzal. Amit még nagyon szeretek benne, hogy sok más hajhullás elleni szérumhoz képest ez nem zsírosítja a hajamat (Ilcsi, Varga, Plantur) tehát nyugodtan tudom használni napi rendszerességgel. Sőt, valahogy azt vettem észre, hogy pont hogy mérsékli a zsírosodást. Szerintem ez egy alapdarab annak, aki hajhullással küzd.

Yves Rocher Mandarin-Cédrusfa Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Mandarin-Cédrusfa Hab- és Tusfürdő
2019. október 18.

Eddig ez az YR tusi vált be a legkevésbé. Gagyi műnarancsos cukorka illata van, borzasztóan émelyítő, de szerencsére nem marad meg sokáig. Habzásra egyébként a többihez hasonlóan jó és ez se szárít, de ez a szag... Kézmosóként fogja végezni.

The Ordinary Marine Hyaluronics

The Ordinary Marine Hyaluronics
2019. október 16.

Kiváncsiságból rendeltem a HA+B5 helyett, hogy ezt is kipróbáljam, de nem vált be. Nagyon vizes az állaga, ezt tudtam a véleményekből, és nem is ez zavar igazán, hanem hogy ragacsos és nagyon lassan szívódik be. És mivel este használom hidratáló alá, kicsit kellemetlen hogy a párna szívja be a javát. A hatásával egyébként nincs baj, bár nem kiemelkedő de kényelmesebb volt a másik, mert gyorsan beszívódott.

Versace Eros Pour Femme EDT

Versace Eros Pour Femme EDT
2019. október 12.

Anyukámtól kaptam egy kis Versace csomagot 5 db kis utazós méretű parfümmel (Crystal noir, Yellow diamond, Bright crystal és ennek az edt és edp verziói), és ez tetszett meg a legjobban. Nagyon érdekes illatnak tartom, nem tudnám besorolni semmilyen kategóriába. Kifújáskor valóban citrusos, de valahogy számomra később az édeskés és a fás illatjegyek jobban érezhetőek a citrus mellett. Amúgy is azt vettem észre, hogy rajtam még a fanyarabb illatok is édesebbre száradnak. Erősteljes, de mégis kifinomult illat, azt meg mondanom sem kell, hogy edt létére tartós. Az üvege is nagyon különleges, tetszik a mitologikus kidolgozás és a dombor nyomás. Szeretném megvenni majd a nagy kiszerelést is.

L'Oreal Elseve Extraordinary Clay Agyagos Balzsam

L'Oreal Elseve Extraordinary Clay Agyagos Balzsam
2019. október 12.

Samponjával együtt használom, és nagyon szeretem mindkettőt. Általában minden balzsamból nagyon sokat kell használnom, hogy ki tudjam fesulni a hajam anélkül, hogy kitépném a felét. Ebből egy diónyi elég és fényes, puha hajam lesz tőle és a fesulkodest is megkönnyíti (Ahhoz képest hogy szilikonmentes). Az illatát is nagyon szeretem.