vkata96

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

La Roche-Posay Lipikar Testápoló Tej

La Roche-Posay Lipikar Testápoló Tej
2020. október 24.

Kellemes testápoló, könnyed állaga van, nem ragad, mégis egyelőre elégnek érzem. Már ilyenkor ősszel is kezdem érezni, hogy viszket a bőröm, főleg a lábszáramon, és ezt rögtön el is mulasztja. Télen már lehet, hogy kevés lesz, de egyelőre lelkesen kenegetem. Jó a pumpás kiszerelés, és hogy illatmentes.

Bourjois Healthy Mix BB Cream

Bourjois Healthy Mix BB Cream
2020. október 24.

Olyan alkalmakra vettem, amikor nincs szükségem rendes sminkre, pl. hogy hétvégén ne fullasszam a bőröm alapozóval. A bőröm közel se tökéletes, nem is rejti el a nagyobb bőrhibákat, de nem is vártam tőle. Ad egy enyhe fedést, és egységesít, nekem ez már elég. Könnyed, nem nehezíti el a bőröm, viszont elég fényes, és egy idő után mégjobban átfényesedik. Mondjuk ez a bőrtípusomból is adódik. Tetszik, hogy sok vitamin és antioxidáns van benne, nyárra ezért hidratáló nélkül is jó lesz. A 02 Medium árnyalatot választottam, ez teljesen jól illeszkedik is a tónusomhoz.

Schwarzkopf Osis+ Grip Szupererős Hajhab

Schwarzkopf Osis+ Grip Szupererős Hajhab
2020. október 24.

Nem dúsít kifejezetten ahhoz képest, hogy elvileg extra erős tartást ad, DE megakadályozza, hogy másnapra teljesen összeessen a hajam. Kevés és vékonyszálú hajam van, ami másnapra teljesen lelapul. Ezzel átlagos dúsítást lehet elérni, de cserébe meg is marad másnapra is. Mellé használom az Osis flatlinert, az pedig szép simán és egyenesen tartja a hajam, szintén még másnap is. A kettő együtt nagyon bevált :)

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2020. október 22.

Double cleansinghez használom, de csak heti 1-2x, többnyire inkább micellás vízzel kezdem. Mivel "tejjé alakuló olajformulája" van, azt hittem, majd ilyen selymes érzetet ad, de egyáltalán nem, nekem ragacsos, nem érzem hatékonynak sem, a sminket csak maszatolja. A fényvédőt nagyjából leszedi, de egyáltalán nem kényelmes a használata. Mivel szinte csak jó véleményeket láttam róla, elég csalódott vagyok.

Mixa Micellar Water Very Pure

Mixa Micellar Water Very Pure
2020. október 22.

Double cleansing első részeként használom. A sminket szépen leszedi, viszont kicsit csípi az arcomat, és a szememet is. Nagyon szép az incije, de valamelyik összetevőt mégsem szereti a bőröm :(

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion
2020. október 22.

Egy hónapja használom, heti kétszer. Hatását még nem vettem észre, de ez hosszabb folyamat, és egyébként is inkább megelőzés céljából vettem. Elég ragacsos, ha tudom, hogy retinolozni fogok este, akkor lefekvés előtt legalább egy órával fel kell vinni, hogy ne a párna szívja be :D Ezen kívül szeretem, nem irritál, nem pereg le róla a hidratáló.

Herbal Essences Pure Megújító Argánolaj Helyreállító Hatású Sampon

Herbal Essences Pure Megújító Argánolaj Helyreállító Hatású Sampon
2020. október 22.

Vékonyszálú gyenge, kevés hajam van, ezért fontos, hogy ne szárítson egy sampon. Ez szerencsére nem szárít, a balzsamja is nagyon jó, szép fényes lesz tőle a hajam. Jó nagy a kiszerelése, sokáig elég.

Schwarzkopf Gliss Kur Split Ends Miracle Expressz Balzsam

Schwarzkopf Gliss Kur Split Ends Miracle Expressz Balzsam
2020. október 22.

Mindig is szerettem a Gliss Kur spray balzsamokat, ezt az újat is ki akartam próbálni, és úgy érzem, eddig ez a legjobb. Pikk pakk ki tudom fésülni vele a hajam mosás után, szép fényt ad, nem nehezíti el, és még olajat se kell tennem a végére.

Schwarzkopf Osis+ 3 Flatliner Hővédő Hajspray

Schwarzkopf Osis+ 3 Flatliner Hővédő Hajspray
2020. október 22.

Elolvasva a véleményeket, csak nagyon keveset fújok belőle a hajamra, így nem nehezíti el. Valóban működik, enélkül vasalás után pár órával már nem egyenes a hajam, ezzel még másnap is, pedig nehezen kezelhető, vékonyszálú hajam van, ami se nem egyenes, se nem hullámos, és minden hajformázást "kidob" gyorsan. És szerintem ad egy kis fényt is.

Yves Rocher Hajhullás Elleni Sampon

Yves Rocher Hajhullás Elleni Sampon
2020. szeptember 17.

Nem szerettem meg, nem hatott a hajhullásomra, és eléggé szárít is. Nem is használtam el az egészet.