vkata96

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dove Oxygen Moisture Hajbalzsam

Dove Oxygen Moisture Hajbalzsam
2019. december 15.

A samponjával kaptam ajándékcsomagban. Meg vagyok elégedve ezzel a párossal, selymes, puha és fényes, könnyen fésülhető lesz tőle a hajam és az illata is jó, bár kicsit túl vannak tolva benne az illatanyagok.

Dove Oxygen Moisture Sampon

Dove Oxygen Moisture Sampon
2019. december 15.

Ajándékcsomagban kaptam, és először kicsit vonakodtam, mivel szilikonos és kb fél éve már nem használok szilikonos termékeket, de mivel arra jöttem rá, hogy ezáltal egyáltalán nem lett jobb minőségű a hajam, hát felbontottam. Teljesen átlagos, sőt, igazából felüdülés volt, hogy nem kócolta össze annyira a hajamat, mint a szilikonmentes samponok. Az illata kellemes, jól habzik, puha és selymes lett tőle a hajam, bár másnapra ugyanúgy lelapult, mint minden más sampontól, de ez a hajtípusomból adódik, elég vékonyszálú, kevés és gyorsan zsírosodó, tehát valószínűleg nem mindig ezt fogom használni, de alkalmanként majd használok belőle. 4 csillag, mivel volument ígér, de nem ad, és az összetevői se a legszebbek.

Uriage Termál Kézkrém

Uriage Termál Kézkrém
2019. december 15.

Annak ellenére, hogy patikai, elég átlagos, nem érzem jobbnak mint egy jobb minőségű drogériás kézkrémet. Tény, hogy nagyon jó az állaga és gyorsan beszívódik, így kényelmes a használata, de a hatása nekem kicsit kevés. A kézfejem puhább lett mióta használom, viszont inkább a körömágyaimmal van baj ilyenkor mikor hideg van, és azt nem hozta rendbe.

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30
2019. december 12.

Bőrtípus szerint pont nekem lett kitalálva ez a krém, mert zsíros, de erősen vízhiányos a bőröm, de főleg a fényvédő miatt választottam és a szép összetevők miatt. 2 hete használom, de egyelőre nem vagyok vele teljesen elégedett. Ahogy hidegebb lett az idő, úgy rögtön elkezdett hámlani az arcom, de ugye mivel közben zsíros is, nem mindegy mit kenek rá. Az egyik probléma az, hogy ezeket a száraz részeket nem tudta helyrerakni, a másik pedig, hogy nem tudok alá használni semmilyen szérumot, mert kukacosodik és képtelenség rá sminkelni. (ugyanez volt a Cerave spf25-ös krémével, ami állagra is kicsit hasonlít erre). Amiatt pedig, hogy a reggeli szérumot így egyelőre kiiktattam próba jelleggel, az arcomon még rosszabb állapotban van mint mielőtt elkezdtem használni. Próbálok még vele kísérletezni, de egyelőre ez kevés.

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2019. december 11.

Nem hittem benne, de tényleg működik! Évek óta szemezek vele, de mivel az összetevői alapján úgy gondoltam, hogy nagy hidratálást nem várhatok tőle (sőt), mindig lebeszéltem magam róla, de most mégis beszereztem. Már a második napon látványos volt az eredménye, többször is bekentem vele a durván kicserepesedett számat, majd éjszakára is bőségesen és másnapra már alig volt olyan durva tapintású az ajkam. Az íze és illata, és ez a hűsítő bizsergetés tényleg elég fura, de megszokható.

Yves Rocher Első Hópelyhek Kézkrém

Yves Rocher Első Hópelyhek Kézkrém
2019. december 7.

Vásárláshoz kaptam egy kis kiszerelést és nagyon jó! Az állaga számomra tökéletes, elég sűrű, de mégse az a kenhetetlen, ragadós fajta. Gyorsan beszívódik, kellemes az illata is. A hidratáló hatása nyilván nem tökéletes, de megvenném a nagyobb kiszerelést is, táskába dobósnak tök jó.

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2019. december 7.

Nem vagyok egy szemceruzás lány (meg tusos se), mivel nem vagyok hozzá túl ügyes, és a szemformám se alkalmas a cicavonalakra, viszont újabban csillapíthatatlan vágyat éreztem, hogy beszerezzek egy fekete szemceruzát (úgy kb 10 év után), csak arra, hogy a felső szempillatöveimet kicsit kiemeljem. Gondolván arra, hogy valószínűleg ez a dilim se fog sokáig tartani, nem akartam rá sok pénzt költeni, de még ártól függetlenül is úgy látom, egyértelműen ezzel vagytok a leginkább megelégedve. Én is megszerettem, a tekerős kialakítás nagyon praktikus, és ugyan hegyezni emiatt nem lehet, de így is könnyű vele vékony vonalat húzni szempillatőbe. Amint "megköt" picit, lerobbanthatatlanná válik. Olyannyira, hogy lemosni is elég nehéz, ez az egyetlen ami nem tetszik benne, de ezt leszámítva örülök, hogy megvettem.

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA
2019. december 4.

Azért vettem, mert egy ideje már nem kapni a szalicilsavas hámlasztót se a Skinsmarton se a Deciemen, és Judit egy videójában említette, hogy a mandula savas hámlasztó is jó zsíros bőrre. Sajnos nem vagyok vele teljesen kibékülve. Már kb 3 hete használom, de nem veszem észre azt a hatást, mint a szalicilsavassal. Igazából nem veszek észre semmit. Emellett ragacsos is, nem szívódik be, így a fölé kent krém se. Most hogy hirtelen hideg lett, borzasztóan hámlik az arcom, akárhogy hidratálom, és ezeket a száraz részeket se tünteti el. Sajnálom, és várom, hogy újra lehessen kapni a BHA-t.

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2019. november 29.

Hiába a hype, nekem nem lett a kedvencem :( A keféje nagyon praktikus, annak ellenére is, hogy én inkább a szilikon keféket kedvelem. Az alsó pillákat más spirálokkal még nem tudtam ilyen szépen kifesteni. Az is igaz, hogy könnyű lemosni, ami nekem nagy előny, mivel kontaktlencsét hordok és csak az arctisztítás után veszem ki őket, tehát jó ha nem kell szadizni a szememet lemosáskor. Tartós is, nem kenődik és nem potyog. De sajnos nem dúsít, csak hosszabbít, amire meg nem igazán van szükségem, mert elég hosszú szempilláim vannak. Viszont elég ritkásak, úgyhogy nekem inkább a dúsítás lenne fontos. Természetes hatást lehet vele elérni, ami a hétköznapokban nem rossz (bár azért szeretem ha kicsit hangsúlyosabbak), de egy alkalmi sminket ezzel nem lehet megkoronázni. Emiatt csak 3csillag.

Jimmy Choo Fever EDP

Jimmy Choo Fever EDP
2019. november 29.

Nekem nagyon tetszik ez az illat, szeretem télen az ilyen melegebb, édes illatokat. És nem vagyok "elvetemült cipőrajongó", hanem egyszerűen szeretem az töményebb, testes illatokat, szerintem nem jellegtelen. Az üvege egyébként szerintem is elég giccses, de nem zavar különösképpen. Tartóssága nagyon jó, nap végén is érzem.