vlilla0522

Regisztráció dátuma: 2012. július 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. július 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Moyra Holographic Effect Körömlakk

Moyra Holographic Effect Körömlakk
2014. április 19.

már többször használtam, az ezüst és arany színű van meg. mindkettőnél azonos tapasztalataim voltak: nagyon szépek, két rétegben akkor fednek, ha hagyunk időt száradni a rétegeknek, különben elképesztően ügyesnek kell lenni, hogy ne csíkozzon. szerintem ez pusztán ecsethiba, mert elég merevnek tűnik nekem. fedőlakkot rákenni csak száradás után szabad, de azzal is nagyon óvatosan kell bánni, mert esetenként feloldja a lakkot (körömágybőrnél jellemző).
tartósnak szerintem elég tartós, de kicsit körülményes használni. fedőlakk nélkül pedig félmattra szárad, ami nekem nem igazán tetszik. csillogjon mindenhogy, ha már holo! :) végülis egy hármast kap tőlem.

Avon Nail Experts Gel Strength Base Coat

Avon Nail Experts Gel Strength Base Coat
2014. február 8.

dec 3.
egyelőre egy 4-est szavazok meg neki, mert most elkezdtek a körmeim töredezni, ami nem tudom ennek hatására van-e vagy valami vitamin dolog-e. mindenesetre, eddig tetszik ez az alaplakk, hosszabban marad fent 1-1 lakkozás.

UPDATE:
február 8.
mint láthatjátok jó ideje használom ezt az alaplakkot, és maximálisan meg vagyok vele elégedve, nagyon valószínű, hogy újra is fogom vásárolni, mivel amióta használom, a köreim is szebbek, és úgy érzem, tényleg erősíti ez az alaplakk őket! :)

Avon Csillámló Testápoló az Aranylóan Ragyogó Bőrért

Avon Csillámló Testápoló az Aranylóan Ragyogó Bőrért
2013. december 3.

nekem nagyon tetszik ez a kis testápoló. elég sok arany szemcsét tartalmaz, kellemes az illata is. hidratáló hatása is megfelelő, hamar felszívódik a krém. az arany szemcsék leginkább villanyfénynél és közelről látszanak, akkor viszont nagyon szépen szikráznak. nincs túl nagy fénye, csak a szelíd arany szemcsék csillognak.
azt hiszem ez nyáron talán jobban kihasználható lesz nálam. amit még megfigyeltem, hogy még akkor is felfedezhetőek voltak a szemcsék, miután másnap megfürödtem már.

Avon Color Trend Csillogó Körömfény

Avon Color Trend Csillogó Körömfény
2013. december 3.

az ezüst színűre csaptam le a 16-os katalógusból, és nagyon örülök, hogy megvettem. 530 forintért mindenképpen megérte, bár egy kicsit keveset vesz fel az ecset.

Essence Happy Holidays Körömlakk

Essence Happy Holidays Körömlakk
2013. december 3.

a 04 sugar plum fairy árnyalatot vettem meg, ami nálam nem teljesített túl jól. már második nap pattogzott, de magamon hagytam, mert szerettem volna megmutatni tesómnak. mire oda jutottam, h megmutatom neki, már nem éppen voltak szépek a körmeim.
a színe nagyon tetszik, de a tartóssága miatt inkább ajánlanám az ehhez nagyon hasonló (és olcsóbb) golden rose rich colour 28-as lakkot.

China Glaze Nail Lacquer Körömlakk

China Glaze Nail Lacquer Körömlakk
2013. december 3.

a sun of a peach árnyalat van meg eddig, ami egy szép neonos barack szín. 3 réteggel sem hibátlan a manikűr, aminek nem örülök, mert így időigényessé teszi a lakkozási folyamatot. félmattra szárad, minimálisan pattogzik. ezek miatt csak 4-es. (nem tartom kizártnak, hogy néhány szín nem sikerül olyan jól, mint a többi, így még szeretnék china glaze lakkokat próbálni)

Barry M Nail Art Pen

Barry M Nail Art Pen
2013. december 3.

nekem is a fehér színű van meg, de egy feketét még szívesen elfogadnék. sajnos én sem vagyok olyan ügyes ecsetes körömdíszítéshez, így ennek nagyon örültem, hogy megjelent nálunk is! szerintem egyébként túl drága, viszont ha belejön az ember, akkor nagyon jó kiegészítője lehet a különböző manikűröknek. én úgy vettem észre, hogy félmattra szárad, de egy fedőlakk megoldja a dolgot.

BH Cosmetics Szemhéj és -kontúr Gél

BH Cosmetics Szemhéj és -kontúr Gél
2013. szeptember 2.

a pacific árnylatot vásároltam meg, gyönyörű kék színe van, könnyen lehet vele dolgozni és sokáig tartós marad! :) én tusként alkalmaztam, de alapnak is használhatóak.

H&M Körömápoló Csomag

H&M Körömápoló Csomag
2013. augusztus 30.

szerintem teljesen megérte az árát, már a bufferért is kiadnám ezt az összeget. 5 lépéses, de ezen kívül még a reszelő funkciót is ellátja. a kis körömreszelő, ami szintén a csomagban van, nagyon jópofa mintás, és bárhol elfér. a rózsafapálca is teszi a dolgát, a körömkefét nem próbáltam.

Pantene Pro-V Heat Defense Gloss Spray Normál, Vastagszálú Hajra.

Pantene Pro-V Heat Defense Gloss Spray Normál, Vastagszálú Hajra.
2013. augusztus 13.

egy ideje már használom ezt a spray-t, és én elégedett is vagyok vele. csak vizes hajra szoktam fújni, és száradás után puha, szép fényű haj a végeredmény. a fújóka valóban nem a legjobb, de kézbe fújva, és onnan a hajra felvíve semmi gondot nem okoz. az illata nagyon kellemes, a fodrászra emlékeztet, és ezáltal olyan professzionálisnak is hat. én merem ajánlani.