vocy

Regisztráció dátuma: 2015. december 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém
2019. október 21.

Féltem kicsit tőle, mert általában túl sokak a bőrömnek az arckrémek, de ez tökéletes. Nem túl zsíros, kellemes érzés marad utána az arcon és reggelre igazán pihe-puha lesz. Sokkal élettel telibb a bőröm mióta ezt használom a nappali verziójával együtt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
2019. október 21.

Csodálatos arckrém, az illata és a hatása is isteni. Kellemesen lány, könnyen felszívódi, így őszre tökéletes. Nekem ez egy újravevős csodaszer lesz :)

Mixa Hyalurogel Rich Arckrém

Mixa Hyalurogel Rich Arckrém
2019. október 21.

A krémmániás boxban jutottam hozzá, de csak most bontottam fel. Az igazat megvallva semmi extra ez a krém. Lehet ennél sokkal jobbat kapni olcsóbban.

183 Days by Trend It Up In A Tube Volume Vízálló Szempillaspirál

183 Days by Trend It Up In A Tube Volume Vízálló Szempillaspirál
2019. augusztus 19.

Hát az igazat megvallva ez semmit sem csinál, de azt legalább rosszul. Nem látszik miután felkenem, nem lesznek szebbek a pillák. Aki olyan hatásra vágyik, hogy semmi változás nem érzékelhető, na annak tökéletes lehet. Cserébe alig lehet lemosni, micellás vizes tisztítás után is reggel bármelyik panda megirigyelhetett volna.

Tetesept Anti Stress

Tetesept Anti Stress
2019. augusztus 11.

Nagyon kellemes illatú, nekem egy stresszes nap után tényleg tud segíteni ellazítani. A bőrömet sem szárítja, hanem kellemese hidratált lesz tőle.

Biobaza Body Testápoló Tej Kókusz

Biobaza Body Testápoló Tej Kókusz
2019. július 27.

Nem rossz, de annyira nem is jó, hogy újravegyem, ennyi pénzért vannak sokkal jobbak a piacon. Elhasználásra nyáron most jó volt, de ennyi.

Essence 2 az 1-ben Színkorrekciós & Kontúrozó Ecset

Essence 2 az 1-ben Színkorrekciós & Kontúrozó Ecset
2019. július 27.

Én bevallom szemre használom, azt hittem arra való és be is jött. A nagyobb végével kellemesem el lehet oszlatni a szemhéjon a festéket, a kicsivel pedig a szem alatt. Bár nem ez az eredeti funkciója, de nekem így megfelel.

Essence Stay Natural Korrektor

Essence Stay Natural Korrektor
2019. július 27.

Nem tetszik a fedése, felkenem és nem is látszik. Próbálom elhasználni, de mindig hasztalannak érzem. Nem érte meg az árát.

Burt's Bees LipBalm with Pomegranate Oil

Burt's Bees LipBalm with Pomegranate Oil
2019. július 27.

Egy hete használom és imádja az ajkam. Kellemesen puha lesz tőle. Tetszik, hogy ad egy csillogást. Az illata szerintem isteni, alapdarab lesz mostantól a táskámban.

Balea Arclemosó Stick

Balea Arclemosó Stick
2019. július 27.

Nekem nagyon tetszik. Kellemes az illata, kifejezetten könnyű használni, jól tisztít. Bevallom nekem megfelelő, hogy nem habzik túlságosan, mert így kevésbé kenem bele a szemembe (bénaságom határtalan tud lenni). Tetszik, hogy van kupakja, így zuhany alatt nem éri a szétcsöppenő víz.