vkata96

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder
2018. szeptember 6.

A Loreal Creme Puff helyett szerettem volna egy olcsóbb kategóriájú púdert, és rengeteget kellett kipróbálnom (és kidobnom vagy a fiók aljába bevágnom) mire megtaláltam Őt. Az sokáig tartó próbálkozás után pedig azt tudom mondani, hogy ez A púder. Nem porolódik, nem ül bele a ráncokba, nem túl kemény és nem is túl puha, a színt is sikerült elsőre eltalálni. Nagyon praktikus a csomagolása, rendesen zár, és még tükör is van benne, így természetesen mindig velem van. Nap közben azért ha eszembe jut, egyszer ráfrissítek, de anélkül is megvagyok. Utólag egyébként arra jöttem rá, hogy még a creme puffnál is jobb, mert az túlságosan porolódott és nagyon sokat vett fel az ecset, így poros lett az összkép is. A bőrömre semmilyen hatással nem volt, nem irritálja, nem okozott pattanásokat. 5 csillag!

Balea Trockenshampoo Tropical Coconut

Balea Trockenshampoo Tropical Coconut
2018. szeptember 6.

Imádom a trópusi illatokat a kozmetikumokban, de ez még nekem is kicsit sok :D Használgattam nyáron, de még mindig sok van benne. Azt hiszem, így az ősz közeledtével inkább hanyagolom, már nem nagyon illik a hétköznapokba ez az illat (Ami egyébként egész nap megmarad, teljesen elnyomva a pardümöt is) A hatása egyébként szuper, erős tartást ad, és ki lehet tolni vele a hajmosást, de egyszerűen megfulladok tőle :'( :D Most a Balea sötét hajra való szárazsamponjára váltottam, ami ugyanezt tudja, de az illata visszafogottabb.

Balea Szárazsampon Sötét Hajra

Balea Szárazsampon Sötét Hajra
2018. szeptember 6.

Mint sokan mások, én is a Batiste alternatívájaként próbáltam ki. Nem mondom, hogy ugyanolyan jó, mert nem ad akkor volument mint a batiste, de szép, ápolt hatást lehet vele elérni. Szerencsére tényleg nem hagy fehér foltot, és nem is áll össze tőle a hajam. Rendesen be kell masszírozni, és akkor nincs vele baj. Azt se vettem észre, hogy befogná pl. a párnát vagy a ruháimat. Egyelőre maradok ennél. :)

L'Oreal Paris Hydra Specialist Arckrém

L'Oreal Paris Hydra Specialist Arckrém
2018. szeptember 6.

Mindenképpen fényvédős krémet akartam venni, és hosszas keresgélés után erre esett a választásom. Számomra tökéletes az állaga, teljesen beszívódik ( DE a mennyiséggel óvatosan kell bánni, hajlamos lemorzsolódni ha vastagon kenem), és az illatát is nagyon szeretem. Lehet rá sminkelni is, nem lett tőle zsírosabb a bőröm, és nem utolsó sorban olcsó! Egy időre biztosan ennél maradok. :)

Himalaya Herbals Purifying Neem Arclemosó

Himalaya Herbals Purifying Neem Arclemosó
2018. szeptember 6.

Úgy látom, sokaknak nem jön be az illata, érdekes, nekem kifejezetten tetszik :D Az állaga elég fura, nem gondoltam, hogy ilyen nyálkás-trutyis, de ettől függetlenül könnyű lemosni. Tisztító hatásával meg vagyok elégedve, nem hagy ragacsos érzetet, nem szárít és nem is zsírosít. A Neutrogena visibly clear arclemosója helyett vettem, szerintem átállok erre, és a többi neemes terméket is ki fogom próbálni.

Trend It Up Panorama Eyettention Szempillaspirál

Trend It Up Panorama Eyettention Szempillaspirál
2018. augusztus 17.

A Maybelline Lash Sensational helyett szerettem volna egy olcsóbb kategóriájú szempillaspirált, és erre esett a választásom. Nem egészen ugyanolyan a keféje, de hasonló, és ezzel is szépen lehet dolgozni. Azt nem mondanám, hogy veri a Maybelline-t, de ezzel is szép lesz a végeredmény. Nem tapasztja össze a pilláimat, 2 rétegben látványos de mégis természetes. A tartósságával sincs probléma, és nem irritálja a szemem.

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2018. augusztus 17.

Engedtem a hype-nak. Nyár elején egy vizsga után jutalomként vettem meg magamnak :D A Rossmannban 1500 Ft-ért akciósan jutottam hozzá. Nem csodaszer, de az illatáért már megérte megvenni! Valami csoda! Én főleg szárazon szoktam a hajvégeimbe masszírozni, nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, nem tapasztja össze a hajam, hanem nagyon puha lesz tőle, és egész nap érezni ezt a fincsi illatot. Balzsamként nem annyira jött be, mert semmit nem segített a gubancolódáson, ugyanolyan nehéz volt kifésülni vele a hajam. Elsőre drágának tűnhet, de óriási mennyiséget kapunk, ami nagyon sokáig elég. Összességében nagyon megszerettem.

Inecto Naturals Argan Body Lotion

Inecto Naturals Argan Body Lotion
2018. augusztus 17.

A tökéletes testápoló! Isteni finom illata van, maradéktalanul beszívódik, mégis megfelelően hidratál. Nagyon szeretem!

Balea Handsorbet Perfect Pink

Balea Handsorbet Perfect Pink
2018. augusztus 17.

Kukában végezte :( Először is szerintem wc tisztító szaga van. Ezt még el is fogadnám, ha legalább megfelelően hidratálna, de erről szó sincs. Csak egy fura réteget képez a kezemen, amit nem bírok elviselni. A mennyiséggel kísérleteztem, de végül feladtam, mert minden esetben csak ragadt tőle a kezem, majd ha nagy sokára beszívódott, akkor szárazabbnak éreztem mint volt. Egy csillag a szép csomagolásért.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2018. augusztus 17.

Nagyon nagy reményeket fűztem hozzá, de nekem egyszerűen nem működik. Inkább kiemeli a bőrhibáimat, mint eltünteti, és az állaga se olyan, amire számítottam. Nagyon kemény és száraz, ecsettel és ujjal is nehezen tudok felvenni belőle, eldolgozni meg aztán szinte lehetetlen, pedig a színe is passzol. Szemhéj alapozásra használom, arra viszont bevált.