volgyesb

Regisztráció dátuma: 2012. július 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. július 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Trend It Up Gyorsan Száradó Fedőlakk

Trend It Up Gyorsan Száradó Fedőlakk
2017. október 5.

Legújabb szerelem!Veri a Sally Hansen Insta-dri fedőlakkját,kopogósra száritja pillanatok alatt az összes réteg körömlakkot és imádom az üveg hatását a körmeimen!pedig nem sok reményt fűztem hozzá....de szuper kis termék!

Essence The Gel Nail Polish Fedőlakk

Essence The Gel Nail Polish Fedőlakk
2017. május 6.

Nem hiszem el!!!miatta lettem hűtlen a híres Seche Vite-hez!!egy hétig megmarad a lakkozásom!gyórsan szárad...szerelem.Ha kezd sűrüsödni....hígitom és utolsó cseppig használom.Remélem soha nem vonják ki a forgalomból!szerelem;)

Seche Vite Dry Fast Fedőlakk

Seche Vite Dry Fast Fedőlakk
2014. szeptember 12.

Nekem csoda,minden cseppje az!!!!Igaz besűrűsödésre hajlamos,de hígítóval minőség romlás nélkül orvosolható és utolsó cseppig elhasználható.A beszerzése macerás kissé,ez szomorít el inkább:(

Astor Pro Manicure Already Dry Gyorsan Száradó Fedőlakk

Astor Pro Manicure Already Dry Gyorsan Száradó Fedőlakk
2014. szeptember 12.

Mi van?Csak nekem buborékosodik???:(

Moyra Sand Effect Körömlakk

Moyra Sand Effect Körömlakk
2013. szeptember 17.

Kettőt vettem belőle a rózsaszínt, meg az aranyat(851 és 852). Felkentem a rózsaszínt és 4 napig meg sem moccant,csak 4 mert ki akartam próbálni a lemosását is,amit derekasan bevallom kicsit nehezebb mint az Opi lakkoké.De az árát tekintve ami 590 ft. tudok kompromisszumot kötni! A színe is csodálatos,többen is megdicsérték és mintha egy fokkal érdesebb lenne mint az Opi(mert abból is van ,szóval van összehasonlítási alapom). Gyorsan szárad és 2 réteg bőven elég!!!!!!!!!!Szóval áldom az Eget és a Moyrát hogy ők se hagyták magukat és elő rukkoltak az Opinál jóval olcsóbb,de minőségben cseppet sem gyengébb alternatívával! 10 ha lenne!

Orly Nailtrition

Orly Nailtrition

Nekem nem vált be!!!

NYC Gyorsan Száradó Fedőlakk

NYC Gyorsan Száradó Fedőlakk
2012. november 29.

Eddig Orly fedőlakkot használtam ami elkezdett besűrűsödni,nyúlni és használhatatlanná vált számomra.Ezek után keresgélés a blogok között és hála Istennek egy blogerina bemutatta a fedőlakkjait és hát erről áradozott joggal!Rohanás megvenni!Tényleg nagyon jó és az ecsetével is olyan könnyű lakkozni hogy álom!!!.Tartóssága 10!és még a fehér nyomda mintát sem maszatolja el!!!!A többit előttem már úgy is elmondták a lányok!

Lovely Must Have Glam Style

Lovely Must Have Glam Style
2012. november 29.

Most nekem is új szerelem ez a lakk!!!!!!!!!!Kettő van belőle a fekete 8-as ami nem is igazán fekete,hanem tele van apró sokszínű csillámokkal ,ettől gyönyörűen csillog és a csodálatos kék 7-es amiről szintén tudnék áradozni!!!
Az ára verhetetlen(pláne ha akciós!) és hát a tartóssága is említésre méltó.Mindkettő egy hétig simán bírja,csak azért mostam le mert egy kicsit untam már ugyan azt a színt,bevállalható egyenletes kopással a körömvégeknél.És hát a száradása is egy csoda számomra!Nekem Opim és Orlym is van és hááát VERI ŐKET SIMÁN!!!!!!!!Nem széles a szín választék,de ez megbocsátható,szerintem!!!!Két réteg kell belőlük ha nagyon vékonyan lakkozol,de ha nem egy réteg is szépen fed!
10 -est adnék ha volna!!!

Moyra Körömkiegyenlítő Alaplakk

Moyra Körömkiegyenlítő Alaplakk
2012. október 7.

Kedves cirmok!Te hol szerzed be a Sally hansen double dutyt,mert én az Ebay-en nézegettem de hát házhoz szállítással együtt elég drágának találom(kb. 3000 ft.) Válaszodat előre is köszönöm!

Essence Ecset Zselés Szemhéjtushoz

Essence Ecset Zselés Szemhéjtushoz
2012. július 24.

Nagyon jó ecset,sokat könnyít a dolgon ha tus vonalat akarsz húzni vele!