vocy

Regisztráció dátuma: 2015. december 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

p2 By Viszkok Fruzsi All Eyes On Me Szemhéjpúder Paletta

p2 By Viszkok Fruzsi All Eyes On Me Szemhéjpúder Paletta
2020. október 15.

Kezdő sminkelő vagyok, úgy voltam vele egy őszi színskálának jó lesz, főleg mivel le is volt árazva a rossmannban. Nekem tetszenek a színei, számomra kellően pigmentált is, hiszen nem szeretnék túl erőset látni magamon. Azzal egyet értek, hogy a belső műanyag az valami rémes, de maga a fém doboz meg nagyon tetszik.

Moyra Gel Look Körömlakk

Moyra Gel Look Körömlakk
2020. október 15.

Számomra valahogy nem igazán jött be. A krémmánia boxban kaptam meg, ki is próbáltam. Mivel a rózsaszín lett az enyém és nem akartam túl élénk színt csak 1 rétegben kentem fel. Hamar szárad, de másnapra már lekopott a körmöm végéről. Nem csodát vártam, de azért 1 napnál hosszabb kopási időt, főleg, hogy semmi extrémnek nem volt kitéve.

Catrice More Than Nude Körömlakk

Catrice More Than Nude Körömlakk
2020. október 15.

Nekem nagyon bejött ez a lakk. 2 rétegben kentem fel. Nincs nagy fedése, de nem is azt vártam, hanem csak egy enyhe színt. Közel egy hétig bírta fedőlakk nélkül, így számomra igazi főnyeremény.

Avon Planet Spa Aromatherapy Energise Testpermet

Avon Planet Spa Aromatherapy Energise Testpermet
2020. október 12.

Szeretem ezt a terméket, tényleg tud egy kis energia löketet adni az illata. Sajnos nem tartós, ennek ellenére valahogy felfrissít amikor fujkálom. Munka közben szoktam használni, ha úgy érzem fáradok, csak 2 fújás a levegőbe és jobb lesz.

Avon Planet Spa Aromatherapy Calm Testpermet

Avon Planet Spa Aromatherapy Calm Testpermet
2020. október 12.

Nagyon szeretem ezt a sprayt. Elalvás előtt szoktam a párnámra fújni, kellemesen megnyugszok tőle. Finom az illata. Nem csodaszer, de azért kellemes.

Mossa Matt Színezett Archidratáló Krém

Mossa Matt Színezett Archidratáló Krém
2020. szeptember 30.

Hát nem tudok rá mit mondani, ez egy olyan igazi közepes termék.Valamennyit egységesít a bőrömön, de nem látok csoda hatást. Nem is azt várnám, de néha olyan, mintha semmisem lenne rajtam. Egyedül az illatáról érzem, hogy viselek valamit. Nem rossz, csak olyan semmilyen. Ami ennyi pénzért botrány.

Himalaya Herbals Barackos Arcradír Természetes E-vitaminnal

Himalaya Herbals Barackos Arcradír Természetes E-vitaminnal
2020. szeptember 30.

Személy szerint szeretem, már több tubussal elhasználtam. Nem mondom, hogy csodaszer, de könnyen beszerezhető, korrekt árú és teszi a dolgát.

Beauty Glam Vitamin C Serum

Beauty Glam Vitamin C Serum
2020. szeptember 28.

Ez egy igazi csodaszer. Kb 2 hete használom, reggel és este 4-4 cseppet oszlatok el az arcomon és imádom. Könnyen beszívódik. Láthatóan ragyogóbb és valahogy egységesebb az arcom. Kevesebb a bőrhiba, nincsenek mitteszereim. Biztos vagyok benne, hogy újraveszem, mert nagyon szereti a bőröm.

Biola Bio Bearberry Age Control Szemkörnyékápoló Gél

Biola Bio Bearberry Age Control Szemkörnyékápoló Gél
2020. szeptember 28.

Ugyancsak krémmánia boxban jutottam hozzá és már használom pár hete. Egy katasztrófa a termék több szempontból is. Az adagolója használhatatlan, én most átnyomom másik tartóba és így tudom kezelni. De ezen még túl is tudnék lendülni, ha beszívódna. De nem. Fehér marad utána a bőröm. Így nappalra egyáltalán nem tudom felkenni. Éjszakára még igen, mert amúgy a hatóanyagokkal nincs gond, én nem viszketek tőle. Bár be kell vallanom javulást sem látok. Így ez még az egynek elmegy kategóriát sem üti meg.

Doctor Babor Protect Cellular Mattifying Protector SPF30

Doctor Babor Protect Cellular Mattifying Protector SPF30
2020. június 22.
(!)

Hasonlóan a többiekhez, én is tesztelésre kaptam a krémet és ezt nagyon szépen köszönöm :) Már kb 2 hete használom, ha nem is napi szinten, de minden olyan napon, amikor napsütés van. Arckrém felé kenem. Az adagolóját egyszerűen imádom, nekem 2 pupálás elég az arcomra és a nyakamra. Maga a krém egy nagyon könnyed, számomra illetmentes termék, ami külön plussz pont. Pillanatok alatt felszívódik, nem hagy nyomot. Bár én nem szoktam nagyon sminkelni, a púder szépen mutat utána, nincs csomósodás sem egyéb probléma vele. Az arcom még nem égett le ezzel a temékkel, ami kész csoda, mert mindig égett orrú szoktam lenni egész nyáron. Valahogy most inkább barnulok, már kapott is egy egészséges tónust az arcom. Azt hiszem ez lesz a nyári alaptermékem, amiből az egész tubus el fog fogyni.