vkata96

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Barfuss Lábápoló Balzsam

Barfuss Lábápoló Balzsam
2021. június 6.

Egy hete használom úgy, hogy előtte a N.A.E. univerzális olajjal átmasszírozom a lábam (csak azért, mert az semmi másra nem vált be nekem, és valamire azért el akartam használni). Azóta pihe puha a lábam, szerintem a sarokkeményedés is csökkent, pedig nem reszelgettem. A legtöbb lábkrémmel ellentétben ennek kellemes az illata, és nem ragad, viszonylag gyorsan beszívódik. Az összetevői is egész jók. Ezzel a rutinnal nyáron szerintem pedikűröshöz se kell mennem, bár alapból se volt annyira tragikus a helyzet.

N.A.E. Univerzális Olaj Hajra, Testre, Arcra

N.A.E. Univerzális Olaj Hajra, Testre, Arcra
2021. június 6.

Nem kedveltem meg túlságosan, a hajam nem szívja be. Körömágyra próbáltam még de nem lehet olyan keveset adagolni amennyi elég lenne így minden tiszta olaj lett. Nagyobb bőrfelületen nem próbáltam. Esetleg hajpakolásként még ki lehet próbálni...

UPDATE: végül lábkrémezés előtt szoktam bekenni vele a lábam, a kettő együtt nagyon puhává tette a lábam egy hét alatt, pedig már eéggé el volt hanyagolva.

Yves Rocher Sensitive Camomille Sminklemosó Olaj Érzékeny Bőrre

Yves Rocher Sensitive Camomille Sminklemosó Olaj Érzékeny Bőrre
2021. május 18.

Nekem ez sokkal sokkal jobban bevált mint a lila Nivea olaj. Sokkal lágyabb az állaga, könnyebb vele a bőrt masszírozni. Sokkal hidrataltabb a bőröm mióta ezt a plusz lépést bevezettem a Cerave hidratalo lemosó előtt. Biztosan újra veszem majd.

L'Oreal Paris Tecni Art Pli Hőre Fixáló Spray

L'Oreal Paris Tecni Art Pli Hőre Fixáló Spray
2021. április 11.

Nagyon szeretem ezt a hővédőt, minden mosás után használom. Olyan jó fodrászszalonos illata van, és nem nehezíti el a hajam, nem ragasztja össze.

Herbal Essences Helyreállító Hajmaszk Argánolajjal

Herbal Essences Helyreállító Hajmaszk Argánolajjal
2021. április 11.

A samponját és a balzsamját is használom, ezt heti egyszer. Egy kicsit lelapítja a hajam, viszont azt észrevettem, hogy ha használom, utána nem száll annyira a hajam, tehát tényleg hidratálja. Az illata is nagyon kellemes.

Love Beauty and Planet Testápoló Shea Vajjal & Szantálfa Illattal

Love Beauty and Planet Testápoló Shea Vajjal & Szantálfa Illattal
2021. április 10.

Gyakorlatilag semmit se hidratál, de olyan fenomenális illata van, hogy ez nem is zavar :D Imádom kenegetni, igaz, hogy kb 5 perc után ugyanolyan száraz a bőröm, de ezt az illatot nem lehet megunni.

Beesline Ajakbalzsam Méhviasz

Beesline Ajakbalzsam Méhviasz
2021. április 10.

Szeretem, nap közben szoktam használni, mikor eszembejut. Egy része beszívódik, és elég jól hidratál is. Az illatát nem annyira szeretem, de legalább illatanyaggal nincs telenyomva.

Blistex Ajaknyugtató Krém / Lip Relief Cream

Blistex Ajaknyugtató Krém / Lip Relief Cream
2021. április 10.

Egy éjszaka alatt helyrehozza a súlyosan berepedezett ajkakat, ha valami durva seb van rajta, azt is. Összetevői nem a legjobbak, de működik!

La Roche-Posay Anthelios Anti-Imperfections Napvédő Krém Problémás Bőrre SPF50+

La Roche-Posay Anthelios Anti-Imperfections Napvédő Krém Problémás Bőrre SPF50+
2021. március 19.

A mattító verzióról tértem át erre, mert az egy idő után mintha szárított volna. Ez sokkal jobb, nem szárad olyan kemény, “meszesre”, nem hagy fehér foltokat. Sokkal puhább tőle a bőröm, igaz hogy több időt kell varni a sminkelés előtt, mint a zölddel, de cserébe sokkal kényelmesebb viselet egész nap.

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design The Oil Ápoló Olaj

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design The Oil Ápoló Olaj
2021. március 19.

Csomagban kaptam ajándékba samponnal és balzsammal. Azokkal nagyon elégedett vagyok, de ez az olaj igazából nem tesz hozzá semmit a hajamhoz. Nem segít semmit a statikusságán, ugyanúgy száll a használata után, és én igazából pont ezért szoktam hajolajakat használni. Nem is hidratál, nem fényesít. Bekenem vele a hajvégeket és ugyan szépen beszívódik, de mintha nem tettem volna rá semmit. De legalább beszívódik.